Anasayfa » Blog » Habibler Kurye

Habibler Kurye

Habibler kurye ile bizde gecikme olmaz. Ne olur, sadece ilçe içerisine değil, buradan çıkacak yakın ve uzak sayılabilecek yerlere de gideriz. Bir çok mesafeye teslimat gerçekleştiriyoruz. Hatta buradan başka şehirlere de olmak üzere çıkacak tüm işleri gene en hızlı motosikletli elemanlarımız taşıyor.

Sizlere aynı gün içinde hatta saatler içinde teslim eder, yerine getiririz. Bunların yanı sıra Arnavutköy bölgesi yakın olduğu için burada da tüm ekiplerimiz dışarıda  dolaşmaktalar. Diğer seçeneklerde olduğu gibi seçeneğimizde de paketleriniz en güvenli şekilde taşınmaktadır.  Zaman bizden yanadır.

Habibler kurye bölge ve adres konusunda çok bilgiliyiz. Biz her yolu bölgede en kestirmeden biliyoruz. Bu da bizim tüm çalışma ekiplerinin daha hızlı olmalarını sağlamak için çalışıyoruz.. İşte bu dikkatli ve trafiğe yakalanmadan tüm teslimatları tam zamanında gerçekleştirmelerini özenle sağlıyoruz. 

Habibler moto kurye sizin aracınız yoksa bu yüzden yakın bir mesafeye gidecek olsanız dahi bir kaç vesait uzun bir yol kat etmeniz gerekebilmektedir. İstanbul içinden hava alanı bulunan tüm illere uçak kargo hizmetimiz vardır. Bizler her tarafa aynı gün teslim ediyoruz.

Habibler kurye bu konuda size en büyük yardımcı olarak hizmetimiz devamlı araç olmaktadır. Bu servislerimizin  yansımaları firmaların günlük hayatında gözükmektedir. Hesaplanmakla birlikte bölgenin en uygun fiyatını bizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Firmamız tarafından kurye hizmetleri oluşturulurken, öncelikli olarak nitelikli personel seçimine çok önem verilmektedir. Daha sonrasında personellerimizin kullanacağı araçlar, kullanılan güvenlik ve takip sistemleri vardır. Çok acil işlerinizde mutlaka bizi arayın kazanın.

Habibler motorlu kurye tüm araçlarda kullanılan kargo taşıma bölümleri değişmiyor. Ancak güvenlik detayları gibi her konu sizin için özel bir şekilde gözden geçirilerek en doğru ve sağlıklı taşıma imkanı oluşturulur. Ücretlendirme paketin taşınacağı adresler arasındaki mesafeye göre bakılır.

Yani İstanbul dışına acil bir paket yollamak istiyorsanız aynı gün içinde teslimat sağlıyoruz. İsterseniz kapınıza kadar getiriyoruz. Uçak kargo sistemi ile bölge içinden her türlü paket, eşya, evrak ve malzemeyi aynı gün içinde yollayabilirsiniz. Arnavutköy tarafında buradan çok etkili hizmetler sunuyor.

Bu ayrıntılara göre fiyatları genellikle ekonomik bir şekilde ortaya çıktığında oluyor. Bundan dolayı birçok müşterimiz tereddüt duymadan firmamı üzerinden hizmet alabilmektedir. Özellikle işlemleri ve evrak gönderimleri konusunda sıklıkla tercih edilen bir mercidir. Yani çalışanlar kendini düzeltmeli.

Habibler kurye gerek personel gerekse de ücretler noktasında olabilecek en makul aralıklarla ön plana çıkmaktayız. Ayrıca bu bölgemizde elimizde bulunan büyük ve hızlı motosikletler bulunmaktadır. Bunlarla beraber  İstanbul Teknik Üniversitesi kısa adıyla İtü de bulunmaktadır. İşte bundan dolayı değerlidir.

Maslak, Bahçeköy, Zekeriyaköy ve  Sarıyer ilçesi bölgesinde de güzel hizmetler sunuyor. Ayrıca Işık okulları da bu bölgede yer almaktadır.  Bölgede ayrıca birçok ticaret merkezleri ve iş merkezleri de bulunması cabasıdır. Ayrıca Tarabya, İstinye Ayazağa, İstinye, Yeniköy Derbent, bir tarafı komple orman ve askeriye.

Bizden yararlanmayı düşünürseniz bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu unutmayın. İşlerinizi tek yönlü mü yoksa çift yönlü mü iletileceğine göre değişkenlik gösterecektir. Ancak yine de ekonomik müşterilerimizin bütçelerini zorlamalarına izin vermediğimizi belirtmek isteriz. Buda bizi çok sevindiriyor.

