Anasayfa » Blog » Kurtuluş Kurye

Kurtuluş Kurye

Kurtuluş kurye olarak burada size çok yakın. Telefonlarımız mesai saatleri her gün daima açık bulunur. Hizmet amacı insanların dar günlerinde yardım etmek, daima yanında olmak mantığına dayanır. Sizin için biz gece soğuğunda ve gündüz iş yoğunluğu olmasına karşın buradayız. Yani rahat edin ve zor durumda kalmayın diye elimizden geleni gösteriyoruz. Sizin yanınızda olarak hep birlikte daha sağlıklı günler temenni ediyoruz.

Şişli kurye İstanbul içerisindeki efsane çalışan kurye şirketidir. En yakınınız bile sizi hemen arkanızdan vuruyor değil mi ? Sonra bırakın yakınlarınızda güveneceğiniz bir insanı bulamazsınız. Yani eğer isterseniz personellerimizin en hızlı ulaşabilecekleri yerden size gelir. Artık ihtiyaç duyduğunuz işleriniz alınarak teslimi yapılır. Asya yakası kurye hizmetleri içinde özel bir yeri olan bu iş ile ve sayesinde var. Yani ki yakaya da çalışıyoruz.

Kurtuluş kurye ikinci aşamada uzman olarak hizmet sunuyoruz. Bizim ile bu semtte herkese % yüz ulaşıyoruz. Bunlara kaydolup dışarıdan bizim ve arkadaşlar iş yapma olanağı sağlanmıştır. Servisimizle evvela Şişli’de bulunanlar firmalar dahil olmak üzere hepsinin  hizmetindeyiz. Piyasadaki en ideal fiyatlarla şirketiniz için gereken evrak taşımacılığı için çalışmaktayız. Acil kurye ile tüm ilçe içinde çabucak hizmet veriyoruz. 

Özellikle firmamız bu hizmetlerin sağlanabilmesi için tercih ettiği araçlarda son teknolojileri ve yeni modelleri tercih etmekte ve bu araçların bakımlarını devamlı bir biçimde sağlayarak çalışırız. Her zaman aynı kalite ile hizmet verilmesini olanaklı hale getiririz. Temiz olarak kuruluş gayesi, dürüst ve samimi olarak çalışmaktır. Yani  dünyanın en büyük ve en kalabalık şehirlerinden ve en çok trafik sıkışıklığı olan İstanbul şehrine yardımcıyız.

Kurtuluş moto kurye her yönden başarılıdır. Bu durum acil teslim edilmesi gerekli olan belgelerin iletilmesinde sorun çıkarabilmektedir. Bu ve bu gibi problemleri çözebilmek için servisimize baş vurunuz. Yani evvela Şişli’de bulunanlar dahil olmak üzere şirketlerimizin hizmetindeyiz. Piyasadaki en ideal fiyatlarla şirketiniz için gereken evrak taşımacılığı için çalışmaktayız. İstanbul trafiğine bir dert değil bir çare olarak kurulmuştur.

Burada size son model motorlarımız ve profesyonel kuryelerimizle İstanbul içi evrak alışverişini, en kısa sürece ve güvenilir bir biçimde müşterilerimize hizmet sunmaktır. İstanbul gibi metropol şehirlerde şirketlerin karşılaştığı zorluklardan birisi de evrak taşımacılığı olmaktadır. Hızlı kurye olarak şirket evraklarını gitmesi gerekli olan konuma tam zamanında zahmetsizce ulaştırıyoruz. İnşallah daha başarılı bir çalışma oluyor.

Kurtuluş motorlu kurye Şişli bölgesine bağlı tüm mahallelerde ve caddelerde özel hizmete başlamış bulunmaktayız. Mecidiyeköy, Şişli ilçesine bağlı olan bir semttir. Şişli camisinin tam arka tarafları olarak çevre yolu tarafına daha yakın sayılır. Kurtuluş semti Şişli belediyesine bağlı bir semttir. Bu sayede hızlı hizmetleri için daima tercih edebileceğiniz nitelikte firmamız bulunur. Zamanınızı bizimle çok iyi değerlendirin.

Bizim ile çalışırken sevinçten heyecanlanmaya hazır mısınız? 2015 senesinden itibaren devam ettirdiğimiz çalışmalarımız 2016 senesinin son çeyreğinde meyvelerini vermiştir. İşler büyümeye başlamış ve işlem hacmi olarak çok büyük bir başarı kaydetmiştir. 2021 ve 2022 senesinde İnşallah daha iyi olur. Çünkü pandemi bizi yaktı. Burada kimileri hakim, sözleri geçen zengin insanlar oluyor, kimileri de yönetici sınıfından brokratlar oluyor. 

Motosikletli çalışanlarının sıkıntıları ve dertleri neler? Motorcu ihtiyacı yani gün geçtikçe pek çok sektörün gözü, kulağı ve ayağı haline gelmiş ciddi bir iş gücü ve potansiyeli haline gelmişti. Firmamız burada hizmet işini iyi yapar. Bizler motosiklet sürenler, gene su taşıyan, yemek taşıyan ve pizza taşıyanlar. Bizler çalışan motorlu ekip üyeleriyiz. Kurtuluş kurye hizmeti özellikle İstanbul içinde hizmet sunan çok sağlam çalışan bir sistemdir.