Anasayfa » Blog » İcadiye Kurye

İcadiye Kurye

İcadiye kurye özellikle kendimizin değil de paketimizin ulaşmasını istediğimiz bir adresin varlığı durumu  ve de vaktimiz de kısıtlı olduğunda bunu toplu ulaşımı kullanarak çözmek çok akılcı değil.  İşte bu hizmetimiz Üsküdar’dan göndereceğiniz ve varış noktası olarak da İstanbul’un herhangi bir noktasını belirlediğiniz paketleriniz için maksimum 90 dakika sürer. Böylece bizden memnun olacaksınız.

Size haftanın 7 günü ve 24 saati hizmet verebilmek için acil olarak  göreve hazırız. Bizler işte o iş dalında hizmet veren özel firmalara yetişmiştir. Bu bağlamda biz insanlara istedikleri kalitede hizmet vermek için kurulduk. Müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşarak bizlerden en kısa sürede en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Acil kuryen oluştu ve sizin için en hızlı kurye hizmetini hangi firma verecek merak ediyorsunuz. 

İcadiye kurye  bunla ile sınırlı olmak üzere ve kargo ile kıyaslanamayacak ölçüde kısa bir süre taahhüt ediyor. İki adres arasındaki mesafenin nispeten yakın olması ya da mega kentin trafik şartlarının uygun olması halinde gönderiniz çok daha kısa sürelerde de ulaştırılması mümkün olabiliyor. Gönderiniz olabildiğince hızlı ve çabuktur. Çeşitli ve özel gibi farklı bölgeler arasında gönderim gerçekleştirilmesi sağlanır.

Bu semt bölgesinde kara yolları kullanıldıktan sonra bu geçiş sağlanabilmesi için en hızlı ulaşımı sağlamak adına motosiklet kullanılır. Hem sahil kısmı hemde üst  Ana çevre yolu tarafı ile geniş bir semt olarak görülmektedir. Sistemli bir şekilde gönderileri ekonomikliğinden de ödün vermeksizin adresine ulaştırılmasını esas alan hizmetlerimiz en profesyonel çözümleriyle yanı başınızda yer alacaktır.

İcadiye kurye alın elinize kahvenizi için. Bizde artan hız, kısalan süre, verilen tüm işler tam zamanında teslim. Hızlı Üsküdar Kurye İstanbul çalışan hizmetimiz, işini bilen ve yollara hakim çalışan arkadaşlarımız ile teknolojinin olanakları ile geliştirilmiş özel motorlarımız ve yine gelişen teknolojinin bir parçasıyız. Bu çağımızla beraber gelen teknolojiyi hizmetler sürüyor. İşte en iyi rotayı bularak istenilen yere varılmaktadır.

En çabuk ve hemen teslim. Daha fazla tecrübeli, saygılı sektörde öncü çalışan insan sağlıyoruz. Gün içinde ister acil olsun ister olmasın fark etmeksizin her tür gönderi için hizmet veren firmamız herkes için uygun olabilecek hizmet seçenekleriyle dikkat çekmektedir. Yönetim kurulu olarak yedi üyeden ve bir genel başkan oluşuyoruz. Birde şirket sahibi oluşmaktadır. İşte bu ekip her şeyi başarır. En ulaşılmaz yerler bizim için zor değildir.