Anasayfa » Blog » Ispartakule Motorlu Kurye

Ispartakule Motorlu Kurye

Ispartakule kurye her ihtiyacınızı çabucak karşılayacaktır. Bahçeşehir bölgesinin tam girişi sayılır burası. Ama sadece site ve güzel binalardan oluşan organize ve düzgün bir yerleşim merkezidir. Dediğimiz gibi burası isteyebileceğiniz bir çok şeyin elinizin altında olduğu bir yerdir. Okul desen yanında, saha desen yanında, eğlence merkezi desen yanında. Yol desen hemen otobanın kenarında bulunmaktadır. Bizim evler sitelerinin olduğu alan.

Burada bulunan siteler içinde bulunan yerlere acil servis. Daha sakin olan trafik ve iş yoğunluğu sebebi ile gerekli sayıda kurye iş başında beklemektedir. Her halükarda acil kurye hizmetimiz de sizler için 7/24 iş başındadır. Tüm sıkıntıların önüne geçmek için önlemler alıyoruz. Sahip olduğumuz hizmet anlayışı gereği personelimizden araçlarımıza kadar her türlü ayrıntı düşünülmüş ve sizlere en kaliteli hizmetin sunulması için iş paylaşımı yapılmıştır.

Ispartakule kurye mümkün olduğu kadarıyla burası halen sağdan soldan genişlemeye devam ediyor. Fakat bunun için orman ve ağaçlara zarar verilerek genişlemesi benim hiç hoşuma gitmiyor tabi. Ispartakule içinde çalışma yaparak burada bir çok vazifeyi üstlendik. Bu tarafa da diğer yerlerde olduğu gibi çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz. Burası biraz ters yer olduğu için zorda kaldığınızda yanınıza koşacak tek firma bizleriz.

Burada çok özel olan çalışma yapıyoruz. Neden çünkü özel bir alan olduğu için. Bu nedenle bölgede yer alan tüm işletmeler her zaman hızlı ve nitelikli bir şekilde hizmet almayı tercih etmektedir. Bu ihtiyacı karşılamak için şirketler uygun olan motor sürücülerini aramaktadırlar. Burada kimsenin hakkına girmek, kırmak ve üzmeyi asla istemeyiz. Hizmetlerini sağlam olarak sağlamak adına birçok noktayı gözden geçirerek çalışırız.

Ispartakule kurye birde son yıllarda burada yapılan yan yollar ve inşaatlar neticesinde burada da yavaş yavaş trafik oluşmaya başlamıştır. Hemen alt tarafından bulunan varoş kesim olan Altınşehir kurye bölgesinin düzensiz yolları ve çarpık yerleşim alanları maalesef burayı çok etkilemiştir. Ama trafik olarak yoğun olan bu dağınık bölgemizi trafik haline getirmiştir. Bundan burası da çok etkilenmiştir.  

Evrak gönderimi nasıl ve güvenli mi? İstanbul’un iş merkezlerinden biri olarak büyük gökdelenlerin, plazaların ve şirket merkezlerinin bulunduğu bir bölgeyi oluşturmaktadır. Bizler çalışırken ne kadar agresif olsak, ne kadar sert olsak aynıyız. Yarım klan hiç bir işiniz kalmayacak. Şirketler arası belge teslimatları için de artık sıradan kargo şirketlerine ya da bireysel olarak teslim etmenize gerek kalmıyor. Çünkü şirketinizin ihtiyacı olan belgeleri taşırız.