Anasayfa » Blog » Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Kurye

Gayrettepe kurye yaklaşık 30 yıldır bu işi yapmaya çalışıyoruz. Ve 25 yıldır da 2018 yılı itibariyle  kurye olarak burada faaliyet veriyoruz. Biz diğer illere göre yüz ölçümü olarak çok büyük bir alana sahip bir yerdir bu koca şehir. Yani diğer şehirlere nisbeten  çok büyük bir  yüz ölçümüne sahip bir metropoldür burası. Bizim ile yapılan çok başarılı ve hareketli hizmetler var.

Gayrettepe kurye ne olursa olsun insan ayrımı yapmadan her kese çalışıyoruz. Fakat kötü niyetli olan insanlar bizden uzak dursun. Onlarla çalışmayı bırakın yüz yüze gelmeyi bile istemiyoruz. Bizler iş konusu olarak villa, site ve apartmanlardan çok paket alma işi ile başlıyoruz. Artık yapacak bir şey yok. Ne olacaksa olsun artık. Bu semt içinde her kese acil olarak çalışıyor.

Gayrettepe moto kurye olarak bizler burada çalışmak ve bu şehir içinde yutulmadan kalmak imkansız bir durum. Malum bu kocaman şehir nice insanları ve nice firmaları içine almış yutmuştur. Biz bu durumda ayakta kaldık çok şükürler olsun. Beşiktaş ilçesinin bu güzel şirin mahallesinde gerçekten de çok güzel hareketler var.   Çalışmalarımız her vakit burada vardır. Firmamız dahilinde birçok kurumsal dağıtım hizmeti de verilmektedir.

Gayrettepe kurye bazen çiçek taşıyoruz, bazen diyet yemeği taşıyoruz, bazen ilaç taşıyoruz. Her şeyi taşıyoruz. Aklınıza gelen her şeyi ama bunları sırf öylesine taşımıyoruz. İşte bizim farkımızda burada ortaya çıkıyor. Bunların hepsini acil olarak taşıyoruz. Yol yapımı olarak en uzun süren ilçedir. Trafik olarak en fazla trafiğe sahip ilçe olmasa da son çalışmalar bütün trafiği alt üst etmiştir. İşte bizim farkımızı umarım anlamışınızdır.

Gayrettepe kurye firmamız bünyesinde de verilen bu hizmet sürüyor. Bu sayede başta işletmeler olmak üzere birçok kurumsal kurum gönderim işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.  Olan tüm iş düzeni aksamamaktadır. Kuryeler, bireyler ye da işletmeler için önem arz eden gönderi taşırlar. Böylece her işlemlerinin, trafik sorununu en aza indiriyoruz. Çok  güvenli bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlayan ulaşım hizmeti olarak tanımlanabilir. 

Bireysel kullanımının yanı sıra firma, işletme ya da şirketler için de bu hizmetten faydalanmak mümkündür. Kurumsal hizmetleri arasında, imza karşılığında ya da imza karşılığı olmaksızın her türlü teslimat teslimatı yapılır. Sözleşme dahilinde toplu dağıtım da yaparız. Sadece alıcı bilgisi ile dağıtım da sağlanır. Kimlik kartı göstermek şartı ile güvenli teslimat dahil olmak üzere müşterinin tercihine göre farklı dağıtım hizmetleri verilmektedir.