Anasayfa » Blog » İkitelli Kurye

İkitelli Kurye

İkitelli kurye hizmetimiz tüm Başakşehir İkitelli semtinde başlamıştır. Küçükçekmece ilçesi konum bakımından İstanbul Avrupa yakasının ucu olduğu için ulaşım bir çok durumda sıkıntılı olabilmektedir. Başakşehir metro hattı ile Eminönü tarafına kadar çabuk şekilde ulaşabilir.

İkitelli motorlu kurye çok çabuktur. Fakat oradan da minibüs ya da otobüslerle istediğiniz bölgeye gidebilirsiniz. Hele de bizim işte kontrolsüz hız asla hız değildir. Müşterinin olduğu yerde hemen bu caminin arkasındaydı. Ben telefonu kapatır kapatmaz yürüyerek hemen geldi.

İkitelli moto kurye ancak metro haricinde ilçeye ulaşmak isteyenler sahil yolundan ya da Maslak minibüs ile ana cadde üzerinden ulaşmayı deneyebilirler.  Bu servisi başladı. Burada size her zaman destek olur. Fakat bu iki yerde de her zaman maalesef nedendir trafik olmaktadır. 

İkitelli kurye bu yüzden vatandaşlar tercih ederek işlerini görmektedirler. Paketinizin hassaslığı konusunda teslimat sırasında bilgi verirseniz verdiğiniz bilgiye uygun olacak şekilde paketine öyle davranılır. Trafiğin bu kadar çok olması teslimat bekleyen kişileri de etkilemektedirler.

İkitelli moto kurye her yerde sizlere hizmet verir. Bu yüzden insanlar genelde metro tercih ederler. Müşterilerimiz, kuryenin hangi adrese net olarak gönderilek konusunda açık bir bilgi vermelidir. Ayrıca karşı taraf alıcının teslimat adresini açık net vermelidir.

Organiz sanayi kurye her yerde sizlere hizmet vermeyi sürdürüyor. Bu nedenle  hizmetlerini sağlarken kargo gönderileri özellikle ozalit gibi gönderiler için yüksek hassasiyet gösteriyoruz. Çünkü  motorlu ekipleri satın alınan ürünleri hemen teslim eder. 

İkitelli motorlu kurye bir saat içerisinde adrese getirerek bunları teslim edebilme yeteneğine sahiptirler. İlçede yer alan ve çok kullanılmayan Olimpiyat Stadı çevresine ulaşmak biraz daha zor. İşte diğer yerlere ulaşmaktan daha kolay olmaktadır. Bunu dikkate almanızda çok fayda vardır.

Ne olursa olsun insanların bir birlerine saygısı asla kaybolmamalıdır. Kapıyı açan sekreter kardeşimiz şaşırmıştı ne kadar çabuk geldiniz diye. örneğin, müşterilerimiz tarafından bilinmesi gereken bir kural olarak gönderileri yasal çerçeve dahilinde bulunmalıdır.

İkitelli kurye motosiklet ile taşınabilecek bir boyutta olmalıdır. belirleyici noktaları tanımlamalı ve kimlik tanımını doğru yapmalıdır. Örneğin, müşterilerimiz tarafından bilinmesi gereken bir kural olarak bütün o gönderileri yasal çerçeve dahilinde bulunmalıdır. 

Müşterilerimiz, kuryenin hangi adrese net olarak gönderileceği konusunda açık bir bilgi vermeli, alıcının teslimat adresi tarafında bulunan belirleyici noktaları tanımlamalı ve kimlik tanımını doğru yapmalıdır. Ama taşınabilecek ağırlıkta ve bir boyutta olmalıdır.

İkitelli kurye hizmeti hakkında firmamızın verdiği kurye hizmeti standart kargo işleminden farklıdır. Günümüzde iş hayatında ya da özel hayatta gerçekleşmesi gereken işlemlerde her zaman yoğun hız talebi bulunur. Kuryelerimizin teslim aldığı paketler özenle  alır.

Böylece tekrar paketlenir ve istenilen sürede teslim edilir. Firma olarak müşterilerimize en kaliteli şekilde hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini kazanabilmek için sürekli yenilenme arayışı içerisindeyiz. Güneşli kurye firması olarak kendimizi sizler için yeniliyoruz.

