Anasayfa » Blog » Kandilli Kurye

Kandilli Kurye

Kandilli kurye bizleri daha iyi tanımak isterseniz bizimle çalışan firmalara sorunuz. Bu gelişmeleri yakından takip eden firmamız olarak kuruluş amacı, büyük ve en kalabalık şehirlerinden ve en çok trafik oluyor. 20 yıldır saygın ve dürüst taşımacılık anlayışıyla hareket etmektedir.

Kandilli kurye yönlendirdiğimiz arkadaşlar işlerini sağlam yapan güvenilir elemanlardır. Tüm elemanlarımız daima hizmetinizdedir.  dünyanın en  sıkışıklığı olan İstanbul’ da bu işi yapmak ve rahatlatmaktır. Bu durum bir çok şirketin başta özel olarak çok istediği bir durumdur. 

Kandilli kurye her işinizi vaktinde yerine getirecektir. İstanbul trafiğine bir dert değil bir çare oluyoruz. Yaranıza ilaç oluyoruz. Siz hasta iseniz bu durumda biz doktorunuz oluyoruz. Güvenilir, dürüst, ahlaklı olarak çalışıyoruz. Bu çalışma amacımızdan da asla sapmayacağız İnşallah.

Üsküdar motorlu kurye size en uygun fiyatlara en hızlı ve acil teslimat yapıyor. Bizim piyasada bir çok alanda hizmet vermekte olan firmamız ile bizler sizler için elimizden ne gelecekse yapıyoruz. Alınan paketleri, evinize, iş yerinize adresinize ayağınıza kadar teslim ediyoruz.

Kandilli moto kurye özellikle merkez bölgesine ve iş merkezlerine hakimdir. Semtimizin manzarası yüksek olduğu için harikadır. İşte bizde bu teslimat konusu üzerine önemle üste duruyoruz. Bir şey göndermek için çoğu kez kargo şirketlerini tercih etseler de artık devreye bizler girdik.

Küçük ve motosikletle taşınabilir paketler için bizim ile anlaşmaktadırlar. Bütün bunlar karada yaşanan trafik sorununu çözmek için oluşturulmuş toplu taşıma yöntemleridir. İnsanlara davranışımız olsun, müşterilere karşı vaziyetimiz olsun bir falso bir yanlış yoktur.

Kandilli kurye işte bu fiyat ile karşılanan hizmetimizin son derece çabuk devamlılığını sağlamak için halen çalışmalarımız seri biçimde devam etmektedir. Kandilli expres taşıma sistemi alanında en iyisi olmuştur. Bunu da size kanıtlamak için yapmamız gereken tüm kuralları yerine getiriyoruz. 

Altunizade, Bağlarbaşı, Selimiye semtleri arasında kalan bölgeye denir. Zeynep kamil Karaca Ahmet mezarlığının olduğu bölgedir. Buradan çıkan ve buraya gelen bütün gönderi ve iletileri taşıma ve teslim işlerini yapıyoruz.

Kandilli acil kurye Üsküdar ilçesi sınırları içinde bulunan bu küçük semtimiz büyük hastanesi ve doğumhanesi ile tanınan bir bölgedir. Önceden sadece hastahane olan bölge şimdi semt haline geldi. Büyük bir kazamız çok şükürler olsun Allah’a yok ve olmadı.

İstanbul’un her noktasında olduğu gibi Üsküdar’da yaşayan ya da çalışanlar için de zamanla yarış durumu söz konusu. Firmamız tarafından verilen Üsküdar hizmeti ile İstanbul içerisinde bu ihtiyacı en geç 90 dakika teslimat süresi vererek karşılıyoruz.

Şehir içinde bu hizmeti hızlı motorlar yardımıyla verirken şehir dışı gönderimlerde yardımcı oluruz. Hava yolu ile ise uçakla daha yüksek hızda ulaşım sağlarız. Artık  bir önemli hatırlatma olarak dışarıdan gıda sektörüne maalesef eleman veremiyoruz. 

Kandilli hızlı kurye ile çalışan kar eder. Burası boğaz kıyısında olan nadide bir semt. Buraya ulaşmak için otobüs kullanarak Altunizade durağından inebilirsiniz. Burası da ilçeye bağlı bir semttir. Ancak sahil kesimine ulaşmak istiyorsanız kolay.

Kandilli motorlu kurye tüm motorların bakımlarını düzenli olarak yaptıran ve son model motorlara sahip firmayız. Böyle olan bu firma hizmetlerin aksamaması için üzerinde düşenleri zamanında yaparak her şeyin yolunda olmasını sağlamaktadır. 

Birde sizlere lider firma diye geçmektedir. Buranın konumuzla alakası yoktur. Birde Anadolu taraflarında bir çok kurye firması vardır. Burasıda İstanbul Aksaray ile bağlantısı yoktur. Özellikle kendimizin değil de paketimizin ulaşmasını istediğimiz yere varır.

