Anasayfa » Blog » Etiler Kurye

Etiler Kurye

Etiler kurye her firmanın tüm ilçelerde olduğu gibi uzak mahallelere de hizmeti vardır. Bizim daha iyi hizmet için alt sistemleri vede işletmeleri de vardır. Yanınızda olmaya gayret ediyoruz. Daha sonra ise güzel çalışmalar ile sizlere hizmet vermeye devam ettik. Sağlam ve dürüst bir çalışma ile işe devam ediyoruz.

Etiler bölgesinde bu yere gün içinde çok sıklıkla gideriz. Çünkü nereden nereye gideceğimiz zaman uğrak noktası olan bir ilçemizdir. Her zaman en önde ve lideriz.  İstanbul’un en köklü ve en hareketli semtlerinden hepsinde en iyi hizmeti veriyorlar. Ekonomik ve her keseye uygun olan fiyatlarımız mevcuttur. 

ETİLER KURYE OLARAK GÖNDERİLERDE NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Etiler kurye bu yerde yaşayan ve burada doğup büyüyen aranızdan yetişmiş insanlarız. Özellikle bir adres sorulduğunda hiç aramadan direk sizlerden zaman kaybetmeden alabiliyoruz. Burası büyük bir alana sahip ve sitelerle dolu bir yerdir. Bundan dolayı da trafik olmaya devam ediyor.

İnşaat olarak tüm belediyelerden sonra gelen her türlü zorluk çıkartılan ilçedir. Kalabalık nüfusu her geçen gün artmakta olan İstanbul dahil olarak bu da beraberinde çeşitli problemleri getirmektedir. Yoğun trafikte en yakın noktalar arasında ulaşım sağlamak dahi bazen trafikte saatler alabiliyor.

ETİLER MOTORLU KURYE SİZE ZAMAN KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ

Etiler kurye bizi başka firma ile artık karışmayacaksınız. Evet diğer karıştırılan Sarıyer, Armutlu tarafındaki bölge buraları tamamen kapsayarak artık Sarıyer ilçesine bağlı  olmuştur. Anlattığımız yer ise küçük bir alana sahip olarak kalmış bir yerdir. Buralardan olmak üzere birçok şehrimize  servisimiz vardır. 

Çünkü belediye anlayışı yüzünden işler gerilemiş ve düşmüştür. Avrupa yakasındaki tüm hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen bir çalışma yapıyoruz. İşte bu hizmet anlayışı ile bu büyük semtin her neresinde olursanız olun hemen geliyoruz. En güvenli ve en hızlı bir biçimde sizlere bu özel hizmeti sağlıyoruz. 

ETİLER ACİL KURYE HİZMETİ YAKINDAN UZAKTAN HEP ÇOK DİKKATLİDİR

Etiler kurye sizleri uyarıyor yolda yavaş gidiniz. Yasal olmayan gönderi ve evraklar hiç bir ürün taşınmaz lütfen teklif etmeyiniz. Tüm taşıdığımız evrakların, işlerin içinde ne olduğu kesinlikle bildirilmelidir. Bundan dolayı taşıdığımız bu şeyleri mutlaka kontrol ederiz.

Biz paketleri almaya geldiğimiz zaman onları açma ve kontrol etme yetkisine sahip olacağımızı sizlere en baştan söylemek isterdik. En modern araçlar ve en donanımlı personeller ile faaliyet gösterdiğimiz sektörde evrak, dosya, zarf, hediye, broşür gibi aklınıza gelebilecektir. 

ETİLER KURYE HİZMETLERİ İLE BİR SAAT İÇİNDE İŞLEM TAMAM OLUYOR

Etiler motorlu kurye olarak tüm gücümüzle halkımıza süper hizmet vermekteyiz. Ulus, Arnavutkçy, Ortaköy, Levent semtleri başta olmak üzere Ulus bölgesine büyük önem veriyoruz. Bizleri alo deyip hemen arayın ve istediğiniz vakit bize sipariş verin.

Lütfen sizden rica ediyorum boş yere yalandan gündüz ve özellikle de geceleri rahatsız etmeyin. Çünkü sonuçta bizler de etten kemikten bir insanız. Bizi iş için arayın lütfen. Boş yere soru sormak için yada muhabbet için ne olur arayıp ta telefonları meşgül etmeyin.