İkitelli Kurye 30 Dakika İçinde Sizde Olur

İkitelli kurye ile kaliteli acil motorlu servis

İKİTELLİ MOTORLU KURYE TÜM İSTANBUL İLÇELERİNE GİDİYOR

İkitelli kurye hizmetimiz tüm Başakşehir İkitelli semtinde başlamıştır. Küçükçekmece ilçesi konum bakımından İstanbul Avrupa yakasının ucu olduğu için ulaşım bir çok durumda sıkıntılı olabilmektedir. Başakşehir yeni metro hattı ile Eminönü tarafına kadar daha çabuk şekilde ulaşabilir.

İkitelli acil kurye çok çabuktur. Fakat oradan da minibüs ya da otobüslerle istediğiniz bölgeye gidebilirsiniz. Hele de bizim işte kontrolsüz hız asla hız değildir. Müşterinin olduğu yerde hemen bu caminin arkasındaydı. Ben telefonu kapatır kapatmaz yürüyerek hemen binanın zilini çaldım. 

 

İKİTELLİ MOTO KURYE YOLLANAN TÜM PAKETLERİ GARANTİSİNDE

İkitelli moto kurye ancak metro haricinde ilçeye ulaşmak isteyenler sahil yolundan ya da Maslak minibüs ile ana cadde üzerinden ulaşmayı deneyebilirler.  Bu servisi başladı. Burada size her zaman destek olur. Fakat bu iki yerde de her zaman maalesef nedendir trafik olmaktadır. 

İkitelli kurye bu yüzden vatandaşlar tercih ederek işlerini görmektedirler. Paketinizin hassaslığı konusunda teslimat sırasında bilgi verirseniz verdiğiniz bilgiye uygun olacak şekilde paketine öyle davranılır. Trafiğin bu kadar çok olması teslimat bekleyen kişileri de etkilemektedirler.

 

İKİTELLİ ORGANİZE KURYE SANAYİ İÇİNDE İŞLERİNİZİ HALLEDİYORUZ

İkitelli organize kurye her yerde sizlere hizmet verir. Bu yüzden insanlar genelde metro tercih ederler. Müşterilerimiz, kuryenin hangi adrese net olarak gönderileceği konusunda açık bir bilgi vermelidir. Ayrıca karşı taraf alıcının teslimat adresi tarafında bulunan açık net vermelidir.

İkitelli organize sanayi kurye her yerde sizlere hizmet vermeyi sürdürüyor. Bu nedenle  hizmetlerini sağlarken kargo gönderilerinde özellikle ozalit gibi gönderiler için yüksek hassasiyet gösteriyoruz. Çünkü  motorlu ekipleri satın alınan ürünleri hemen teslim eder. Bizi arayınca yarım saat içinde kapınızda.

 

YOLLAYACAĞINIZ BÜTÜN AĞIR YADA BÜYÜK PAKETLERİ DE YOLLUYORUZ

Bir saat içerisinde adrese getirerek bunları teslim edebilme yeteneğine sahiptirler. İlçede yer alan ve çok kullanılmayan Olimpiyat Stadı çevresine ulaşmak biraz daha zor. İşte diğer yerlere ulaşmaktan daha kolay olmaktadır. Bunu dikkate almanızda çok fayda vardır.

Ne olursa olsun insanların bir birlerine saygısı asla kaybolmamalıdır. Kapıyı açan sekreter kardeşimiz şaşırmıştı ne kadar çabuk geldiniz diye. örneğin, müşterilerimiz tarafından bilinmesi gereken bir kural olarak gönderileri yasal çerçeve dahilinde bulunmalıdır.

 

İKİTELLİ ACİL KURYE BİR SAAT İÇİNDE HER TARAFA HİZMET VERİYOR

İkitelli kurye motosiklet ile taşınabilecek bir boyutta olmalıdır. belirleyici noktaları tanımlamalı ve kimlik tanımını doğru yapmalıdır. Örneğin, müşterilerimiz tarafından bilinmesi gereken bir kural olarak bütün o gönderileri yasal çerçeve dahilinde bulunmalıdır. 

Müşterilerimiz, kuryenin hangi adrese net olarak gönderileceği konusunda açık bir bilgi vermeli, alıcının teslimat adresi tarafında bulunan belirleyici noktaları tanımlamalı ve kimlik tanımını doğru yapmalıdır. Ama taşınabilecek ağırlıkta ve bir boyutta olmalıdır.

 

Moto kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha ayrıntılı olarak bilgi almak için lütfen

https://www.motorkurye.org/moto-kurye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Motorlu kurye müthiş derecede hızlı çalışır

Motorlu Kurye Zaman Kazanın – 0212 284 67 15

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× WHATSAPP YAZ