Anasayfa » Habibler Motorlu Kurye

Habibler Motorlu Kurye

Habibler motorlu kurye mesai saatleri sabah 09:00 ile akşam 18:00 arasıdır. Biz sadece istediğiniz paketi istediğiniz adresten temin edip sizlere ulaştırır. Başka adresten de istediğiniz her şey alınır. Kapınıza kadar gelir. Bizi diğer basit uygulamalar ile asla karıştırmayınız. Biz sadece kurye şirketiyiz.

Biz yıllardır moto kurye sektöründe olan tecrübeli ve güvenilir insanlardan oluşan bir ekibiz sadece. Şunu sakın unutmayın sadece İstanbul bölgesine ve ilçelerine hizmet veren bir kuruluştur. Sadece müşterilere yardımcı olmak için servis veriyoruz. Yanlış anlamayın hiç bir firma alakamız asla yoktur.

Biz sadece eczane den kendi paramız ile satın alıyoruz. Teslim edince de hem getirme hemde ilaç ücretini alıyoruz bu kadar. Sipariş için ve ürün istemek için mesai saatleri içerisinde her gün her zaman açık bulunmaktadır. Fakat bize şu var mı bu var mı diye sormayın. Bizde yanlış asla olmaz.

Habibler kurye en iyi şekilde çalışır. Bazı kendini bilmez insanlar bizden dışarıda satılan şeyleri istiyorlar. Yok deyince de bize küfür ve tehdit ediyorlar. Halbuki bizde hiç bir zaman böyle şeyler olmaz. Bu iş ile beraber değişen ücret ve ekonomik uygun fiyat aralıklardan da söz etmek gerekir. 

İhtiyacınız olan her anda yardımınıza koşabilmek için elinden gelenin daha iyisini yapabilmeyi hedeflemektedir. Peki, ya bu ölçüde sunduğumuz fiyatlar ne olacak? Bu konuda fiyatlara etki eden birçok unsurlar vardır. Normal sistem ile gün içi ile aynı gün teslim ediyoruz. Destek oluyoruz.

Habibler motorlu kurye kimdir, nedir, ne iş yapar?

Habibler kurye zamandan çalmaz. Biz hizmetlerimizde mesai saatlerinin dışında kalan resmi tatillerde yahut dini bayramlar talep ettiğiniz hizmetler işaret edecektir. Şirketin giderlerini daha da düşürebilmek amacı ile aylık olur. Çalıştığınız tek firma ile bu hizmetlerimiz olsun hep rahat edin.

Haftalık yahut günlük olarak her şeyi dahil edecek şekilde sunulan hizmetler kuryeleri işaret edecektir. Her işinizi bizim ile hemen olarak yollayabilirsiniz. Değerli işler geç kalmadan adrese gider. Ama ilk bakışta bakıldığında böyle sanılsa da yaptığımız iş posta işidir. 

Söz konusu hizmetlerin yanı sıra müşteri beklentilerine göre değişkenlik gösterir. Ama daha birçok alternatifle de karşınıza çıkan hizmetlerimiz her daim yanınızda olabilmek için çalışıyoruz. Size her türlü işinizde hemen yardım olarak zamanında hallediyoruz.

Habibler moto kurye daha çok İstanbul içinde kaliteli ve başarılı varlık gösteriyorlar. Çalışanlar en hızlı şekilde bölge içinde çıkan işleri zamanında yerine teslim eder. 60 dakika içinde İstanbul içine dağılıyoruz.  Yani işinizi zaman geçirmeden sağlam ve düzgünce halleder.

Unutmayın biz 7/24 gece gündüz olmak şartı ile sizin için çalışırız. İşlerimiz her geçen gün daha da güzel olarak iyiye doğru gider. O eski zamanlarda İstanbul içinde ilk bu özel hizmeti yapmaya başlayan bireyler azdı. Firmalara daha farklı bir çalışma ve strateji sunmaktadır.

Habibler motorlu kurye size her gün zamandan kar ettiriyor

Habibler kurye ile iyi ve güzel başlangıç yapın. Zamanında güvenli hizmet alın. Çalıştığımız hizmetin tarihi aslında eski gibi gözükse de daha doksanlı yılların başlarında kurulmuş bir hizmet alanıdır. Evet geçmişimiz çok eskilere dayanıyor.

Acil ve çok hızlı çalışma başladı. Müşterilerine uçak kargo, şehirler arası kurye hizmetlerini vermektedir. Bu günümüze kadar faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Zamanın çok değerli olduğu çağımızda insanlar vakitlerinin kaybetmesin.

Çalışma biz her zaman güçlü  olarak çoğunu iş yerlerinde ve yollarda zamanı ve vakti geçiriyorlar.  2000’li yıllardan küçük bir şirket olarak hizmet vermeye başlamıştır. Daha kalite odaklı hizmetleri sayesinde müşterilerimizde fark oluşturmuştur.