Anasayfa » Motorlu Kurye

Motorlu Kurye

Motorlu kurye kimdir diye sorarsak artık bunun cevabını verecek daha çok insan var. Yani Türkiye içindeki büyük şehirlerin dışında İstanbul içinde bu terimi bilmeyen fazla insan kalmadı. İstanbul içinde yaşayan insanların yüzde doksanı bu soruya her zaman cevap verecektir.

Türkiye içinde bulunan diğer insanlar için aynı şeyden bahsedemiyorum. Bundan 1995 yıllarında bu işe adım attığımız zaman bize ne iş yaptığımızı soranlara bu mesleği anlatana kadar dilimiz çatlardı. Hatta biraz da utanırdık. Bizler bu şehrin en önemli elemanlarıyız.

Motorlu kurye servisi ile işte bu hizmetlerini aynı nitelik ile yürütülmesi için hızlı çalışırız. Ayrıca çözüm odaklı bir müdahaleyle hizmetlerin aksamasını engelliyoruz. Bu noktada her zaman işin kalitesini koruyarak, standartlarımızı belirli bir seviyede tutup nitelikli iş sağlıyoruz.

Firmamızdan, en uygun fiyatlı hizmetlerini almak için bizlere ulaşın. Yani ilgili iletişim yöntemlerini kullanarak ulaşabilir ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. Sizlerde tün işlerinizde uygun ve ekonomik bir fiyatlı taşıma arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

MOTORLU KURYE HİZMETİ İLE DAHA ZAMAN KAZANIN

Motorlu kurye elemanları olarak bu işe 90 yıllarda başlayan arkadaşlar olarak yaptığımız işin adını her kes yanlış anlıyordu. O zamanlar evrak denince yasa dışı maddeler taşıyan elemanlar akla geliyordu. Bizim ile yani esrar eroin falan taşıyan insanlar asla olmaz. 

Çünkü özellikle İstanbul içindeki insanların her sektörde baş vuracağı bir meslek haline geldi. Bunun için her kes tarafından tanınmıştır. Hangi eşyaları taşır? Bu servisi ile bu sistem içinde önemli ve acil işlerinizde en büyük en sağlam kaliteli motorlar mevcuttur.

İstanbul içinde artık sizler için daha hızlı ve daha güvenilir bir firma sizlerin hizmetinizdedir. Zamana karşı yarıştığı gibi gönderilerin güvenliğini sağlama konusunda dikkatli oluyoruz. Bide rakip tanımayan hizmetler bu ölçüde müşteri beklentilerine de hitap etmektedir.

Her duruma uygun akılcı ve hızlı bir çözümler üretebilen bu noktada sektörün öncü isimlerinden biri konumunda yerini almaktadır. Fakat bu algı zamanla yerini değiştirmeye başladı. Artık en büyük motosikletle ile sadece ama sadece sizlerin işinize odaklanıyoruz.

MOTORLU KURYELER KİMLERDİR VE NE İŞ YAPARLAR

Motorlu kuryeler kimdir sorusuna artık her kes cevap veriyor. Motosikletli elemanlardır. Evrak, paket, kargo, su, burger, kebap, lahmacun, çiğköfte, çiçek, tatlı, yemek, moto taksi, evrak paket ve daha bir çok alanda hatta alanların hepsinde hizmet veren bir sektördür.

Motorlu kurye bu işi yapanlarda bizleriz. Artık isteyen her kes motorlu kurye elamanı olabiliyor. Bunun şu anda bir okulu yok. Bir motosiklete sahip olmak ve A-A2 ehliyete sahip olmak yeterlidir. Fakat sağlam bir eleman olmak ise bu sektör içinde o kadar basit değildir. 

Express kurye yeter mi? Evet servisi hizmetleri birçok avantaja sahip olarak hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı bir gönderim sağlamaktadır. Taşıma sırasında buradaki hizmetleri ile gönderilmesi gereken tüm gönderilerin mutlak bir şekilde yasal çerçevelerde bulunmasıdır.

Alınacak paket ve eşya daha sonrasında ise motosiklet ile taşınabilecek boyutlarda bulunması gibi bir şart yer almaktadır. Bizim bu piyasa içinde bulunan bir çok taşınabilecek ürünler; evrak, ilaç, hediye paketi, sipariş, zarf ve küçük boyutlu paketler olabilmektedir.

MOTORLU KURYE HİZMETİ İLK NE ZAMAN BAŞLADI?

Motorlu kurye işi yani hizmeti 1990 yılların başında İstanbul Şişli Mecidiyeköy semtinde açılan bir firma ile bu işe adım attı. Bu işi ilk açanlar bu iş için yapılan, fiyat listesi, İstanbul bölgeleri, acil, express, hızlı gibi terimleri bu sektöre koyanlardır. Yani durum böyle devam eder.

