Anasayfa » Blog » Baltalimanı Kurye

Baltalimanı Kurye

Baltalimanı kurye burada acil olark hizmet vermeyi sürdürüyor. Ancak bu yerde durmadan hep kaza oldu mu? Hemde ufak kaza değil. Birincisi ana cadde sahil tarafında tam ön bölümdeki bölgede Sarıyer İstinye istikametine doğru ilerlerken, hemde hızımız 40-50 iken ilerleriz.

Baltalimanı kurye iş başına geliyor. Bir metre önümdeki adam aniden sola kırıyor. Neden çünkü sapağı kaçırmış. Böyle olaylarda bir çok durum ile karşılaşıyoruz. İnsanlarımız çok cahil trafikte. Bazende yol boş diye karşı şeride ve geri dönmek için manevra yapmaya çalışanlar var. 

Baltalimanı motorlu kurye bizim zamanımızda önceki yıllarda önceleri telsiz falan vardı. Sonuç olarak hakka girmiş olur. Şu hayatımız içinde bir çok olaylara şahit olduk. Kimisi bizler için çok sevinçli kimisi de çok üzüntülü. İşte yaşam acı ile sevinç arasında geçen bir döngüdür.

Baltalimanı moto kurye  olarak bizler Sarıyer sahil kısmındaki tüm semtlerde hizmet vermeye çalışıyoruz. Bunlardan biri de normal olarak hızlı hizmetinden de daha hızlı olan bir güzel  hizmetidir. Bu hizmet özel olarak tüm müşterilerimize özel yollanan hizmetidir. 

Baltalimanı kurye çalışır. Yani örnek verecek olursak, mesela adam uçağı kalkacak ve sizin pasaportunu evde unutmuş diyelim. Adamda hava alanına gelmiş. Bir bakmış ki cebinde pasaport yok. Biz bu pasaportu acil olarak uçak kalkmadan yetiştiriyoruz. İnanılmaz bir şekilde hızlı çalışıyor.

İşte bu bölgesindeki ikinci sistem acil sistemi de olur. Mesela 45 dakika teslim ederiz diyelim. Bu hizmet zaman farkının çok az olduğu yetişemeyecek kadar önemli işlerde kullanılır. Bölgenin tüm eksik ve zayıf yönlerini bildiğimiz için hizmet alanları içinde fazla zorlanmadan çalışıyoruz.

Gerektiğinde sizlere gece de hizmet verip acil durumlarda da sizleri yalnız bırakmadan yanınızda oluyoruz.  7/24 hizmet veriyoruz. Özel ve çok seri hizmet verilir. Ne oldu dedim gülerek oda telefonu şimdi kapattım ne çabuk geldiniz demişti. Hızlı servisi  nasıl oluyor? İşte tam böyle oluyor.

Buna müşterilerimiz bile şaşırıyor. Telefonu daha yeni kapattım ne zaman geldiniz diyor. Bende siz demediniz mi ne olur hızlı olun hızlı gelin diye, ha evet dedi, bende hemen geldim dedim. Güldü sevindi. İşte böyle işlerimiz oluyor. Sizde bizim işlerde sevinmek isterseniz bizimle çalışın mutlu olun.