Kağıthane Motorlu Kurye-Motor Kurye, https://motorkurye.org

Kağıthane Motorlu Kurye

Kağıthane İlçesinde hizmet veriyoruz. Burada hizmet veren tek firma diyebiliriz. Diğer firmalar olduğunu hiç duymadım. Ama burada olmadığı halde kendini burada gösteren çok firma  duydum. Gördüğümüz kadarıyla bu bölge moto kurye çalışması bakımından yüksek çneme sahip bir bölge. Bundan dolayı bütün kurye firmaları bu bölgede kendi isimlerini yazmışlar ve ön plana çıkmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Özellikle inter sitelerinde çalışma yaparak ilk sıralara çıkma çabasındalar. Biz Merkezimiz olarak Kağıthane bölgesindeyiz. Üç defa adres değiştirsekte hepsi Kağıthane bölgesi sınırları içinde kalmıştır. Şimdiki yeni yerimiz ise Kağıthane Başak Konutlarındadır.

Neden Kağıthane Kurye ?

Gösterdiğimiz yüksek oranda başarıdan ve müşteri memnuniyetinden dolayı müşterilerimiz bizleri çok sevmiş ve bizde onları sevmişizdir. Her zaman müşterlerimize güler yüzlü hizmet vererek firmalara, şirketlere gitmişizdir. Kurye elemanlarımız işe alınmadan önce bu konuşar defalarca anlatılır ve işe alındıktan sonra bunlara uyulması istenir. Müşterilere güler yüzlü ve saygılı olmak bizim en öndeki vazifelerimizden biridir.  Çünkü kendimizden biliyoruzki, gittiğimiz yerlere suratı asık gitmek, gülmemek (ki gülerkende öyle kahkaha atmak değil tabikide), Fazla konuşmamak yada sert konuşmak, sert davranmak ve bunun gibi şeyler hem müşteri memnuniyetini kaybetmeye hemde müşterinin kendisini kaybetmeye neden olmaktadır.

Kağıthane Bölgesini Tanıyalım

Kağıthane İlçesi Osmanlı zamanında sıkça kullanılan bölgelerin başında gelmektedir. Eskiden buralarda at koşturulur, cirit oynanırmış. Şenlikler yapılırmış. Özellikle Hasbahçe bölgesinde.  Kağıthane ilçesi, Beşiktaş İlçesi ile, Şişli İlçesi ile, Beyoğlu İlçesi ile ve Sarıyer İlçesi ile hepsiyle sınırları olan bir yerdir. Burası, Haliç kıyısı ve çevresinde olab bir bölgemizdir. Kağıthane eskisine göre daha zarif ve daha modern bir hale gelmiştir. Bundan dolayıda trafik artmıştır. Bizede gün doğmuştur. Çünkü berede trafik orada biz moto kurye ler vardır.

Kağıthane İlçesinde ki Hizmetlerimiz

Kağıhane ilçesinde hizmet veren kurye birimlerimiz şunlardır. Kağıthane Kurye, Kağıthane Acil Kurye,  Kağıthane Uçak Kargo Kurye, Kağıthane Hızlı Kurye, Kağıthane İlaç Kurye, Kağıthane Moto Vale,  Kağıthane Şoför Kiralama, Sanayi Mahallesi Kurye, Çeliktepe Kurye, Gültepe Kurye, Emniyetevleri Kurye,  Seyrantepe Kurye,  Şirintepe Kurye, Alibeyköy Kurye, Çağlayan Kurye, Yeşilce Kurye, Nuryepe Kurye hizmetleridir.

MOTOR KURYE, MOTORLU KURYE, MOTORKURYE.ORG,https://motorkurye.org

MOTOR KURYE, MOTORLU KURYE, MOTORKURYE.ORG,https://motorkurye.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir