Anasayfa » Blog » Dikilitaş Motorlu Kurye

Dikilitaş Motorlu Kurye

Dikilitaş kurye olarak bahsettiğimiz küçük bir alandadır. İşte burası gerçek manada düzgün kaliteli etkili ve yetkili bir yerdir. Son yıllarda yapılan yeni bina ve yerler burayı daha popüler hale getirmiştir.  Divan oteli ve Hilton oteli bu ana cadde üzerinde bu semt içinde bulunmaktadır. Bölgenin bütün yükünü kurye firmaları çekmektedir. Fakat bazı müdür olan iğrenç insanlar bize iyi davranmıyorlar. İşte bu yüzdende kendileri kaybediyor.

Beşiktaş ilçesinde hizmet gösteren firmamız 7/24 hizmet vermektedir.  İstanbul içi faaliyet olarak hizmet verdiğimiz bölgeler geniştir. Beşiktaş ilçesini ve çevresini karşılamaktadır. Firmamızın bulunduğu mevki ana cadde üstündedir. Özellikle Fulya, Balmumcu ve Gayrettepe arasında semtinden başlamak üzere çalışıyoruz. Esentepe gazeteciler sitesi bölgelerinde çalışan tek firmayız. Yapmış olduğumuz işi aşk ile ve severek yapmaya çalışıyoruz.

DİKİLİTAŞ MOTO KURYE SERVİSİMİZ HEP AÇIK

Dikilitaş kurye ile Beşiktaş ilçesi ve çevresinde büyük bir boşluğu daha sizler için doldurmuş bulunuyoruz. Büyük ve uzun bir çalışmanın ürünü olarak ve uzun uğraşlardan sonra Beşiktaş ilçesinde hizmetine başlamış bulunuyoruz. Bu kadar basit bir konu olarak işimizi düzgün yaparız. Fakat bazı çok bilmiş müdür ve bir çok yöneticilerin akılları bu hesaba asla çalışmıyor. Çünkü bina önlerinde içeri  ve asansöre biz kuryeleri almıyorlar.

Dikilitaş moto kurye ile işimiz devam ediyor. Burası genel olarak sakin sessiz bir yer sayıldığı için insanlar burada daha azdır. Böyle bir ortam hazırlandığında tabi ki insanlar o tarafa doğru gidecektir. Belirli bir çevrede düzenli bir şekilde verilmesi gereken her türlü hizmetinde bizler varız. Artık hız oldukça önemli olduğundan, motorlu yapılan servis sayesinde işler daha çabuk gider. Her müşteri memnuniyetini artırmak daha kolay oluyor.

DİKİLİTAŞ ACİL KURYE 30 DAKİKA İÇİNDE TESLİMAT YAPAR

Dikilitaş ilaç kurye firmamızın sunmuş olduğu Asya yakası kurye hizmetlerinde Beşiktaş ilçesindeki kurumsal müşterilerimizin her zaman aynı kalitede hizmet alabilmesi için garanti verilmektedir. Bu garanti koşullarının oluşturulabilmesi için firmamız personellerimize yüksek özen göstermekte, kullandığımız araçları her daim bakımlı ve yeni olarak tercih etmekte, son teknoloji sistemleri kullanmaktadır.

Dikilitaş kurye öyle ki birçok kurumsal müşterimiz abone sistemi ile birlikte kolaylık sağladık. Hem firmamızın sunduğu hizmetlere abonman sağlamakta veya kiralık kurye hizmetlerinden yararlanırlar. Birlikte sürekli firmamızın imkanlarından yararlanmaktadır. Birçok kurumsal müşterimiz gün içerisinde defalarca firmamız ile iletişime geçerek Bize ulaşın. Gönderim siparişi verir ve bu hizmetten memnun kalırlar.