Anasayfa » Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye

Ataşehir kurye ne işe yarar, nasıl çalışır, nedir, neler taşır, neleri taşımaz? sonradan ilçe olsa da bir çok ilçeyi geçmiştir. Çok büyüdü ve genişledi. Biz ise tüm mahalle ve bölgesinde yoğun çalışmalar başladık. İstanbul’ un hızla gelişen bir yeridir.

Ataşehir içinde çalışan kurumumuzun diğer şirketlerden farkı nedir? Farkımız güvenli ve dürüst olmamız. Hala da gelişmeye devam ediyor. Şuanda 2019 Ocak ayı itibariyle bir çok yerinde inşaatlar hala devam ediyor. Burası güzel ve çok büyük bir metropol haline geldi. 

Ataşehir kurye her geçen gün dahada gelişme göstermektedir. Son yıllarda yapılan konut hamleleri ve hala devam eden hariç  çok büyük bir yerleşim merkezi haline gelmiştir. O zamanın başbakanı ve cumhurbaşkanı tarafından da destek olunmuştur.

İşte devletin öncülük edilip açılmasından sonra Ataşehir bölgesi biraz dahada ünlenmiştir. Aynen bazen bizlere daha uzak İstanbul dışındaki yakın şehirlere bu tür işler çıkmaktadır. olsa da aslında risk bakımından bizler için daha fazla bir oran teşkil etmektedir. 

ATAŞEHİR MOTORLU KURYE SERVİSİ KAÇA KADAR ÇALIŞIR?

Ataşehir kurye özellikle batı tarafı ilk yapılan bölgesinin dahada geçmiştir. Yani batı tarafı faaliyete geçmesi neticesinde ondan sonra ilçe olmasına karar verilmiştir. İnsan sayısı ve konut hacmi burada dahada fazla artırmıştır. Bu zamandan sonra hızla büyüdü.

Özellikle batı bölgesine son zamanda yapılan Mimar Sinan camide yapılmıştır. Bu cami devlet büyükleri tarafından yapılmıştır.  Kör topal olarak bu zamana geldik. İnsanlar bir umut ile buda geçer piyasa düzelir diye umutla beklemelerine rağmen gene umulan olmadı. 

Ataşehir motorlu kurye 45 dakika içinde tüm çevreye çok acil olarak mükemmel servis sağlar. belediyesinin sınırları içerisinde birçok firmaların bulunduğunu biliyoruz. Hatta bir çokları da buralara taşınmış ve hala taşınacak olanlar da vardır.

Bizler İstanbul şehrinin her hangi bir yerinden iline yollayacağınız materyalleri zamanında motosikletleri ile acil ve hızlı bir şekilde yerine teslim edebiliyoruz. İstanbul tarihinde bu sektör 1990 yılında yeşillenmeye başlamıştır. 

ATAŞEHİR MOTO KURYE TAŞIMA FİYATLARI NEDİR?

Ataşehir hızlı kurye artık daha hızlı ve daha güvenilir bir firma sizlerin hizmetinizdedir. Firma olarak İstanbul’ un çoğu semtinde gücümüzü gösterdik.Artık Avrupa bölgesinde olduğu gibidir. Belediye haline gelmiş ve birçok mahalle ile birleşerek tek belediye haline gelmiştir.

İstanbul’ un en gözde yeri olarak şuan için söyleyebilirim. Bundan sonra hemen 2019 yılının başlarında tekrar seçim olacağından bu seçime kadar gene piyasa tutuk olarak bu seçime kadar geldi.  Hem bu dünyada yolcu hemde çalışarak bu işten ekmeğimizi kazanan bir yolcu.

Ataşehir kurye Anadolu tarafında da çalışmalarımızı azimle sürdürüyoruz. Çok güvenilir ve emin adımlarla ileri yolumuza devam ediyoruz. İşte burada olan konutlarda satışı ve kiralanması daha kolay hale gelmiştir. Böylece gelişip büyümeye yüz tutmuştur.

Bir çok ünlü ve tanınmış yerler hep bu tarafa gelmiştir. Son iki yıl içinde yapılan seçimler toplumu ekonomik olarak zayıflatmıştır. 24 Haziran 2018 tarihinde yapılan genel seçimlerden daha yeni çıkıldı. Her seçim sonrası piyasa da oluşan olumsuz etki yüzünden kötü durum oluştu.

ATAŞEHİR KURYE İLE TESLİM ZAMANLARI NEDİR?

Ataşehir kurye zamanları çok kısa ve az bir zaman teslimat sağlanır. Zaten çok büyük bir yer olan merkez bölgesi daha gelişti.Burası çok yakın zamanda tek sade birdir. Hemde çok pahallı bir yerleşim alanıdır. Yani alt sınıf buralarda oturacak parayı bulacaklarını sanmıyorum.

Burada yaptığımız çalışmalar size çok iyi gelecek. Böylece olan gene halka oldu. En sonunda İstanbul burada belediyesi için yapılan seçimler iptal edildi. Bizim Moto kurye sektörü darbe yedi. Başta olan parti derin yaralar aldı. Seçim üstüne seçim yapılması doğru mu?

Buradan size İstanbul içi kurye işverenin bu işler için yeni elemanları istihdam etme yükünü ortadan kaldırmıştır. Bununla birlikte herhangi bir sebepten dolayı iş olarak güçlü bir duruma gelmiş elemanların yerini doldurmak zorlaştı.

Fakat biz çekirdekten yetiştiriyoruz. Böyle en alttan yetişen sağlam olur. Şehir içi kurye hizmetleri ile başlayan bu serüvende her geçen gün bu iş artıyor. Günümüzde hizmetlerinin yaygınlaşması ile birlikte teslimatlar daha çok hızlanmıştır.