Anasayfa » Blog » Büyükdere Kurye

Büyükdere Kurye

Büyükdere kurye önceden buralara extra fiyat uygulanırdı uzak diye. Şimdi kalktı.Bu taraflara gidince hep kaybolurduk. Geriye dönüşlerimiz sıkıntılı olurdu. Bahsettiğimiz yıllar 1990 da bu yıllarının ortalarıydı. Sarıyer ilçesi sınırları ilçesinde kalmaktadır. Devlet Hastanesi de bulunan bölgenin sahil kısmından sonra üst kısımlarda ise site ve villa bulunuyor. Üst kısımda Kozdere ile bağlantısı bulunmaktadır.

Büyükdere kurye ile Sarıyer bu bölge hayatımız içinde çok güzel anıları olan bir yerdir. Tabi o zamanlar bu işe başlamadan önce de gene buralara gider gezerdik. Çoğu zaman yakın arkadaşlarla toplanır bisikletlere biner. Oradan da ileriye doğru orman yolu başlıyor.Küçük bir yer olsa da genede servisimiz vardır. Çalışma yaptığımız yerler göz önünde en yoğun olduğumuz  önemli bölgelerden bir tanesidir. 

Büyükdere motorlu kurye dürüst ve güvenlidir

Büyükdere acil kurye yaşam tüm canlılar için olan bir düzendir. Yaratıcının bize bahşettiği bir kaderdir. Her yaratılanın her şeyin bir başlangıcı olduğu gibi bir de sonu vardır. Bizde yaşantımızda bu sona doğru koşmaya devam ediyoruz. Girişinde meşhur balık tezgahları bulunmaktadır. Fakat şunu yapan araç sürücülerini bulsak çok kötü olacağı kesindir. Çünkü insan canı değersiz değil bilhakis çok değerlidir. Sizlere 7/24 hizmet sağlıyoruz. 

Büyükdere kurye ile Ayazağa Maslak ve sonra İstinye arasında en güzel kurye derken buraları dolaşır tam geri dönerdik. Yaşadığımız bir çok sorunları çok çabuk bir şekilde buralarda ortadan kaldırıyoruz. Motorlu elemanlarımız ile işlerinizi acil hızlı ve garantili yerine getiriyoruz. Zaten bu kartlar batılı menşeylidir. Oradan bilerek bizim içimize sokulmuştur. Bizi bu iş içinde arayın. Elimizden geldiği kadarı ile yardımcı olacağız. 

Büyükdere kurye en ucuz fiyat ile en çabuk servis

Büyükdere kurye bunu kimse değiştiremez ve yalanlayamaz. Artık biz varız. Şehrin içinde bütün yüklerinizi hafifletmeye geldik. Sizleri kurtarmaya geldik. Çünkü bizler bu şehrin kahramanlarıyız. Zaten gelmiştik. Fakat bunu yapan emin olun ki en fazla motorlar değil araç kullanan sürücülerdir. Birde bu Türkiye de milyonlarca insan kredi kartı olarak mağdur var. Bu kapitalist düzen insanları kendisine kul ve köle yapmak için bir tuzak olarak kredi kartını çıkardı.

Büyükdere kurye burası gene anlattığımız gibi Sarıyer belediyesine bağlı mahallelerden biri olmaktadır. Hem sahilde hemse yukarı tepeye kadar uzanır. Büyükdere merkez içinde olmak üzere önem ve değer verdiğimiz işler sağlamdır. Diğer yakın arkadaşlar ile beraber hareket ediyoruz. Özel çalışarak bu bölgedeki yoğun işleri hafifletmeye çalışıyoruz. Boğaz bölgesidir. İstanbul Boğazında Kara denize doğru iki semt arasında kalan bölgeye denmektedir.