Acil kurye daha sonra çıkan bir çok firma bu açılan firmalardan ayrılan elemanlardan kurulmuştur yada esinlenmiştir. Bu ilk açılan iş ile beraber İstanbul içinde yepyeni bir sektör doğmaya başlamıştır. Artık bu sektör öyle bir hale geldi ki kocaman bir pasta heline geldi. 

Taşıma fiyatlarımız ve indirimlerimiz devam ediyor. Bir kurye hizmeti alırken en önemli beklentimiz pek tabi onun hızlı bir şekilde ulaştırılmasıdır. Bu hizmeti nasıl ne şekilde çalışıyor? Günümüzde son yıllarda taşımacılık alanında en çok tercih edilen taşıma yöntemi budur.

Bunu tercih ederek bir kargo gönderisinin daha hızlı ulaşması sağlanmaktadır. Çünkü bu insanların tüm isteklerini beklentileri ölçüsünde internet üzerinden artık daha kolay ve rahatça karşılayabilmektedir. Eskilerin dediği gibi insanlara hizmet Hakka hizmet anlamına geliyor.

MOTORLU KURYE SORUNLARI HAKKINDA BİLGİLER

Hızlı kurye ile son yıllarda motosiklet satışlarında artış olduğu gözetlenmiştir. Hatta son bir kaç yılda motosiklet satışları araç satışlarını geçtiği söyleniyor. Bundan dolayı da bilen bilmeyen anlayan anlamayan bir çok kişi artık motosiklet kullanmaya başlamıştır.

Motorlu kurye hiç bir eğitim almadan trafiğe çıkan bu kişiler hem trafiği hemde gerçek sürücüleri zor durumda bırakmaktadır. Zaten ehliyetleri olsa bile fark etmiyor aynı hatalı kullanmaları sebebi ile trafiği tehlikeye atıyorlar. Çok hızlı olarak acil teslimat yapıyoruz.

Bu özel sistemi ile heyecanlanmaya hazır mısınız? Günümüzde kargo ve taşımacılık hizmetleri büyük oranda gelişmeye devam eden sektörlerden biridir. Firmamız içinde çalışan ekiplerimiz şehrin her tarafını çok iyi bildikleri için ulaşım konusunda sıkıntı yaşamazlar.

Zamanında teslim etmek için ne kadar hızlı gitmeleri gerektiğini bilirler. Firmamız bünyesinde alacağınız hizmetlerde, çok iyi fiyat ve indirim fırsatlarıyla karşılayacaksınız. Artık kurumsal kurye firması olup, kalite standartlarımızı her gün daha da yükselttik.

ACİL MOTORLU KURYE İLE HER TARAFA GİDİYORUZ

Moto kurye işlerinizi bu tür kişiler yüzünden de gerçek sürücüler töhmet altında kalıyor. Ve onlar da bu piyasa içinde kötü tanınıyorlar. Şimdi mesleğimiz rahatlıkla hiç çekinmeden söyleyebiliyorum. Pandemi ve virüsten dolayı bu zor zamanlarda bize çok iş düşmeye başladı.

Motorlu kurye olarak bu açıdan biraz daha gerilerde kalsa da bizim bu meslek normal hale gelmiştir. Her ehliyet alan motorcu oldum diye bir şey asla yoktur. İşte bu sektör bir çok sorunları da getirmiştir. Bir de bu sistemimizin her konuda seçeneklerinin çeşitli olmasıdır.

Sektör olarak firmamızın acil hizmetlerinin en avantajlı fırsatlarından yararlanmak bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Çünkü gönderi ve paketleri bahsettiğimiz gibi birçok indirim kampanyalarından yararlanma şansınız bulunmaktadır. Gelin indirimlerden sizde yararlanın.

Bu fırsatlardan yararlanarak en acil paketi bizimle yollayın. Bu sistem ile beraber tüm iş, eşya, paket, kargo, hediye, ve her hangi bir şeyi hızlıca ve kolaylıkla gönderebilirsiniz. Bize teslim ettiğiniz tüm işleriniz tam zamanında güven içinde ve sapa sağlam teslim olacaktır.

MOTOR KURYE HİZMETLERİ NERELERE KADAR GİDER?

Motor kurye özel olarak çalışıyor ve şirketlere özel indirim sağlıyor. Bu hizmetimiz ise sizlerde ihtiyaç duyduğunuz anlarda günün her saati bizden dışarıdan her türlü resmi ve yasal ürünleri rahatça isteyebilirsiniz. İşte bu güzel hizmetten faydalanmak için biraz ücret ödemelisiniz.

