Anasayfa » Blog » Beyoğlu Moto Kurye

Beyoğlu Moto Kurye

Beyoğlu kurye büyümeye devam ediyor. Beyoğlu ilçesi bir çok yönden önemli bir yerdir. Yani burası İstanbul’un en kalabalık ve güçlü olan ilçelerindendir. Fakat yerel olarak değil de genel olarak. Yani nüfus olarak çok kalabalık bir yer değildir. Ama buraya gün içerisinde çok ziyaretçi gelmektedir. Aynen Eminönü ilçesi gibi diyebiliriz. Özellikle İstiklal Caddesi üzerinde ve çevresinde bir çok konsolosluk bulunmaktadır.

Beyoğlu moto kurye bu ilçesindeki fırtınalı çalışmalardan sonra bir süre ara vermiştik. Fakat tekrar son gaz geri döndük. Baya zamandır bu işe ara vermiştik. Çünkü bu işte gerçekten artık insanı bunaltacak dereceye gelmişti. Başka işler denedik olmadı başaramadık. Elimizde meslek olarak bu işimizden başta bir iş olmadığı için gene döndük kürkçü dükkanına. Çakma firmalar ile çalışmayı artık ne olur bırakın.

Beyoğlu kurye ile her gün aynı döngü ile standart olarak çalışıyoruz

Beyoğlu kurye yani böyle olması burayı en hareketli ilçe yapar. Artık böyle olan bir kaç özel bölge bulunmaktadır İstanbul içinde. Büyük iş merkezlerinin yanı sıra bir çok ülke ve devletlerin konsolosluklarının da burada yer almaktadır. Beyoğlu ilçesi eski İstanbul ilçelerindendir. Komşu olarak merkez ilçelere yakındır. Yani aynı zamanda Beşiktaş, Şişli gibi ilçelere komşu olan tarihi bir ilçesidir. Kırsal alanda olan yerleşimi hiç yoktur. 

Fındıklı kurye size değer katacak. Ne yönden bakarsanız bakın en iyi firma servisi. Bir şirket ve çalışanları olarak semtinde olan bu olayları şiddetle kınıyoruz. İşte biz bu çalışanlar olarak yıllardır yoğun trafikte koruyoruz. Ayrıca samimi ve kendilerini bilmez cahil ve ahmak ve salak sürücülerin yüzünden hayatımız ince pamuk ipliğine bağlı şekilde yaşıyoruz. İstanbul’un boğaza kıyısı olan ilçeler ve semtler içindedir.

Beyoğlu kurye olarak konsolosluk binalarına hizmet veriyoruz

Beyoğlu kurye çoğu yerden burada bulunan konsolosluklara özel belge göndermek isteyenler bizi tercih ediyorlar. Çünkü burayı bu işleri iyi biliyoruz. Her ne kadar hızlı teslimat gerçekleştirdiğimizi ve belgelere zarar vermeden yerine götürdüğümüzü de biliyorlar tanıyorlar. Özellikle bu işlerde bizim firmamızın sahip olduğu misyon çok önemlidir. Hepsi mahalle ve semtleri merkez bölgededir.

Taksim kurye olarak trafikte terör estiren magandalara karşıyız. Evet her gün öyle insanlar ortaya çıkıyor. Trafiği alt üs ediyorlar ve makas atıyorlar. İşte şu aptal saçma  magandalar ve salak, aptal araç kasapları yüzünden her gün defalarca kaza atlatıyoruz. Bunları oralarda  atlatamayanlar vefat ediyorlar. Hatta bu yüzden hayatı kayanlar bile olmaktadır. Daha doğrusu yani sakat kalanlar.

Beyoğlu motorlu kurye buralarda çalışmaya devam ediyor

Beyoğlu motorlu kurye şuan itibari ile yani 2019 Ocak ayı ile toplamda 45 mahallesi bulunan bir yer olarak göze çarpar. Artık bu mahalleler hep yan yanadır. Birbirlerine çok yakındır. Fazla mahalle olması çok geniş alana sahip olması anlamına gelmesin. İşte gerek iş olarak gelen gerekse eğlence gereği buraya gelen insanların çoğunluk olarak göze çarparlar. Bu kardeşlerimizi  bu işler içinde mağdur etmemek için genede çalışıyoruz.

Beyoğlu kurye akşam olunca yada işleri bitince de eve dönerler. Bölge içinde bu taşıma evrak ve gönderi hizmeti sunan firmamız hizmet veriyor. İşte burada bizi göz bebeği yapmaktadır. İşte bu çerçeve içinde dikkatli bir çalışma veriyoruz. Özellikle gece saatleri buralar hala tehlike barındırıyor. Kurye ile asla vazgeçme Bizler büyük bir sorumluluğu üzerimizde görerek sizlere daha iyi hizmet. Yani böylece daha kaliteli hizmet veririz.

Beyoğlu motorlu kurye sistematik bir şekilde  çalışması var

Beyoğlu motorlu kurye ayrı olarak bizim size sunduğumuz bu vizyon bunu gerektirmektedir. Artık kurumsal olup kalite standartlarımızı her gün daha da yükselttik. Bu bakımdan ilçede varlığımız 2010 dan beri sürüyor. Yaşananlar insanları derinden yaralayıp üzse de biz hiç bir zaman yolumuzdan dönmeden devam edeceğiz İnşallah. Bundan dolayı tabiri caizse her gün ölümle burun buruna yaşamaya devam ediyoruz.

Kabataş kurye en güvenli hizmeti veriyor. Bunun için yaşıyoruz desek yeridir vallahi. Ne olursa olsun insan gibi yaşamak için mücadele etmeye devam edeceğiz. Şöyle bir dikkatle bakılırsa aslında burası küçük bir mahalle veye yerdir. Küçük yer olduğu için fazla kurumsal firma bulunmamaktadır. Fakat genede ufak tefek küçük firmalar sağa sola bir şeyler yollamaktadır. Her zaman firmamız sizlerin yanınızda olacaktır. 

Beyoğlu kurye ile çalışkan ve hızlı servis veriyoruz bekleriz

Beyoğlu kurye hep buradaydı. Aksine daha da güçlenerek Allah’ın izni ile geri döndük. Hatta tecrübemiz daha da artarak büyüyerek daha geniş alanlara yayılmıştır.  Evet size süpriz denebilecek bir haberimiz var. Değerli dostlar ve arkadaşlar, Bizler burada Artık bu zamandan sonra tüm Beyoğlu bölgesi çalışma alanımız içine girmiştir. Zaman en büyük değeriniz olsun. Güçlü ve değerli hizmet verilir.

Beyoğlu kurye açıldı. Bildiğiniz gibi bu iş çok tehlikeli bir iştir. Bütün gün motosiklet üstünde akşama kadar sağa sola giderek paket dağıtımı yapıyoruz. Son yıllarda insanların alım güçlerinden dolayı ve İstanbul nüfusunun artması sonucu araç sayılarının artmasından dolayı her taraf araç olmuştur. Her türden insan burada araç kullanmaya başlamış ve trafikte kaza oranı daha da artmıştır. 

Beyoğlu motorlu kurye hizmet verdiği alanlar nerelerdir?

Beyoğlu kurye çalışmaları hep ilçe içinde mi var? Burada gittiğimiz ve hizmet vereceğimiz yerler şunlardır, Örnektepe, Halıcıoğlu, Yenişehir, Yahya Kemal, Tomtom, Şehit Muhtar, Şahkulu, Sütlüce, Suriri, Pürtelaş, Piyalepaşa, Piripaşa, Ömer Avni, Müeyyetzade, Küçük Piyale, Kuloğlu, Kulaksız, Kocatepe, Kılıç Ali Paşa, Kemankeş, Keçepiri, Evliya Çelebi, Kaptanpaşa, Kalyoncu Kulluk, Kemerhatun bölgeleri ve mahalleleridir.

Evet buralarda hizmet vermek bizim için sevinç kaynağıdır. Bizde elimizden geldiğince mahallemize hizmet veriyoruz. Tamamen helalinden kazandığımız rızkın çocuklarımıza verdiği sevinç ve huzur içinde sevincimiz daha da artmaktadır.Firmamız her konuda aklınıza takılan tüm soruları cevaplayarak hizmet vermektedir. Firmamız sayesinde kurumsal müşterilerimiz tarafından alınan hizmetlerde daha avantajlı bir sonuç elde ediliyor.