Beşiktaş Motorlu Kurye-Acil Kurye, https://motorkurye.org/

Beşiktaş Motorlu Kurye

Evet bu piyasada yıllardan beri çalışıyoruz. Ama en yoğun olduğumuz bögelerin başında Beşiktaş gelmektedir. 4 Levent Büyükdere Caddesinden başlayarak, Levent Metro City ve Kanyon ve Özdilek Avm lerin olduğu bölge Büyükdere Caddesi üzeri dahil olmak üzere, 4 Levent, Çeliktepe Safir Binası ve çevresi, Akatlar bölgesine giden ve Sabancı Center tarafı olanbölge, Çilekli tesisleri Armutlu yolu, Levent Caddes, ve Akatlar Ebulula Caddesi, Etiler Nisbetiye Caddesi,  Bebek Cevdetpaşa Caddesi, Ortaköy Muallim Naci Caddesi, Dereboyu Caddesi, Çırağan Caddesi ve Beşiktaş Dolmabahçe Caddesi hep trafik yoğun olan bölgelerden dir. Beşiktaş Kurye çalışıyor.

Moto Kurye lerin Çilesi

En fazla çile çektiğimiz yer trafik içinde yollar olsada, Avm lerin önü ve plazaların önünde duran güvenliklerdir. Hele Avm lere bir paket çıkmayagörsün, kaldırım olmasına rağmen karışamamalarına rağmen kaldırıma park yasak. Hemen önünüze güvenlik geliyor, elinde telszi bir havalar. Sanırsınızki avm nin sahibi bunlar. Oraya park etme buraya park etme. Hele İstinye Park Avm nin oraya otoparka bile giriş yok. Bi tanesi geldi yanıma. yok motorunu al yok şuraya yasak yok bura yasak. Çıldırıyoruz. En sonunda dedimli almıyorun kardeşim git çekici çağır kaldır. Kaldırıma park etmişim sanane kaldırımdan. Zaten kalabalık oralar, adam içeri almıyor, bir bağırdım bir çağırdım adam mecbur bişey diyemedi. Zaten işimde iki dakika bile sürmedi.

Kurye Motor Park Sorunlarımız

Moto Kurye işinde birde normal binaların önündeki yada sitelerin önünde bulunan güvenlikler var. Tam geliysoun iniyosun motoru park ediyosun geliyosun, diyorki oraya parketme az iler parket. E niye orada boş. İşte sanane. Maksat iş olsun. Hani bizleri kendilerinden de aşağı gördükleri için onlarında gücü bize yetiyor zaten. E tamam abi çekeriz. Tamam abi ahllederiz. Sanki o sitelerin sahibi. İşte bunları böyle yapan saçma sapan görev veren, kendisini askeriyede veya karakolda gören, polis memurları emeklisi, yada asker emeklisi şef ve amirlerdir. Halbuki burası hayatın taa içi. Yaşamın içi. Kendini hala kışladamı sanıyosunda elemanlarına böyle emirler veriyosun. Elemanlarda zaten dünden razı. Onlarda tabiki bize emir vermekte, bize kafa tutmaktadırlar. İşte anlatabildiğim bu kadardır.

MOTORLU KURYE HİZMETİ-MOTOR KURYE, https://motorkurye.org

MOTORLU KURYE HİZMETİ-MOTOR KURYE, https://motorkurye.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir