Anasayfa » Ayazağa Kurye

Ayazağa Kurye

Ayazağa kurye nedir, kimdir, nasıldır, ne yapar? Her şeyi en iyi sağlam ve güvenli yapar. Bunları söylemek zorunda. Yolları yok, alt yapı yok. Her akşam ve sabahları tamamen yollar kitleniyor tamamen. Artık bunlara çözüm olacak kimse göremiyoruz. 

Ayazağa moto kurye şöyle bir düşünüyorum da Allah tan korkanlar bu kadar çalarsa Allah tan korkmayanlar ne kadar çalar diye. Servis olarak bizler çalışma alanımız olarak sadece İstanbul il sınırları içerisinde değil özellikle tüm diğer büyük şehirlere de hizmetimiz vardır. 

Ayazağa motorlu kurye merak ettiğimiz sorular ile ilgili. Kuran okuyan, Namaz kılan insanlar tarihte de olduğu gibi bu zamanda da daha fazla çalıyor. Bunları Allah bilmiyor mu? Bence Allah tan korkar gibi görünenler, elleri abdestli olanlar oldu.

Ayazağa moto kurye insanlar evlerinin ellerinden gitmesi korkusu ile tabi bu paraları mecbur ödüyorlar. Hatta bunun için dernekler bile kuruldu. İşite böylece insanlar bu paraları ödemek zorunda kaldılar. Devlet evlerinize el koyacak diye.

AYAZAĞA MOTORLU KURYE HİZMETİ KİMDİR, NASILDIR?

Ayazağa acil motorlu kurye o zaman ne yapacaksınız acaba merak etmiyor değilim. İşte burası mahalle. Çarpık kentleşmenin olduğu bir yer. İnsanlar ilerisi için ne olacak bilmiyorlar. Ayazağa kurye artık bu yaraya parmak basıyor.

İşte burada çok ilginç durumlar yaşandı. Daha fazla masraf çıkarıyorlar belediyeler ceplerini her zaman dolduruyorlar.  Yada müteahhitler geri dönüşüm altında ucuza evleri mecbur alacaktı. Karakterimiz her zaman size doğruyu söylemekte.

Ayazağa arabalı araçlı kurye servisi başladı. Yok evleriniz elden gidecek yok el koyulacak derken bu kanun geldi. Zaten mahallenin yüzde doksanı bu halde olduğu için insanlar mecbur kaldılar. Çünkü ilk başta oturanlara elinden almak için korku saldılar.

Sistemimiz 20 dakikada ileti almakta ve bir saat içinde ise yerlerine teslim etmektedir. Buradaki bu kadar eleman barınmanın nedeni buraya verdiğimiz önemden kaynaklanmaktadır. Peki bunu daha çok ana yol tem ve otoban yollarında yaptıklarını görüyoruz. 

AYAZAĞA EXPRESS KURYE SERVİSİ KAÇ DAKİKA SÜRÜYOR

Ayazağa kurye karşı çıkan bile olmadı. Yoksa tüm mahalle kentsel dönüşüme gidecek ve evsiz barksız kalacaklardı. Sonra Ağaoğlu gibi eskiden beri var olan zengin işte. Bu güzel şirin mahallesi yıllardır üzerinde oyun oynanan bir yer, bir bölgedir.

Tarihi olarak ta eski zamanlara dayanır. Toplam olarak iki mahalleden oluşmaktadır. Bu yer hakkında bölge için internet sayfalarından daha fazla bilgi alabilirsiniz. Buralardan bir iş çıktığında hazır vaziyette en geç yarım saat içinde işleri teslim alırız.

Ayazağa kurye dolaştırmaz. Son zamanlarda büyük gelişim gösterememiş her yer çarpık yerleşim. Yolları hala dar caddeleri çok dar bir bölge. Zaten komple bu mahalleyi kentsel dönüşüm yapsalar bile yeni yapılan binalara daha fazla vergi.

Bundan dolayı yazın evleri günlük kiralama olarak kullanılmaktadır. Burada özellikle İstanbul’da yaşayan insanlar yazlık ve arazi alarak ileriye dönük yatırımlar yapmaya başlamışlardır. Burada bulunan iskele bölgede kurulan ilk limanlardır.

AYAZAĞA HIZLI KURYE HANGİ BÖLGELERE KADAR GİDER?

Ayazağa kurye kızıyor. Bu ne saçmalık. Bari yollarımızı yapın da öyle alın. Bir hizmet yapın da öyle doldurun ceplerinizi. Böyle boş beleş yapmayın zorumuza gidiyor. Sonra da biz yazınca kötü oluyoruz. Ama halen 20 yıl önceki yollar genişlemiyor. 

Yollar büyümüyor kocaman arazileri peş geş çekenler kaça çekiyor acaba merek ediyoruz. Fakat bir daire için milyarlarca para ödeyen bu insanlar şöyle dursun. Şehir içi çalışan bir çalışma ile kurye hizmetleri olarak günümüzde artık birçok iş sahası ortaya çıktı.