Daha yüksek kazanca var mısınız? Evet her zaman bizimle çalışın. Biz on numara çalışma göstererek 7/24 olarak sürüyor. Servisimiz olarak ne zaman bir şeye ihtiyacınız olduğunuzda mutlaka bizi unutmayınız. Motorlu kurye servisi paketleri nasıl getiriyor?

Acil kurye servisi İstanbul’da faaliyet gösterdiğimiz bu motorlu kurye hizmetlerimizde kaliteli bir hizmet vermeye çalışmaktayız. İstanbul’da tüm gönderileri en hızlı şekilde göndermek için çok deneyimli personel ve araçlar ile sizlere sürekli hizmet sağlamaya hazır bulunuyor.

Firma olarak ücretler noktasında olabilecek en makul fiyat aralığına inip daha ön plana çıkmaktayız. İşte tam karşınızda olan hizmetlerimiz bu noktada deneyimli kadrosuyla çalışıyor. Bundan sonra ne olursa zaman kısıtlaması olmaksızın istediğiniz an yardımınıza koşuyor.

MOTOR KURYE FİYATLARI NASIL HESAPLANMAKTADIR?

Hızlı kurye hizmeti olarak hayatınızın belli bir alanında değil her alanında yanındayız. İş yerinize, evinizde, ofisinizde bizlere bir şekilde ihtiyaç duyabilirsiniz. Çünkü artık bize herkes gerek duymaktadır. Hayatta ne oldum değil ne olacağım demek gerekiyor.

Sizler gündüz yoğun iş temponuzda veya gece herhangi bir saatte motorlu servisimiz ile sizlerin her zaman yanındayız. Hizmetinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bize iletişim bilgilerimizden ulaşmaktır. Birde olarak şu sözü hatırlayalım. 

Motorlu kurye servisi hizmetleri birçok avantaja sahip olarak hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı bir gönderim sağlamaktadır. Taşıma sırasında buradaki hizmetleri ile gönderilmesi gereken tüm gönderilerin mutlak bir şekilde yasal çerçevelerde olmalı. Verilen her çalışma ile daha fazla kar edin

Zaman bulunması ve daha sonrasında ise motosiklet ile taşınabilecek boyutlarda bulunması gibi bir şart yer almaktadır. Bizim bu piyasa içinde bulunan bir çok taşınabilecek ürünler; evrak, ilaç, hediye paketi, sipariş, zarf ve küçük boyutlu paketler olabilmektedir.

EN HIZLI VE ACİL TAŞIMA İÇİN BİZİMLE ÇALIŞMAYA VAR MISINIZ?

Motorlu kurye ile nereye kadar çalışma vardır? Servisimiz bu gönderiler çerçevesinde hizmet almak için öncelikle gönderini belirtilen koşullara uygun olarak yasal çerçeve ve resmi boyutlarda hazırlanması ve sonrasında firmamız ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Artık bundan böyle bütün işlerinizi yerine getirmeye gayret edeceğiz. Bu sayede hizmet standartlarının aksamaya uğraması engellenirken, gönderiler daha hızlı bir şekilde adresine ulaştırılması mümkün olmaktadır. Her teslimat için bizlerden teslim zamanı süresi alın.

Moto kurye servisi ile bu sistem içinde önemli ve acil işlerinizde en büyük en sağlam ve en büyük motosikletle ile çalışıyoruz. Sadece ama sadece sizlerin işinize odaklanıyoruz. İstanbul içinde artık sizler için daha hızlı ve daha güvenilir bir firma sizlerin hizmetinizdedir.

Zamana karşı yarıştığı gibi gönderilerin güvenliğini sağlama konusunda çok dikkatliyiz. Bütün bu hizmetler müşteri beklentilerine de hitap etmektedir. Her duruma uygun akılcı ve hızlı bir çözümler üretebilen sektörün öncü isimlerinden biri konumunda yerini almaktadır.

MOTORLU KURYE FİRMASI OLARAK BİZE NASIL ULAŞILIR?

Motorlu kurye ile çalışmak için nasıl iletişime geçilir? İş olarak bize her türlü iletişim kurabilirsiniz. Her iletişim yollarından rahatlıkla ulaşın. En basit olarak sitemizdeki iletişim bölümünden bize mesai saatleri içinde ulaşın. Her zaman size yardım ederiz.

Firmaları ne şekilde çalışır ve hizmet verir? Bu firmaya nasıl ulaşırım? Mobil telefon numarasından bize hem mesai saatleri içinde hemde mesai saatleri dışındaki işleriniz için ulaşın. Gece saatleri özellikle whatsapp numarasından yazabilirsiniz.

Taşıma fiyatlarımız ve indirimlerimiz devam ediyor. Bir  hizmeti alırken en önemli beklentimiz pek tabi onun hızlı bir şekilde ulaştırılmasıdır. Günümüzde taşımacılık alanında en çok tercih edilen yöntem bu sistem olmuştur.

