Anasayfa » İkitelli Moto Kurye

İkitelli Moto Kurye

İkitelli moto kurye hizmet bölgeleri Sultanbeyli, Samandıra, Sancaktepe, Pendik, Gebze, Tuzla. Ayrıca Beykoz, Çavuşbaşı, Çekmeköy, Şile gibi uç noktadaki Anadolu yakasındaki bölgeler ekstra kabul edilmiştir. Bir kaç saat içerisinde teslimat adresine ulaşmış olacaktır.

İkitelli kurye ile gecikmesiz teslimat sağlamaktadır. Trafiğin en yoğun olduğu, Mecidiyeköy, Balmumcu, Ortaköy, Beşiktaş, Karaköy’e kadar birinci bölge olarak kabul edilmiş. Hattımızı arayarak istediğiniz saatte istediğiniz ilacı sipariş vererek ayağınıza kadar isteyin.

İstanbul’da etkili ve hızlı taşıma sağlamak üzere hizmet vermektedir. Taşınacak olan evrak, ilaç ve benzeri şeyler başta olmak üzere pek çok şeyin taşınması bizim ile  sağlanmaktadır. İsterseniz de bir saatte ya da saat aralığında teslimat talep edebilirsiniz.

Bu taşıma işlemleri için teslimat seçenekleri müşterinin tercihine bırakılmıştır. Avrupa Yakasında ise, Sarıyer, Kilyos, Bahçeköy, kemerburgaz, Zekeriyaköy. Ayrıca  Ayazağa, İstinye, Tarabya, Yeniköy gibi bölgeler altıncı bölge ekstra fiyat uygulanmıştır. 

İkitelli motorlu kurye bizden dilediğiniz zaman, dilediğiniz saatte numaramızı arayarak bize ulaşarak kullanın. Maslak bölgesi ve çevresi altıncı bölge olarak gideriz. Ve son olarak ta Kavacık, Ümraniye, Ataşehir, Maltepe, Küçükyalı, Gülsuyu, Küçükyalı, Kartal ilçeleri.

İkitelli moto kurye bizden dilediğiniz zaman hizmet isteyin

İkitelli kurye hizmeti ile acil nöbetçi kurye servisi de başladı. Bu servisimizde bizden istediğiniz adresten veya istediğiniz eczaneden ilaç sipariş verebilirsiniz. Evet ve en fazla iş potansiyeli bu bölgelerde yoğun olmuştur. Bizde bundan dolayı buraya daha fazla önem veriyoruz.

İşte bu işi de İstanbul içinde Motorlu dağıtım  firmaları yani biz çalışan emekçiler yapmaktayız. Eskilerin atlı postacıları şimdilerin İkitelli motorlu kurye olarak çalışan bu elemanlarıdır. İstanbul arası semtlerde sekizinci bölge olarak kabul edilmiştir. Artık yolumuz da açık işimizde.

İkitelli moto kurye bu işlemlerin en iyi şekilde yapılabilmesi için motosiklet kullanılmaktadır. Motosikletler İstanbul gibi trafik sorunu olan kalabalık şehirler için ulaşım amacı ile kullanılan araçlardır. Elemanlarımız çalışırken ve işinde sizlere çok iyi yaklaşım sergilemektedir.

Trafik kalabalık olduğu zamanlarda diğer araçların aralarından geçerek yoluna devam edebilmesi sayesinde gitmesi gereken yere zamanında ulaşabilmektedir. Organize İkitelli moto kurye açık çünkü firmamız sunmuş olduğu tüm standartları ve hizmet kalitesini müşteri odaklı çalışırız.

Telefonun ucunda yedi gün ve yirmi dört saat elemanlarımız sizlerin telefonlarını beklemektedir. İkitelli organize sanayi sitesinde her türlü işlerinizi zamanında yaparız. Ağır ve büyük olan postaları yine alıyoruz. Şehirler arası gönderileri de aynı gün yerine teslim ediyoruz.