Anasayfa » Araçlı Kurye

Araçlı Kurye

Araçlı kurye İstanbul içi aynı gün teslim gönderi oluşturmak oldukça basit! Tek yapmanız lüzumlu olan gönderi formuna çıkış ve varış adresleri ile lüzumlu alıcı bilgilerini girmek. Kurye talebinizi oluşturduktan sonrasında kuryeniz 30 dakikada çıkış noktasında olur.

Çabuk ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Teslimat sırasında kuryenizi mobile uygulamadan veya web sitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkındaki bilgi edinebilirsiniz. Gönderi tipine nazaran çoğu firma için ihtiyaç oluyor.

Teslimatınızın gideceği konuma gore birkaç saat gibi kısa bir sürede yapılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik arabalı kuryelerin güler yüzlü sürücülerine paketlerinizi güvenle teslim edebilir ve teslimatınızın eksiksiz bir biçimde yapılacağından güvenilir olabilirsiniz.

Araçlı kurye teslimat maliyetlerinı öğrenmek için gönderi formunda otomobil tarzı yaptıktan sonra çıkış ve varış adreslerini yazmanız ehil. Adresleri yazdığınızda fiyat otomatik biçimde hesaplanarak ekrana yansıtılacaktır. Artık bu konuda rahat ediniz.

Satışını yaptığınız büyük boyutlu ürünler, birden fazlaca adrese yapılması gerekli olan teslimatlar ve pasta şeklinde kırılgan ürünler. Tüm bunlar için en ülkü teslimat yöntemi araçlı kuryelerdir. Kargoya vererek zaman kaybetmek istemediğiniz bütün işler bizde.

Arabalı kurye nedir? Araçlı kurye, moto kuryelerin taşıyamacağı büyük boyutlu paketlerin veya duyarlı ürünlerin teslimatı için kullanılır. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde moto kuryeler ile kıyaslandığında daha yavaş teslimat riski olsa da arabalı kurye garantilidir.

İstanbul için arabalı kurye maliyetleri, gidilecek adrese, taşınacak eşya cinsine ve ağırlığına göre değişim izah edebilir. Gün içinde İstanbul’da uygun fiyatlar ile paket teslimatı yapmanızı sağlayacak bir alternatif arıyorsanız motorlu kurye tam size göre!

Arabalı Kurye için Paketlemeyi Kim Yapar? Kargo firmalarında da olduğu gibi arabalı kurye için göndereceğiniz ürünün paketlemesini sizin yapmanız gerekir. Kurye yalnızca alakalı paketi arzu ettiğiniz adrese götürmek ile yükümlüdür. Tani taşıma ile yükümlüdür.

Teslimat yapacağınız ürünü kargoya verdiğinizde ürün önce kargo merkezine götürülür. Buradan da alakalı adrese gönderilir. Ancak klasik kargo prosedürlerine bakılırsa şehir içi bir adrese yapacağınız teslimat en erken ertesi gün alakalı adrese ulaşır.

Yani teslimatınızı dilek ettiğiniz saatte yapamayabilirsiniz. Üstelik büyük paketlerin taşınması için kargo firmaları ile çalışmak bütçenizi de zorlayabilir. Arabalı kurye ile çalıştığınızda size en yakın kuryeyi çağırabilir ve işinizi rahatça bizimle yollayabilirsiniz.

İstanbul Arabalı Kurye Fiyatları. Kırılabilecek veya rahat hasar alabilecek bir ürün gönderecekseniz bu ürünün paketlemesini dikkatli yapmanız gerekir. Böylece teslimat talebinde oluşturduktan sonrasında sürpriz fiyatlar ile karşı karşıya kalmazsınız.

7 / 24 boyunca ihtiyacınız olan her an arabalı kurye talebinde bulunabilirsiniz. Elemanlarımız sizi en yakın kurye ile eşleştirir ve kurye en kısa bir süre arasında paketi teslim almak için adresinize gelir. Paketi teslim satın aldıktan sonra ise iki saat içinde verir.

Motorlu kurye hizmeti, kurye hizmetine gereksinim duyan şirketleri güler yüzlü moto kurye vardır. Hızlı ve araçlı kuryeler ile buluşturan bir platformdur. Arabalı kurye için bizi tercih ettiğinizde adres ve ağırlık bilgilerini girdiğiniz anda kurye için gereklidir.

Sitemizden ödemeniz lüzumlu olan tutar bilgisini görüntülersiniz. Kurye talebi için telefonda dakikalarca beklemez, netin olduğu her yerden ve her cihazdan kurye talebinizi oluşturabilirsiniz. Çalışanlarımız hemen alakalı adrese teslimatınızı yapar.

Siz de teslimat süresince kuryeyi websitesinden yada mobil uygulamadaki haritadan takip edebilirsiniz. Bizi site bağlantısı üzerinden ürün satışı yapmış olduğunuz web sitenize entegre edebilirsiniz. Bu satışını yaptığınız ürünler için müşterilerinize yollanır.

Aynı gün içinde teslimat alternatifini de sunabilirsiniz. Böylece bütün kargoları tek bir platform üzerinden yaparak teslimatlar daha kolay takip edebilirsiniz. Bunun beraber rotalama hususi durumunu kullanarak teslimat başı maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Paketi kuryeye teslim ettiğinizde size ve gönderiyi yapmış olduğunuz kişiye bilgilendirme mesaj gelir. Bununla beraber kuryenizin hareketini ve izlediği rotayı platform üstündeki haritadan da adım adım takip etmeniz mümkündür.

Aynı halde paketiniz teslim edildiğinde de tercihinize göre bilgilendirme mesaj yada emaili alırsınız. Yani büyük boyutlu yada kırılgan kargoları İstanbul içinde teslimat adreslerine ulaştırmanın en ideal yolu arabalı kuryeler hizmetinizde.