Anasayfa » Avcılar Kurye

Avcılar Kurye

Avcılar kurye olarak en güvenli ve en uygun hizmeti en hızlı şekilde acil veriyoruz. İlçemiz büyük alanlı ilçelerden. Geniş olarak yaklaşık 10 mahalleden oluşmaktadır. İstanbul ilimizin karşı yakasında Avrupa Yakasında yer almaktadır.

Küçük çekmece ve burada bulunan  gölüne komşudur yakındır. Ayrıca Marmara Denizi’ne de kıyısı olan yerler arasındadır. İlçe aynı zamanda eğitim  bakımından da zengindir. Bir çok önemli okullar yer alır. Bunlardan bir çok lise bu ilçede yer alır.

Avcılar kurye E-5 Çevre Yolu bu  ilçe sınırları içerisinden de  geçer. İlçenin kurulduğu ve gelişmeye başladığı ilk zamanlarda Cumhuriyet’in ilk yıllarında bölgede balıkçılık başta sonra tarım ve bağ işi ile geçimlerini sürdürüyorlardı.

Size en değerli hizmeti vermek için her an çalışma ve irade içindeyiz. Bu sebepten biz ilçe için önemli bir yere sahibiz. Şirketimiz İstanbul içi servisi ve İstanbul dışı servisi de sunar. Şirketimizin bünyesinde çalışanlar olarak bizler güven veriyoruz.

AVCILAR MOTO KURYE SİSTEMİ HANGİ İLÇELERE KADAR VAR?

Avcılar kurye bölgede sanayileşmenin hızlanması ile kazanç kapıları buralar olmuştur. Buradaki trafiğin tek sebebi buradan geçen metrobüs yolunun ana yolu daraltarak şerit sayısı azaltıp, saçma bir şekilde yapılmasından kaynaklanmaktadır.

İlçede geçim kaynağı genel olarak sanayidir. Şirket çalışanları ve iş yeri sahipleri yaptıkları işlerde her zaman başarı ister. Yeni yolu inşasından sonra buraya kadar geldi ve geçti bile. Zincirlikuyu tarafına gitmek isteyenlerin yolu istasyonu olmuştur.  

Avcılar kurye Türkiye’nin sayılı olan kaliteli bilinen  üniversitelerinden İstanbul Üniversitesi de tam olarak bu ilçede yer almaktadır. Avcılar kurye son yapılan sayıma göre ilçede neredeyse 500 bin nüfusu aşan insan yaşamaktadır. İşler acil görülmesini sağlanır.

Geçen zamanla  son yıllarda kırsal hayat ilçede bitmiştir. Bu yol ile ilçeye ulaşmak çok kolaydır. Şirket sisteminin getirdiği kolaylıkların farkına varmış ve bu sistemin talebi artmıştır. Çalışma sistemi şirketlerin işlerinin yani paketlerinin daha hızlı bir şekilde halledilir.

AVCILAR MOTORLU KURYE ÇALIŞMA BÖLGESİ NERELERİ KAPSAR?

Avcılar kurye bizim müşteriler ile bilgi ve ürün paylaşımı için genelde Avcılar dışı çalışma tercih etmektedirler. Bunun onlara faydası kaybettikleri zamandan tasarruf etmeleridir.  Ayrıca da iş veren tüm  müşterilerin hoşnut olmasıdır. 

Asla ama asla yasal olmayan, resmi olmayan, sahte olan hiçbir ürünü almaz ve size getirmez. Motosikletli kuryelerin en büyük avantajı olarak görülen trafik içinde hızlı gidebilme durumu kimileri tarafından tehlikeli bir durum olarak görülüyor.

Avcılar hızlı kurye ilçesine ulaşım olarak metrobüs hattı yeni bir sistem olmaktadır. Bu ilçe bir kaç sene öncesine kadar metrobüsün adı bilinmezdi. Bizler bu yöndeki son durağı daha geride idi. Emin adımlar ile hep devam eder.

Sizlere sunulan özel hizmetimiz ile sizlere nasıl bir durumda ve şekilde yardımcı oluyoruz? Ücret bilgisi yani mesai saatleri dışında olmak üzere değişiklik gösterir. Fakat özel sisteme girdiği için gece tarifemiz gündüz tarifemizin iki katıdır.

AVCILAR KURYE HEDEFLERİ EN YÜKSEK DÜZEYDE SERVİS SAĞLAMAK

Avcılar motorlu kurye bunun dışında bir çok belediye otobüsü de buranın çevresinden ve içinden yani buradan geçmektedir. Burada Avcılar  ilçesi sanayinin gelişmesinin de önünü açmıştır. Başarılarımız çoktur ve bunları ileriye dönük olarak sürdürmekteyiz.

Bizlerle her konuda bilgi alışverişi sağlamak ve isteklerinizi belirtmek için dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Biz bunların dışında olan şirketiz. Şehir içi ve şehirler arası hizmet veren acil çalışan kurye olan eleman olmak için ne yapmak gerekir?