İkitelli moto kurye eğitimli kuryeler, bakımcı araçlarımız ve sahip olduğumuz hizmet verme belgemiz sayesinde müşterilerimiz için her zaman hazırız. Sürekli olarak geliştirdiğimiz motor kurye sistemlerimiz içe hizmet kapasitemiz gelişmiştir. E- ticaret sisteminin gelişmesi çok önemlidir.

İkitelli moto kurye hizmet bölgeleri Sultanbeyli, Samandıra, Sancaktepe, Pendik, Gebze, Tuzla. Ayrıca Beykoz, Çavuşbaşı, Çekmeköy, Şile gibi uç noktadaki Anadolu yakasındaki bölgeler ekstra kabul edilmiştir. Bir kaç saat içerisinde teslimat adresine ulaşmış olacaktır.

İkitelli kurye ile gecikmesiz teslimat sağlamaktadır. Trafiğin en yoğun olduğu, Mecidiyeköy, Balmumcu, Ortaköy, Beşiktaş, Karaköy’e kadar birinci bölge olarak kabul edilmiş. Hattımızı arayarak istediğiniz saatte istediğiniz ilacı sipariş vererek ayağınıza kadar isteyin.

İstanbul’da etkili ve hızlı taşıma sağlamak üzere hizmet vermektedir. Taşınacak olan evrak, ilaç ve benzeri şeyler başta olmak üzere pek çok şeyin taşınması bizim ile  sağlanmaktadır. İsterseniz de bir saatte ya da saat aralığında teslimat talep edebilirsiniz.

Bu taşıma işlemleri için teslimat seçenekleri müşterinin tercihine bırakılmıştır. Avrupa Yakasında ise, Sarıyer, Kilyos, Bahçeköy, kemerburgaz, Zekeriyaköy. Ayrıca  Ayazağa, İstinye, Tarabya, Yeniköy gibi bölgeler altıncı bölge ekstra fiyat uygulanmıştır. 

İkitelli motorlu kurye bizden dilediğiniz zaman, dilediğiniz saatte numaramızı arayarak bize ulaşarak kullanın. Maslak bölgesi ve çevresi altıncı bölge olarak gideriz. Ve son olarak ta Kavacık, Ümraniye, Ataşehir, Maltepe, Küçükyalı, Gülsuyu, Küçükyalı, Kartal ilçeleri.

İkitelli kurye hizmeti ile acil nöbetçi kurye servisi de başladı. Bu servisimizde bizden istediğiniz adresten veya istediğiniz eczaneden ilaç sipariş verebilirsiniz. Evet ve en fazla iş potansiyeli bu bölgelerde yoğun olmuştur. Bizde bundan dolayı buraya daha fazla önem veriyoruz.

İşte bu işi de İstanbul içinde Motorlu dağıtım  firmaları yani biz çalışan emekçiler yapmaktayız. Eskilerin atlı postacıları şimdilerin İkitelli motorlu kurye olarak çalışan bu elemanlarıdır. İstanbul arası semtlerde sekizinci bölge olarak kabul edilmiştir. Artık yolumuz da açık işimizde.

İkitelli kurye bu işlemlerin en iyi şekilde yapılabilmesi için motosiklet kullanılmaktadır. Motosikletler İstanbul gibi trafik sorunu olan kalabalık şehirler için ulaşım amacı ile kullanılan araçlardır. Elemanlarımız çalışırken ve işinde sizlere çok iyi yaklaşım sergilemektedir.

Trafik kalabalık olduğu zamanlarda diğer araçların aralarından geçerek yoluna devam edebilmesi sayesinde gitmesi gereken yere zamanında ulaşabilmektedir. Organize İkitelli moto kurye açık çünkü firmamız sunmuş olduğu tüm standartları ve hizmet kalitesini müşteri odaklı çalışırız.

Telefonun ucunda yedi gün ve yirmi dört saat elemanlarımız sizlerin telefonlarını beklemektedir. İkitelli organize sanayi sitesinde her türlü işlerinizi zamanında yaparız. Ağır ve büyük olan postaları yine alıyoruz. Şehirler arası gönderileri de aynı gün yerine teslim ediyoruz.