Anasayfa » Halkalı Motorlu Kurye

Halkalı Motorlu Kurye

Halkalı motorlu kurye olarak burada sıkışan işveren kardeşlerimizin yanında olduk. Yoğun saatlerde İstanbul trafiğinde kalan ve bu güzergah içinde çok daha kolay ulaşım sağlamaktadır. Motorlu kurye yollarda gördüğünüz bu çalışanlara daha dikkat etmenizi istiyorum.

İstanbul tüm ilçesinde yerleşim yerleri ve mahalleler arasında gönderi gerçekleştirirken deniz ulaşımının da kullanılabileceği şekilde motor kurye servisi kullanımı sağlıyoruz. Şehirler arası kurye ile gidecek olan önemli tüm acil kargoları uçak kargo ile yolluyoruz.

Halkalı moto kurye İstanbul içinde heyecanlı ve mücadeleci çalışma sunar. Moto kurye ile çalışırsanız neler kazanırsınız, tabi ki çok şeyler. Burada çalışan bütün motorlu kurye çalışması olarak en büyük özelliğimiz teknolojik olmaktır. Artık biz buradayız, sizi bekliyoruz.

Talebi karşılamak için kullanılan yöntemlerden biri de bu hizmetidir. Havacılık sektöründeki gelişmelerin kargo ve kurye işlerine yansıması sonucu uçak kuryeler iş başındalar. Uçak ile le iletilmesi gereken belge ya da paketler artık aynı gün içinde başka şehirlere yollarız.

Halkalı kurye çoğu zaman hatta başka ülkelere teslim edilebilir hale gelmiştir. Bu servisimiz ile isterseniz adresinizden teslim alıyoruz. İsterseniz hava alanından teslim alıyoruz. Teslimat ise müşterilerimizin tercihine bağlı olarak adrese yapılabilir ya da hava alanından teslim alınabilir.

Halkalı moto kurye ile işleri işte böylece zaman geçireceksiniz çünkü hızlıyız

Halkalı kurye çalışma amaçlarımızın içinde tabi ki ilk başta ekmeğimizin rızkımızın peşinde olmak daha fazla yer tutsa da çalıştığımız sürece kimseye zarar vermeden helal olarak para kazanmak en büyük arzumuz olmaktadır. Eğer ulaşmadığı, geri gönderildiği ya da adresin doğru gider. 

Sizin için görev başında hazır bekleyen olarak bizler verdiğimiz ve vereceğimiz hizmetlerde sizi memnun etmek için çalışmaktayız. Bize bağlı olan tüm çalışanlar temiz ve düzgündür. Marmara bölgesinin en büyük sanayi merkezinde biz varız. Yani işlerinizi hemen yollamak için bizi arayın.

Özellikle bir çok ilçelerinden yollamak istediğiniz her şeyi istediğiniz adrese kadar getirip teslim ediyoruz. İstanbul’a doğru her taraftan elemanlar yola çıktı. Bizim ile işte bu nedenlerden dolayı geçim derdine düşenler oldu. Tüm  arkadaşlarımız bu strese dayanamayıp yorgun oldular.

Fakat biz onlara değişik konsantrasyonlarda dolayı kaza yapmışlar, kimi vefat etmiş kimileri sakat kalmış. Amacımız bu firma üzerinden İstanbul arasında sizlere güvenli bir hizmet sunmaktır. Size sizden yakın sayılırız. İhale evrakları, gümrük evrakları veya her türlü taşırız.

Başarımız asla tesadüf değildir. Bizler bu işe atılırken bu duruma kadar ulaşabileceğimizi bile tahmin bile edemezken bir motosiklet ile bir elemanla bu işe başlarken şimdiki resmi olarak yollanacak  evrakları getiriyoruz.  Biz  çok uzun zamandır çalıştığımız bu piyasada hazırda sayılırız.

Halkalı motorlu kurye ile her tarafa her ile paket yollama imkanı var

Halkalı kurye olarak çalıştırdığımız eleman sayımız son derece kaliteli ve tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Şuanda çalışan faal eleman sayımız 20 kadardır. Acil olarak özel evrak kutusunun içinde bir çok şeyleri yollama imkanlarınız bulunmakta.

İşte boşuna boş yere zaman kaybetmeyin. Yani anlatmaya çalıştığımız bu hizmet ile hava yolundan sizlere gün içinde bir kaç saat içinde bir paketiniz elinizde olacaktır. Amacımız çok hızlı hareket etmek bu şekilde olmaktadır. Bilgi içeren bazı mesajlar gelebilir.

Bu şekilde olan bütün teslim edilmesi acil ya da sınırlı zaman durumlarında en güvenilir ve en hızlı taşıma yöntemidir. Bu doğrultuda adresinizden alıp gideceği adrese teslimat yapmaktayız. Verdiğimiz ücret içinde tüm masraflar ve kargo dahil ve kdv dahil fiyatıdır.

İstanbul’da bulunan ve trafiğin zaman zaman oldukça yoğun bölgeleri vardır. Hem elemanı, hem motoru ile birlikte hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Hiç bir masrafına ve tüm parasına karışmadan sadece size hizmet eden bir sistem. Firma olarak dağıtım hizmeti veriyoruz.