EYÜP MOTORLU KURYE, MOTO KURYE,https://motorkurye.org/eyup-motorlu-kurye.html

Eyüp Motorlu Kurye

Eyüp Motorlu Kurye Hizmeti, bir motorkurye.org hizmetidir. Bu hizmet kendi bünyemizde oluşturduğumuz hizmetlerden sadece biridir. Yavaş yavaş İstanbul ilçelerinin çoğunda hizmet verme arzumuz yerine gelmeye başlamıştır. Şimdilik beş ilçede olan çalışmalarımız Eyüp İlçesinide içine katarak altıya yükselmiştir.  Aslında daha çok kendi merkezimize yakın ilçelerde hizmet vermeye başladık. Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, Kağıthane ve Sarıyer İlçeleri aslında bize yakın ilçelerdi. Buralarda hizmetlerimiz başlamış ve çok güzel bir şekilde devam etmektedir. Git gide büyüyen firmamız şimdide Eyüp İlçesinide bünyesine katmıştır. Burada oluşturmak istediğimiz sistem, ilk önce ilçe ayakalrını oluşturarak daha sonra semt ve mahallelere hizmet ağı oluşturmaktır. Şimdilik böyle devam ediyoruz. Ve Eyüp’ te hizmete başlamaktan sevinç duyuyoruz.

Eyüp Kurye Hizmetlerimiz

Şimdilik bu kadar hizmet versekte kocaman yüreğimizle ve daha fazla emek sarfederek çalışıyoruz. Eyüp ilçesinde hizmet verdiğimiz alanlar şunlardır, Eyüp Kurye, Eyüp Acil Kurye, Eyüp Hızlı Kurye, Eyüp İlaç Kurye, Eyüp Uçak Kargo Kurye, Eyüp Göktürk Kurye, Göktürk Acil Kurye, Eyüp Kemerburgaz Kurye, Eyüp Acil Moto Vale, Eyüp Express Kurye, Eyüp Kiralık Kurye ve Eyüp arabalı kurye dir.

Eyüp İlçesi Ve Çevresi

Eyüp ilçesi büyük bir alan içinde olan ilçelerden bitanesidir. Hem merkezi mahalle ve semtleri hemde taşrada mahalle ve köyleri vardır. Eyüp ilçesi merkezi Haliç köprüsünün hemenaltında görülen, Eyüp Camii sinin olduğu bölgedir. Buradan bir çok yere bağlantı vardır. Buradan Gaziosmanpaşa, Alibeyköy, Maslak, Kağıthane ve Beyoğlu bölgelerine hem sınır hemde yollar vardır. Hatta Ayazağa Kemerburgaz Cendere üçgen hattında Sarıyer İlçesinede sınırı vardır. Geçiş güzergahları bu ilçede vardır. Eyüp semt ve mahalleleri şunlardır, Göktürk, Kemerburgaz, Ağaçlı Köyü, Akpına Köyü, Çiftalan Köyü, Alibeyköy, Emniyettepe, Güzeltepe, Odayeri Köyü, Pirinççi Köyü, Rami, Topçular ve Yeşilpınar bölgeleridir.

MOTORLU KURYE HİZMETİ-MOTOR KURYE, https://motorkurye.org

MOTORLU KURYE HİZMETİ-MOTOR KURYE, https://motorkurye.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir