Anasayfa » Blog » Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece kurye ile bu bölge içerisinde Avrupa yakası çalışma olarak hizmetleri sunulur. Tüm personellerimizin yaşadığı birçok önemli sorun bulunmaktadır. Bu soruların başında elbette ki ilçe içerisinde trafik koşullarının yoğun olması zor olur. Ama ulaşım noktasında gecikmelerin yaşanabilmesi bulunur. Özellikle ilçenin orta kısımlarında yer alan Küçükçekmece gölü ve çevresinde. Böyle büyük bir alandan oluşmaktadır.

Yaşadığınız  bütün sorunları ekiplerimiz burada tamamen bitirecek. Bu ilçe içi ulaşımın sağlanması genellikle minibüs ve dolmuşlarla gerçekleştirilmektedir. Bütün  çalışanları olarak bizler ilçenin her karışını bildiğimiz için ulaşım bizim için sorun olmamaktadır. Evet artık 2021 yılının üçüncü ayına ayına girmiş bulunmaktayız. Yeni yılın gelişini öyle beklerken belkide bundan bir yıl sonra bu yazımızda tarihteki yerini alacak.

KÜÇÜKÇEKMECE MOTO KURYE ACİL DÖKÜMANLARI TAŞIYOR

Küçükçekmece kurye ile arabalı servisi başladı. Özellikle günün belirli saatlerinde bu ulaşım yolları ve ana cadde trafiği bizi zorlamıyor. Ama çok daha yoğun bir konuma geldiği için ekip personellerimiz sıkıntı çekmez. İstanbul hizmetlerini verirken bazen sıkıntı yaşayabilmektedir. Bu nedenle ulaşım yolları belirlenirken bazı personellerimiz navigasyon sistemlerini kullanırız. En hızlı şekilde nasıl ulaşım sağlanacağını belirlemektedir.

Değerli dostlar artık Ramazan ayı geldi. Bu hizmeti ile daha güzel işler yapmayı sürdürüyor. Aynı zamanda eğitim kurumları bakımından da zengindir. Bir çok önemli lise bu ilçede yer aldığı gibi Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden Aydın üniversitesi de bu ilçede yer almaktadır. Size çok zaman kazandıracak. 2015’te yapılan sayıma göre ilçede neredeyse 500 binden fazla insan yaşamaktadır. İlçede geçim kaynağının sanayi olması gelişmesinin de önünü açmıştır. 

KÜÇÜKÇEKMECE MOTO KURYE KLASİK KURYE HİZMETİ DEĞİL

Küçükçekmece kurye en uzak yerlere her zaman en hızlı gidiyor. İlçesinin tarihi bir çok mahallesi vardır. Burası  yeni gelişip oluşmakta olan, İstanbul ilinin Avrupa Yakasında yer almaktadır. Küçükçekmece gölüne komşu olan Avcılar’ın ayrıca Marmara Denizi’ne de kıyısı vardır. Ulaşımın sorunlu olduğu yerlerde en ideal hizmetleri olarak görülmektedir. İlçenin kurulduğu ve gelişmeye başladığı ilk yıllarında insanlar balıkçılık, tarım ve bağcılık ile geçimlerini sürdürüyorlardı.

Küçükçekmece kurye işini sağlam yapıyor. Burası tem otoyolu ilçe sınırları içerisinden geçmektedir. Her zaman ve bu durum onların işine bir hayli yaramaktadır çünkü bütçenize uygun fiyatlarda teslim edilmesi gereken yere götürüyoruz. Küçük çekmece ilçesinde iş yeri sahibi olanlar ulaşım konusunda rahat etseler de trafik onların aklını fazla  karıştırmaktadır. Maalesef sonucu büyük bir çarpık kente dönüşmüş ve ilçede kırsal hayat tamamen bitmiştir.