Anasayfa » Blog » Kalamış Kurye

Kalamış Kurye

Kalamış kurye olarak hizmet bölge sınırımız hemen benzincinin oradan başlar Göztepe parkına kadar devam eder. Fakat genel olarak daha yetkili ve etkili insanların barındığı yerler buralar. Fenerbahçe semti ile hemen yan yana sayılır. Her bölgesine her türlü özel servisimiz vardır.

Kalamış kurye servisi bu eski semte şirketlere yararlı oluyor. Bu dünyadaki her şeyin sahibi ve yöneticisi olmak isteyip Allah’ın sahibi olduğu dünyayı kendilerinin zannedip burayı istedikleri gibi yönetme durumu. Resmen insanları salak yerine koymak anlamına gelmektedir.

Tüm kurye şirketleri kullandıkları araçların, müşteriler için en ideal şekilde teslimat yapabilmesi için tasarlanmış araçları kullanıyor. Sağlam ve güven sağlaya bilmesi gerekmektedir bunun için rutin kontroller yapmalıdır. Bu kişiler için deneyim ve tecrübeli olursa çok iyi olur.

Her kurye ekipleri ile müşterilerden alıp istendiği adreslere teslim etmek için hizmet veriyor. Müşterilerin gönderileri hazırlandığı zaman kurye şirketlerince çağrı merkezlerinden müşteriye bildirim yapmalılardır. Şirketler aynı zamanda şehir dışı ile servisi hızlıca sağlamalıdırlar.

Kalamış kurye insanlar bu zamanda hep gafletine düşmüşler ve hepsi tarih olmuşlardır. Zaten yukarıda olan fiyatları biraz daha yukarı çekip yüzde on indirim yapmak lazım. Fakat anlayamadığımız olay ise zaten yüksek miktarda çıkmış fiyatları yüzde on indirseniz ne olacak.

Müşterilerine güvenilir bir şekilde hizmet vermek için en hızlı şekilde teslimat yapmalıdırlar. Kurye şirketleri müşterileri için hizmet çeşitlerini sunmalıdırlar. Ayrıca olan bütün hizmetleri müşteriler üzerinde memnuniyet olması gerekir. Her açısından uygun fiyat vererek yapmalıdırlar.

Bütün müşterilerin gönderilerini, ürünlerini Türkiye’nin herhangi bir yerine teslim etmek için çalışıyorlar. Özellikle bir de acil gibi ulaşım yollarını da kullanmalıdırlar. Biz her ulaşım türleri hakkında bilgi sahibiyiz.  Tüm ürünlerinizi, gönderileri kurye kazançları daha fazladır. 

Kalamış moto kurye böylece kopmaz bir bağa sahip olunur. Mesela bir yol yapımı kaldırım taşı yapımı aylarca sürmektedir. Buralarda işe devam eden bir çok elemanlar var. Hep ileriye doğru durmadan yürümeye çalışıyoruz. Standart sürelerin daha altında bir sürede teslimat.

Kalamış kurye ile müşterilerin ürünleri araçlarda herhangi bir zarar görmemesi için daha dikkat ediyoruz. Bütün ürünlerin dikkatli bir şekilde araç içerisine istiflenmesi gerekmektedir. İşte bunu yapabilecek elemanlar ise deneyimli kişiler olması gerekmektedir. 

Çalışanların kullandıkları araçlar yol çalışma ve gitme güzergah üzerinde herhangi bir kötü koşul ile karşılaşması halinde bu durumu kolayca atlatabilmesi için araçların bu durumlara hazırlıklı olması gerekmektedir. Bu parayı kazanmak ise o kadar kolay değildir.

Bu arada kuryelere yapılan her türlü haksızlık ve saldırılara karşı yapanları kınıyoruz. Haksızlık yapmak hiç iyi bir şey değildir. Örneğin aracın patlak tekerini değiştirmek için çalışanların bunun daha önceden eğitimini almış olması gerekir. Eğitim artık şart olur.

İş esnasında çalışma ve zorluk çekmeden bu durumun üstesinden gelmelidirler böylece müşterinin memnuniyetini kazanmış olurlar. Müşterilerimiz şirketlerin çağrı merkezlerinden aynı şekilde kurye şirketlerine ulaşarak hizmetlerinden yararlanabilirler.