Yeni evrak çantası modellerini yakından takip ederek en kaliteli hizmetin verilmesi için kısa sürede temin ediyoruz. kurye olarak en kaliteli hizmeti sunmak amacı ile titiz bir şekilde sizlere çok iyi davranıyor. İstanbul un en güzel ilçelerinin başında gelmektedir.

Evrak çantaları ile kuryelerin taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Boğaz köprüsü altından sınırından başlar sahilden Kandilli tarafına kadar devam eder. Burası İstanbul un en güzel mekanlarını içinde barındırmaktadır. Personelimiz bunu hemen yerine getirecektir.

Bir yere park ettiğimiz zaman hemen arkamızdan araç geliyor ve korna çalıyor durmadan, çekil git ben park edeceğim diyor. İşte insanlar bize böyle davranıyor. Fakat bütün işlerini de bizler hallediyoruz ne acayip bir işse bu. Bizler buralarda tedirginiz.

Kandilli kurye sahil tarafında meşhur rasathanesi ile meşhurdur. Sahil kıyısı ve merkezi adres olarak güzel bir semttir. Buralarda ve çevresinde olmak üzere bizim Motorlu çalışmalarımız yaklaşık 2014 yılından itibaren devam etmektedir. Bilmeyenler için söylüyorum.

Firma olarak sunduğumuz kurye hizmetleri ile öncü isimlerden biri olmaktayız. Zira personellerimizin gerek adres bilgisi gerekse de güvenli taşımacılık konusunda tecrübeli olması ve bunun yanı sıra güler yüzünü her daim ön plana çıkarması lazım.

Müşteri memnuniyeti açısından önemli olacaktır. Bu durum öncü isimler arasında yer alınabilmesi noktasında büyük ölçüde firmamız için önemli rol oynamaktadır. Bizim ile bütün motorlar ile acil bir malzeme yetiştirmek istediğinizde yetiştiriyoruz.

Bu sektörde ilçe içinde tek çözüm gene biziz. Mecbur bize başvurmanız gerekecek. Kendi özel aracınız yada şirket aracınızla gitseniz ya o evrak geç kalacak yada yolda kalacaksınız. Bundan dolayı da işinizden olacaksınız. Yani daha neler neler.

Kandilli acil kurye sahil kesiminde bazen tartışmalar oluyor. Bizler bu konuda daha çok karışık. Bir söz söylesen ise hemen kavga çıkıyor. Haklı gibi bağırıyor. Bir kenara park etsek hemen güvenlikler geliyor bağırıyor ama araçlara bir şey demiyorlar.

Kandilli kurye olarak yani sadece sizin yolladığınız işleri tabi. İşe böylece işler karışıyor  ve sınırlarından dolayı dedim oldu. Herhangi bir işin gerçekleştirilmesi için kullanılan sözleşmeler, tapu senetleri ve her şeyi taşıyoruz. Bonolar, çekler, resmi belgeler taşınmaz.

Burada iş belgeleri veya kişisel olarak kullanılacak.fakat caddeye doğru gelişmeye başlıyor. Resmi belgeler gibi tüm gönderiler kurye hizmetlerinde evrak gönderisi olarak adlandırılmaktadır. Bu işte tecrübe ve tecrübeli elemanlar en büyük yoldaşımızdır.

İstanbul Anadolu yakası denilince akla gelen ilk ilçelerden biri olan Üsküdar, doğal ve tarihi güzellikleri, eğitim ve çalışma olanakları dolayısıyla ilgi gören yaşam alanları arasında yer alıyor. Çevresinde Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye ve Beykoz gibi yerlere yakın.

Anadolu yakasının önemli noktalarına komşu olması da önemlidir. İstanbul için önemli bir merkez olmasında etkili oluyor. Deniz ve kara yolu ile ulaşımda çeşitli alternatifler bulunmakla birlikte ülkemizin en kalabalık şehri olduğu tartışmasız Üsküdar.

Adres ve iletişim bilgisini telefon ya da internet gibi iletişim kanallarımızdan herhangi birini kullanarak ulaştırmış olan müşterilerimizin adreslerine gidiyor. Bunu da buradan duyurmak istedim. Çünkü gıda işinde yemek sektöründe 12 saat çalıştırıyorlar.

Kandilli kurye aradaki iletişimi ve mesafeyi  sağlıyor ve gönderilerin varış noktasına iletilmesi için gereken zamandan tasarruf ediyoruz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için müşterilerimizin ofisimize gelmesi ve gönderilerini getirmesi gerekmiyor.

Kandilli moto kurye Üsküdar içindeki iletileri şehirler arası kurye ile başka yerlere de yollarız, getiririz. Yavuztürk, Ferah mahallesi, Burhaniye, Emniyettepe, Kirazlı tepe kurye servisi. Üsküdar kurye işlerini hızlı ve express olarak getirmenin sevincini yaşar.

Üsküdar motorlu kurye ile verdiğimiz tüm işlerin kaydını tutuyor ve sizinle paylaşıyoruz. Bu yolda yürümenin zorluğun artık aştık sizlerle. Burada elimizden geldiği kadar insanlara yardımcı olmak için çalışıyoruz. Bu pandemi sürecinde iyi işler yaptık.