Anasayfa » Blog » Alemdağ Motorlu Kurye

Alemdağ Motorlu Kurye

Alemdağ motorlu kurye en uygun fiyatlar ile bu yolda yürüyor. Sizlere daha rahat ve kolay bir hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir. Çekmeköy ilçesi ve her bölgesinde yıllardır hizmet veren şirketimize telefon ederek iş talebi oluşturabilirsiniz.

İş talebi oluşturduktan sonra en yakın kuryem size 30 dakika içinde gelecektir. Bizleri arayıp, taşımasını gerçekleştireceğiniz paket hakkında bilgi verin. Boy, ölçü , kilo ve gerekli olan iletişim bilgilerinizi bizlerle paylaşmanız durumunda, size yardımcı oluruz.

Size uygun express ve motorlu kuryelerimizle emrinizdeyiz. 7 gün 24 saat size hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Firmamız; hızlı, güvenli ve işinde uzman personellerle çalışmaktadır. İstanbul ili içinde kanunla taşınması yasaklanmamış kurye elemanlarımız var. 

Alemdağ kurye ile nasıl iletişime geçilir? Teslimatları hazır hale getirdikten sonra kurye çağırın. Bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bizlere iletişim bilgilerimizden, istediğiniz şekilde ulaşabilme kolaylığına sahipsiniz. Tam zamanında kuryemiz yola çıkar.

Alemdağ kurye esnada fiyat alma durumları da mümkündür. Böylelikle daha kolay ve hızlı bir şekilde gerekli olan işlemleriniz tamamlanmış olur. Bazı zamanlarda kurye geldikten sonra fiyat bilgisi verilir ve yüksek fiyat söylenmesi durumunda geri gönderiliyor.

ALEMDAĞ KURYE HANGİ MOTOSİKLETLERİ KULLANIR?

Alemdağ kurye en iyi ve sağlam motorları kullanırız. Yani diğer ismi ile motorlu kurye hizmetimiz sürüyor. Ümraniye,  Çekmeköy ve çevresinde büyük kargolarını araçlarımız ile istediğiniz yere getiriyoruz. Çok şükür kazancımız ile geçinmeye çalışıyoruz. 

Alemdağ moto kurye buralarda yaşadığımız önemli ve bir çok değişik olay ve can ve mal kaybı yaşanan kazalar bizleri çok derinden fazlası ile üzerek etkilemiştir. Ne kazanırsak çok şükür.  Buradaki teslimat süreleri : 60-90 dakika arası teslimat yapılır. 

Alemdağ kurye ile önemli bir vazifeyi yerine getiriyoruz. Yabancı güçler, dış etkenler, sermaye etkisi derken ülkede her şey iki katına çıktı. Dolar ve Euro kuru yükseldi, benzin yükseldi, borsa düştü. İşsizlik çoğaldı. İnsanların geçim gücü azaldı.

Yaşana bu ve benzeri bir çok olay bizleri çok zorladı. Bizler ayakta duramaz hale geldik. Her zaman olanlar biz alt tabakadakiler oluyor zaten. Biz firma olarak burada özgün olarak çalışıyoruz. Teslimat süreleri : 120-180 dakika arası teslimat yapılır.

Teslimat gerçekleşeceği sırada bizimle iletişime geçebilir, paketiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Gps sistemi ile çalıştığımız için paketinizin tam olarak bulunduğu konumu sizinle paylaşıyoruz. Paket alıcıya kısa sürede yetişmiş oluyor.