Anasayfa » Blog » Ayazağa Kurye

Ayazağa Kurye

Ayazağa kurye uyarıyor bu mahallesinde halk tedirgin. Fakat bu işlerde süreç uzun ve çok masraflı olmakta. İnsanlar her zaman ki gibi maalesef zor durumda kaldılar. Yada muhtar satışı olabilir yada tapu tasdik belgesi olabilir. Söylemekte yarar var. Son yıllarda seçim vaatlerinden dolayı insanların evlerine tapu almaya başladı. En güvenilir şekilde size geliyoruz. Artık bunun ince ayarlarını pek bilmiyorum. Buda büyük bir para dönüyor buralarda.

Ayazağa kurye bu söz neydi? Zaten yıllardır bu sistemin ve özellikle belediye tapusuz evlere tapu vermek. Hatta tapu belgesi ve tasdik belgesi olmayan evlere dahi tapu verme sözü ile bir taşla üç kuş vurdular. En son yapılan 24 Haziran 2018 genel seçimlerde insanlara oy toplamak için sunulan sözlerden biri de buydu. Peki, ya genel olarak bakıldığında fiyatların uygunluğundan söz edebilir miyiz? Ben cebimi doldurayım da gerisi beni ilgilendirmez diyorlar.

Bari yollarımızı yapın da öyle alın. Bir hizmet yapın da öyle doldurun ceplerinizi. Böyle boş beleş yapmayın zorumuza gidiyor.  Maslak çevresinde faal olarak çalışıyoruz. Misyon olarak gidebildiğimiz her yere her zaman hizmetimiz bulunmaktadır. Ama buradaki yolların yapımı hem uzun hemde berbat sürmektedir. Polis Lojmanları bölgesine hayatımda en fazla  bir yada iki defa gitmişimdir. Buralar da fazla işimiz olmaz. Sonra da biz yazınca kötü oluyoruz. 

AYAZAĞA KURYE OLARAK ÇALIŞILAN BÖLGELERİ NERELERDİR?

Ayazağa moto kurye ile bu mahallesinde düşünceler değişmiyor. Yani zaten mecbur oldukları bir durumu kendi lehlerine çevirmeyi bunlar gayet çok biliyorlar ve bunu iyi başardılar. Karşı çıkan bile olmadı. Yoksa tüm mahalle kentsel dönüşüme gidecek ve evsiz barksız kalacaklardı. Sonra Ağaoğlu gibi eskiden beri var olan zengin işte. Ayazağa mahallesi yıllardır üzerinde oyun bir yer. İşte ile durumlar yaşandı. Bu ne saçmalık. Ama yollar genişlemiyor. 

Ayazağa kurye hem insanları kandırarak oylarını almaya başladılar. Hem kendi hatalarını örtbas ettiler. Hemde fahiş fiyatlar ile beraber kasalarına müthiş derece de para kaynağı oluşturdular. Diyor ki yeni çıkan bu imar yasası tuzaktır. Bu sitelerden paylarına düşeni kim bilir kimlerin üstünde alarak alanlar var. Güzel bir çalışma olarak evet daha sonra artık mimarlara mı yada mühendislere mi neyse binanın projesini çizdirme işi geliyor. 

Vadi İstanbul kurye için yapılan bütün işler aynı kalitede. Bu yol üzerinde bir çok şirket, firma, depo, hatta İett garajı ve Tv 8 kanalı ve stüdyoları vardır. Daha bir çok firma hatta eğlenme merkezi ve gece kulübü bile açılmıştır. Yol üstünde arka taraflarda ise küçük bir köy bulunur. Ama bizim anlatmaya çalıştığımız olay ise bu yolun durmadan sular altında kalmasıdır.  Evet işte alt taraftaki burası yolu bozuk, yolları çok dar, sıkıntılı bir alan üzerinde bulunuyor.

AYAZAĞA KURYE FİYATLARI VE İNDİRİMLERİ NE ZAMAN OLUR?

Ayazağa kurye bu kaydetme işi zaten para. Sonra daire başı bir masraf ödüyorsunuz. Daha sonra binanız kayıt altına alınıyor güya. Zaten yıllardır burada oturan insanlar kayıt dışı mıydı onu bilemiyorum. Burada imar yasası ile hiç kesin bir sonucu olmuyor. İşte anlatıyor süreç şöyle işliyor.  servisi başladı. Yok evleriniz elden gidecek yok el koyulacak derken bu kanun geldi.  Üs kısmı ise mahalle olarak geçer ve alt gelirli kişilerin yaşadığı yerlerdir. 

Çalışma olarak burada çok umutsuz. Sonra işte başvurular evraklar, imzalar büyük bir para karşılığı insanlar yıllardır oturmuş oldukları evlerini, dairelerini para karşılığı alıyorlar. Bundan otuz yıl önceki cadde aynı idi. Şimdi de aynı. Ve o kadar ağalar paşalar devletten aldıkları arazilere de bina site kurdular. Ayrıca burası gene Cendere üzerinden Kemer istikametine doğru dere yolu olarak devam eder. Zamanı artık değişti götüren ve baştakiler yaşıyor.

Ayazağa hızlı kurye öyle ki müşteri memnuniyetini bir bütün olarak gören firmamız fiyat konusunda da müşterilerinin desteği olmakta, bütçeleri zorlayan rakamlarla müşterilerinin karşısına çıkmamaktadır. Mesafeleri kaldırıyoruz. Zira kısa mesafelerle yapılan teslimatlar ile uzun mesafelerle yapılan teslimatlar aynı ücretlerle karşınıza çıkmayacaktır. Fiyatlar üzerinde etkili olan bir diğer unsur ise gönderi türü olacaktır.

AYAZAĞA MOTO KURYE ÇOK ÖZEL AVANTAJLARI NELERDİR?

Ayazağa kurye insanlar nasıl gelecek. Bana ne canım ne olursa olsun. Fakat biz o kadar da baba ne diyemiyoruz. Buna ne vicdanımız ne de insanlığımız bir yol veriyor. Kimse de sormadı binlerce insan buradan geçerken buranın yolu ne olacak? İlk başta hiç bir evrakı bulunmayan binaları kaydediyorsunuz. Her zaman yanınızda olacaktır. Daha çabuk yollayın. Yoluna devam etmekte ve gideceği yere zamanında ulaşmaktadır. 

Evrak, paket, dosya ve benzeri şeklinde değişiklik gösteren gönderiler de bu ölçüde etkisini göreceğiniz unsurlar arasında yerini alacaktır.  Tabi ki edebiliriz. Gecikmesiz taşıma trafik tıkalı olsa bile motosikletler küçük yapıları ile diğer araçların arasından geçerek gideriz. Ayazağa gelişim gösterememiş her yer çarpık yerleşim. Yolları hala dar caddeleri çok dar bir bölge. Zaten komple dönüşüm yapsalar bile yeni yapılan binalara daha fazla vergi. 

Ayazağa motorlu kurye bunları söylemek zorunda. Korkuyorlar. Yolları yok, alt yapı yok. Her akşam ve sabahları tamamen yollar kitleniyor tamamen. Şöyle bir düşünüyorum da Allah tan korkanlar bu kadar çalarsa Allah tan korkmayanlar ne kadar çalar diye. Merak ettiğimiz sorular ile ilgili. Namaz kılan insanlar tarihte de olduğu gibi bu zamanda da daha fazla çalıyor.  Aynı gün içinde vereceğiniz adrese özen ve itina ile taşıyor ve güvenli bir şekilde adresine teslim ediyoruz.