Anasayfa » Blog » Esentepe Kurye

Esentepe Kurye

Esentepe kurye ile şahane güzel servis veriyoruz. İstanbul şehri ve içinde bulunan tüm bölgeler bu işimiz için geçerlidir. İçeride araya sıkışmış vaziyette olan ilçeler hariçtir. Geniş bir alana hizmet veriyoruz. Fakat gene her yere gidemiyoruz. İş olarak bizler başka yerlerden ve diğer ilçe ve semtler den gelen tüm gönderileri buraya getiriyoruz. Zaten amacımız toplanma merkezi kurmak. Bizler bu iş konusunda çok mutlu ve çok sevinçliyiz.

Esentepe kurye uzak yakın bütün bölgelerden servis sağlamaktadır. Yani İstanbul tüm ilçelerine buradan rahatlıkla gidebiliyoruz. Çünkü fazla kaybımız olmuyor. Bir de acil olarak yetişiyoruz. Boş işlere gitmiyoruz. Sadece acillere. Çünkü biz acil çalışan bir kurye firmasıyız. Verdiğimiz çalışmalar son derece seviyeli ve kaliteli bir şekilde olmaktadır. Arabalı ve uçak kargo servisi sağlar. Buradaki kurumsal çalışan holdingler bizle çalışıyor.

Esentepe kurye ile çalışan motorcu arkadaşlarımız sağlam iş yapar. Burada özellikle Esentepe, Gayrettepe ve yakın yer olan Zincirlikuyu alanlarında yoğun hizmet veriyorlar. Bizim ile iletişim bilgilerimiz üzerinden iletişim kurduğunuz zaman derhal size ulaşıyoruz. En fazla on beş dakikada içinde kapınıza geliyoruz. Şişli ilçesi içinde en akılcı olarak çalışıyoruz. Birde en prestijli çalışma ve geliştirme hizmetini de sizlere biz sunuyoruz. 

Esentepe kurye ile bölgedeki iş merkezlerine hizmet taşıyoruz. Artık çalışanlarımızdan hepsi çaycısından müşteri hizmetlerine ne kadar çalışanımız varsa güvenilir insanlardır. Tüm çalışanlarımızı özenle seçiyor ve gerekli olan tüm eğitimi onlara sağlıyoruz. Sahip olduğumuz prestij ve iş anlatışı gereği eğitimsiz çalışan çalıştırmıyoruz. Özellikle ve bilhassa eğitimlerini titiz bir şekilde veriyoruz. Ayrıca her sektöre hizmet veriyoruz.

Esentepe kurye ile bir çok semte ya bu bölgeden geçip gidildiği için yoğun olur. Yada insanlarımız işlerine giderken, işlerinden evlerine dönerken merkezde kalan bu semtini kullandığı için trafik fena olur. İşte bu güzide semtimiz bir çok holding merkezi haline gelmiştir. Özellikle işe gidiş ve iş çıkışı saatleri arası ve dolaysıyla trafik yoğunlaşmaktadır. Evrak gönderi hızı insan nüfusunun artması ile birlikte özellikle iş olanaklarından yararlanmak kolay olur.

Başta iş potansiyeli olmak üzere farklı amaçlar doğrultusunda yurt içi işler çok yaşanmakta ve birçoğu büyük şehirlere yapılmaktadır. Bir yerden bir yere seyahat etmenin yanı sıra eşya ve belge taşımacılığı da bu trafik sorunundan büyük ölçüde etkilenmektedir. Bu sayede eşyalarınız ya da evraklarınız da hiçbir sorun ve stres  yaşanmadan tam zamanında istediğiniz yerler arasında gider. Tüm ürünlerin gönderimini de mümkün hale getiriyoruz.