Anasayfa » Blog » Cendere Motorlu Kurye

Cendere Motorlu Kurye

Cendere kurye bu çalışmayı fazla firma vermiyor. Özellikle şehir içi olmak üzere İstanbul ve diğer şehirlere araçlı kurye hizmeti veriyoruz. Yani motosikletlerin alamayacağı ürünleri kendi aracımızla alıp teslim ediyoruz. Ama çağırma işi çıktığı zaman ise fiyatımız makul fiyat üzerinde olmaktadır.

Cendere kurye hizmetlerimiz açılmıştır. Özellikle İstanbul içinden diğer şehirlere aynı gün içinde bir malzeme yollamak istediğiniz zaman kullanılan yöntemdir. Thy kargo ile hava alanı bulunan tüm şehirlere aynı günde paketinizi adresinize teslim ediyoruz. Bunların yanında bulunan hizmetlerimiz

Cendere kurye bunların dışında da bir çok dalda hizmet veriyoruz. Bunlar hayatımızın bir çok konuda içinde olan servisleridir. İlaç taşıma hizmeti, kiralık eleman hizmeti, gece nöbetçi kurye hizmeti. Motorlu acil vale hizmeti, yaya kurye hizmeti ve diğerleri.

Ayazağa ilaç kurye hizmeti burada ne iş yapıyor, nasıl çalışıyor? Harbiden buralar çok güzel yerler. Fakat son yıllarda gelişmiştir. Ayazağa içi nöbetçi eczane ne iş yapar. Bir şey yapmaz. İşleri yapan bizim servisti. O gece hangi eczane nöbetçi bakarız.

Bize İstanbul içinden sipariş geldiği zaman ise oradan istenilen ilacı kendi paramızla alırız ve size gelir veririz. Gün içinde teslimat sağlıyoruz. Bunun için ilaç ücreti aynı olarak taşıma ücreti alırız. Mesai saatleri sona erdikten sonra çalışan özel bir servisidir.

Sizin için araştırılıp kurulmuştur. Ayazağa içinde acil çalışma hizmeti ile servis vermeyi sürdürüyoruz. Vadi İstanbul konutlarında ve avm içinde 7/24  hizmeti verilmektedir. Tüm zor duruma düşenler için acil ihtiyaç hizmeti vardır.

Cendere kurye ile Vadi İstanbul Ayazağa burası Sarıyer tarafında İstanbul Avrupa yakasında bir köy olmasına rağmen, yada önceden köy iken şimdilerde mahalle olan, ama mahalle ile alakası olmayan bir beldeden, bir yerden bahsediyoruz.

Bu katılımdan dolayı bölge dahada değerini artırmış ve çok yüksek iş potansiyeli haline gelmiştir. Akşam saat altı buçuktan itibaren bu elemanlar hemen sizin için hizmete başlamaktadır. İstediğiniz zaman bize ulaşarak her konuda bilgi alınız.

Cendere kurye size çok yakın olur. Biz sizler için özellikle sabaha kadar hizmet vermektedirler. Gece servisimizde özel hizmet alan müşterilerimiz için çabuk çalışırız. Sabah saat mesai başlangıcına kadar yani saat sekiz buçuğa kadar nöbetçi elemanlarımız bulunmaktadır. 

Çalışmalarımız gece ve gündüz olarak iki kısma ayrılır. Her zaman yanımızda olmuş ve bazı durumlar müstesna yani bozulduğu zamanlar dışında bizi hiç üzmemiştir. Ağır demeden hafif demeden, çok fazla yük vurdun demeden bize her zaman sadık olmuştur motosikletimiz.