Bizi tercih ederek bir kargo gönderisinin daha hızlı ulaşması sağlanmaktadır. Çünkü bu insanların tüm isteklerini beklentileri ölçüsünde internet üzerinden artık daha kolay ve rahatça karşılayabilmektedir. Bundan dolayı bize daha fazla ve çok iş düşmeye başladı.

İSTANBUL MOTORLU KURYE İLE TÜM İLÇELERE GİDİYORUZ

İstanbul motorlu kurye hangi ürünü taşır? Firma olarak firmamızın acil hizmetlerinin en avantajlı fırsatlarından yararlanmak bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Çünkü gönderi ve paketleri bahsettiğimiz gibi birçok indirim kampanyalarından yararlanma şansınız bulunmaktadır.

Bu fırsatlardan yararlanarak en acil paketi bizimle yollayın. Bu sistem ile beraber tüm iş, eşya, paket, kargo, hediye, ve her hangi bir şeyi hızlıca ve kolaylıkla gönderebilirsiniz. Bize teslim ettiğiniz tüm işleriniz tam zamanında güven içinde ve sapa sağlam yerlerine acil olarak teslim olacaktır.

Moto kurye servisi neler taşımaktadır? Biz günümüzde kargo ve taşımacılık hizmetleri büyük oranda gelişmeye devam eden sektörlerden biridir. Firmamız içinde çalışan ekiplerimiz şehrin her tarafını çok iyi bilirler. Bunun için ulaşım konusunda sıkıntı yaşamazlar ve zamanında teslim ederler.

Bunun için ne kadar hızlı gitmeleri gerektiğini bilirler. Firmamız bünyesinde alacağınız hizmetlerde, çok iyi fiyat ve indirim fırsatlarıyla karşılayacaksınız. Artık kurumsal bir firma ile bir olup, kalite standartlarımızı her gün daha da yükselttik. İster inanın, ister inanmayın bu işi en iyi yapıyoruz.

ACİL MOTORLU KURYE HİZMETİ NE DEMEKTİR, NE YAPAR?

Acil motorlu kurye amacı nedir? Bu servisi ile işte bu hizmetlerinin aynı nitelik ile yürütülmesi için hızlı ve çözüm odaklı bir müdahaleyle hizmetlerin aksamasını engelliyoruz. Bu noktada her zaman işin kalitesini koruyarak, standartlarımızı vardır.

Firmamızdan, en uygun fiyatlı hizmetlerini almak için bizlere ilgili iletişim yöntemlerini kullanarak ulaşabilir ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. Sizlerde tün işlerinizde uygun ve ekonomik bir fiyatlı taşıma arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Hızlı kurye fiyatları ne kadar? İstanbul’da faaliyet gösterdiğimiz bu hizmetlerimizde kaliteli bir hizmet vermeye çalışmaktayız. İstanbul’da tüm gönderileri en hızlı şekilde göndermek için çok deneyimli personelimiz ve araçlarımız ile sürekli servis.

Firma olarak ücretler noktasında olabilecek en makul fiyat aralığına inip daha ön plana çıkmaktayız. İşte tam karşınızda olan hizmetlerimiz bu noktada deneyimli kadrosuyla zaman kısıtlaması olmaksızın istediğiniz an yardımınıza koşuyor.

EXPRESS MOTORLU KURYE İLE 30 DAKİKADA TESLİMAT

Express kurye bölgeleri nereleridir? Bu servisi bu gönderiler çerçevesinde hizmet almak için öncelikle gönderi sağlanmaktadır. İşte belirtilen koşullara uygun olarak yasal çerçeve ve resmi boyutlarda hazırlanması ve sonrasında firmamız ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Artık bundan böyle bütün işlerinizi yerine getirmeye gayret edeceğiz. Bu sayede hizmet standartlarının aksamaya uğraması engellenirken, gönderiler daha hızlı bir şekilde adresine ulaştırılması mümkün olmaktadır. Bir de bu sistemimizin her konuda seçeneklerinin çeşitli olmasıdır.

Motorlu kurye iletişim nasıl olur? Bize her türlü iletişim kurabilirsiniz. Bize ulaşmak için her iletişim yollarından rahatlıkla ulaşın. En basit olarak sabit numaradan bize mesai saatleri içinde ulaşın. Lütfen gece 24:00 den sonra telefon ile aramayın. Lütfen mesaj atınız rica ediyoruz.

Bize ayrıca mobil telefon numarasından bize hem mesai saatleri içinde hemde mesai saatleri dışındaki işleriniz için ulaşın. Gece saatleri whatsapp numarasından her zaman yazabilirsiniz. Ayrıca kurumsal olarak e-mail adresinden her zaman bize yazabilirsiniz.