Habibler motorlu kurye mesai saatleri sabah 09:00 ile akşam 18:00 arasıdır. Biz sadece istediğiniz paketi istediğiniz adresten temin edip sizlere ulaştırır. Başka adresten de istediğiniz her şey alınır. Kapınıza kadar gelir. Bizi diğer basit uygulamalar ile asla karıştırmayınız. Biz sadece kurye şirketiyiz.

Biz yıllardır moto kurye sektöründe olan tecrübeli ve güvenilir insanlardan oluşan bir ekibiz sadece. Şunu sakın unutmayın sadece İstanbul bölgesine ve ilçelerine hizmet veren bir kuruluştur. Sadece müşterilere yardımcı olmak için servis veriyoruz. Yanlış anlamayın hiç bir firma alakamız asla yoktur.

Biz sadece eczane den kendi paramız ile satın alıyoruz. Teslim edince de hem getirme hemde ilaç ücretini alıyoruz bu kadar. Sipariş için ve ürün istemek için mesai saatleri içerisinde her gün her zaman açık bulunmaktadır. Fakat bize şu var mı bu var mı diye sormayın. Bizde yanlış asla olmaz.

Habibler kurye en iyi şekilde çalışır. Bazı kendini bilmez insanlar bizden dışarıda satılan şeyleri istiyorlar. Yok deyince de bize küfür ve tehdit ediyorlar. Halbuki bizde hiç bir zaman böyle şeyler olmaz. Bu iş ile beraber değişen ücret ve ekonomik uygun fiyat aralıklardan da söz etmek gerekir. 

İhtiyacınız olan her anda yardımınıza koşabilmek için elinden gelenin daha iyisini yapabilmeyi hedeflemektedir. Peki, ya bu ölçüde sunduğumuz fiyatlar ne olacak? Bu konuda fiyatlara etki eden birçok unsurlar vardır. Normal sistem ile gün içi ile aynı gün teslim ediyoruz. Destek oluyoruz.

Habibler kurye zamandan çalmaz. Biz hizmetlerimizde mesai saatlerinin dışında kalan resmi tatillerde yahut dini bayramlar talep ettiğiniz hizmetler işaret edecektir. Şirketin giderlerini daha da düşürebilmek amacı ile aylık olur. Çalıştığınız tek firma ile bu hizmetlerimiz olsun hep rahat edin.

Haftalık yahut günlük olarak her şeyi dahil edecek şekilde sunulan hizmetler kuryeleri işaret edecektir. Her işinizi bizim ile hemen olarak yollayabilirsiniz. Değerli işler geç kalmadan adrese gider. Ama ilk bakışta bakıldığında böyle sanılsa da yaptığımız iş posta işidir. 

Söz konusu hizmetlerin yanı sıra müşteri beklentilerine göre değişkenlik gösterir. Ama daha birçok alternatifle de karşınıza çıkan hizmetlerimiz her daim yanınızda olabilmek için çalışıyoruz. Size her türlü işinizde hemen yardım olarak zamanında hallediyoruz.

Habibler moto kurye daha çok İstanbul içinde kaliteli ve başarılı varlık gösteriyorlar. Çalışanlar en hızlı şekilde bölge içinde çıkan işleri zamanında yerine teslim eder. 60 dakika içinde İstanbul içine dağılıyoruz.  Yani işinizi zaman geçirmeden sağlam ve düzgünce halleder.

Unutmayın biz 7/24 gece gündüz olmak şartı ile sizin için çalışırız. İşlerimiz her geçen gün daha da güzel olarak iyiye doğru gider. O eski zamanlarda İstanbul içinde ilk bu özel hizmeti yapmaya başlayan bireyler azdı. Firmalara daha farklı bir çalışma ve strateji sunmaktadır.

Habibler kurye ile iyi ve güzel başlangıç yapın. Zamanında güvenli hizmet alın. Çalıştığımız hizmetin tarihi aslında eski gibi gözükse de daha doksanlı yılların başlarında kurulmuş bir hizmet alanıdır. Evet geçmişimiz çok eskilere dayanıyor.

Acil ve çok hızlı çalışma başladı. Müşterilerine uçak kargo, şehirler arası kurye hizmetlerini vermektedir. Bu günümüze kadar faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Zamanın çok değerli olduğu çağımızda insanlar vakitlerinin kaybetmesin.

Çalışma biz her zaman güçlü  olarak çoğunu iş yerlerinde ve yollarda zamanı ve vakti geçiriyorlar.  2000’li yıllardan küçük bir şirket olarak hizmet vermeye başlamıştır. Daha kalite odaklı hizmetleri sayesinde müşterilerimizde fark oluşturmuştur.