Anasayfa » Blog » Kilyos Kurye

Kilyos Kurye

Kilyos kurye en iyi hizmeti veriyor. Burada yaz aylarında burası nüfusunun daha fazla yüz katı oluyor. Aslında geniş bir arazi ve alana sahip bir yerdir. Firma olarak anlatmamız daha uzun sürse de biz kısaca anlatıyoruz. Artık burada biz çalışmaya başladık.

Kilyos motorlu kurye işini iyi bilir. Çünkü burada bulunan sahil ve kıyı şeridi çok uzundur. Genelde İstanbul kalabalığı buraya yüzmeye geliyor. Karadeniz kıyısı biraz hırçın olsa da bir çok can alsa da insanlar genede buraya asla gelmekten vazgeçmiyorlar. 

Bu tür firmalar 2015 den itibaren hizmete girmiştir. Yada başka bir arkadaşı ile birlikte kendi motorları ile gelirler. Diğer arkadaşı arabayı takip eder. Adrese gidince arkadaşını alır geri dönerler. Acil kurye servisi ile paket ve ileti taşıma nasıl oluyor? Çabuk olur.

Kilyos kurye Sarıyer İstanbul servisi. Ticari olarak yaz aylarında insanların yüzü gülen bir yer. Sarıyer belediyesine bağlıdır. Belgrad Ormanları içindedirler. Bölge içinde bir çok yollar kötü. Buradaki işlerimiz çok ardışık bir biçimde devam etmektedir.

Maslak istikametinden Sarıyer istikametine giderken Tarab ya sapaktan geri dönüldüğü zaman hemen sağ tarafta sapınca Bahçe köy semtinden sonra Orman yolunda gidilerek tarafına en hızlı şekilde hemen ulaşılır. Fiyatlar yüksektir. Ona göre bizi arayınız.  

Firmamız kimseleri asla yolda bırakmıyor. Bizler bu hizmeti hem iş için hemde dua almak için açtık. İnsanlara yardımcı olarak çalışmak güzel bir duygu. Evet açıldığımız günden beridir hızla çalışmalara başladık ve güzel oldu. Artık akın üzülmeyin biz geldik.

Kilyos kurye ile karınız hamile ve canı bir şey istiyor hemen bizi arayın biz sizin yerinize gece evinize kadar getirelim. İstanbul içi yardım sever. Bununla beraber şirketimiz tarafından da acil bir hizmeti verilmektedir. Ne varsa uygun olan her şeyi getiriyoruz.

Tabi ki gece gece bu hizmetlerin karşılığı olmayacak değil tabi. Gece hizmetimizin bir ücreti vardır. Sizlere uzun uzun bu işin inceliklerini ve mahiyetini anlatmak yani yazmak isterdim fakat gene uzun olmasa da sizlere bu işten bahsetmek isterim.  

Bu durum hem bizim çalışanlarının hem de taşıma ihtiyacı olan kişi ya da işletmelerin güvenliği için uygulanmaktadır. Servisi içinizden geçen her şeyi taşıyabilir. Bize güvenin gerisini merak etmeyin. Buraya ya küçük bir motosiklet ile gelir.