Anasayfa » Blog » Mecidiyeköy Kurye

Mecidiyeköy Kurye

Mecidiyeköy kurye olarak kesinlikle kadınlara yönelik şiddeti kınıyoruz. Ve insanların filim gibi bu olayları izlemesine de karşıyız. Sokağın ortasında onlarca bıçak darbesi ile ölen kadın. Yazık değil mi neden öylece bakıyorsunuz. Ve hala sesi çıkmayan insanlar. Kadına şiddetin here türlüsüne karşıyız. İş olarak bu yaraya parmak basıyoruz. Biz buradan kadına şiddeti reddediyor ve kınıyoruz.

Mecidiyeköy kurye bizde her zaman faydalı oluyoruz. Elemanlar olarak tüm kadınlarımıza hayırlı ömürler diliyoruz. Her türlü şiddeti bunu yapanların elleri kırılsın diyoruz. Kadınlarımız da lütfen dillerini tutsunlar ve onları kızdırmasınlar. Tabi ki bahsettiğim zamanlar yaklaşık 90 yılların ortaları. Bizim ile artık sizlerde çalışın ve ile rahat edin. Bizler ile beraber daha ileriye doğru adım atın.

Mecidiyeköy kurye ile hızlı ve acil olarak çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgelerin başında bir çok yer gelir. Fakat en başlarda olan, Beyoğlu, Unkapanı, Eminönü, Sirkeci, Tahtakale, Mahmutpaşa, Sultanahmet, Cağloğlu, Gülhane, Sarayburnu, İmç blokları, Perşembe Pazarı, Bankalar Caddesi, Galata, Kuledibi bölgesidir. Buradan size yola çıkarak bir çok ilçe ve semte hizmetimiz sürmektedir.

MECİDİYEKÖY KURYE SERVİSİ ZAMANI GEÇMEYE ÇALIŞIYOR

Kuştepe kurye ile beraber daha bir çok yere hizmet getiriyoruz. İşte bunlar; Galatasaray, Tepebaşı, Şişhane, Tophane, Salıpazarı ve Cihangir bölgeleri ve bu bölgeler arasında kalan tüm mahalle semtlerde hizmetimiz vardır. Burası son zamanlarda biraz eğlence merkezi olmuştur. Fakat bizi üzmeyin bizde sizi üzmeyiz. Zincirlikuyu bölgede cadde üstünde bir çok uzun bina vardır. En önemlisi Tat tower binasıdır.

Ortaklar caddesi olarak bölgede Kuştepe, Gülbağ, İzzetpaşa semtleri dahil çalışıyoruz. Bu hizmeti özellikle Gülbağ bölgesi içinde firmalar ciddi işler veriyor. Daha ileride Kuştepe bölgesinde yeni yeni binalar yapılıyor. Daha sonra İzzetpaşa bölgesi gelmektedir. Ve daha da ilerde eski benzincinin olduğu sokaktan gidiyoruz. Ortaklar caddesi servisi ile size 7/24 acil kurye hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Mecidiyeköy kurye olarak bu tarafına çıkan yol sokaktan başlayarak tüm Mecidiyeköy semtine hizmetimiz devam etmektedir. Ortaklar Caddesi Kurye ile sizlere 7/24 hizmet sağlıyoruz. Elemanlarımız ile işlerinizi acil hızlı ve garantili yerine getiriyoruz. İzzetpaşa servisi çalışmaya devam ediyor. Zincirlikuyu mevkinde tam meydanda bulunuyor. Yollar olarak en kalabalık ve yoğun yola sahip ilçedir. 

MECİDİYEKÖY MOTO KURYE HİZMETİ GARANTİLİ VE DÜRÜST

Gülbağ kurye işini en iyi yapar. Yaşantınızı kolaylaştıran en önemli faktörlerden biridir. Çalışmalarımız diğer firmalardan daha farklı olarak çalışıp işlemektedir. Bu nasıl oluyor diye soracak olursanız. Bizler tüm acil  işlerinizde hemen ve çabuk gidecek işlerinizi aldığımız zaman direk işimizi vermeye doğru gideriz. Burada emin ellerdesiniz. Burası son derece trafiktir. İlk bakışta başka bir durağa asla uğramaz başka evrak ve paket asla taşımayız.

Mecidiyeköy kurye sistem içinde bulunan özel uçak kargo servisimiz ile bu işi yapıyoruz. Ayrıca bu iş için size özel elamanımız ile yardımcı oluruz. Bütün elamanı motosikleti farklı olarak daha büyük ve daha hızlı giden bir motordur. Böylece müşterilerin paketlerini daha hızlı şekilde yerine teslim ederiz. Her mahallesi Şişli Mecidiyeköy içinde bulunan firmalara gidiyoruz. Daha çok hastane ve otel olarak bu bölge ve çevresi göz önüne çıkıyor. 

İzzetpaşa kurye ile yaşadığınız alanlarda sıkıntı çekmeden yollayabilirsiniz. Bu nasıl olacak, şöyle olacak tüm gönderileri, evrak, paket, eşya, malzeme, numune, ihale ilaç, sipariş ve bütün acil olan evraklarını taşırız. Siz bizimle rahatça ve sorunsuz göndereceksiniz. Özellikle başka şehirlere bir paket yollamak için arayın. İster yollanan ilde adrese teslim, isterse de hava alanında teslim alma kolaylığı ile bu tür işlerinizde tüm şehirlere aynı gün teslimat sağlıyoruz.