Anasayfa » Moto Kurye

Moto Kurye

Moto kurye servisi ile özellikle son yıllarda bölgelere acil ve hızla ulaşıp teslim ediyoruz. Çabuk işler olmuştur. Bunun nedenleri ise yoğunlaşan. Betonlaşan ve kalabalıklaşan insanoğlunun daha sakin daha sessiz ve daha güzeldir. Servisi ile harika işlere imza atıyoruz. Sistemini kullanın başınız ağrımasın. Bakıldığında üyelik sisteminde yerini alan müşterilerimiz için adres bilgisinin detaya ulaşıp serviste daha hızlı.

İstanbul içi aynı gün teslim gönderi oluşturmak çok basit! Tek yapmanız lüzumlu olan gönderi formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli alıcı bilgilerini girmek. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra 30 dakikada çıkış noktasında olur. Sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Teslimat esnasında kurye mobile uygulamadan yada internet adresinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında informasyon ediniz.

Moto kurye oksijenli ve huzurlu olarak bilinen yerleri kendilerine aramalarıdır. Ve huzuru bulmak için burada yaşamaya gelenler çoktur. Yani doğa hayatını ve doğal hayatı özleyenlere örnektir. Her zaman kaliteli ve düzenli çalışır. İşte biz böyle çalışıyoruz. Verdiğimiz servislerin arkasındayız. Sistemi başarılarımız her zaman iyidir. Özel servislerimiz hizmetleriyle avantajlı çıkmanın tam vakti geldi. Artık biz de buradayız.

MOTO KURYE FİYATLARI ORTALAMA NE KADARDIR, NEDİR?

Moto kurye sistemini kullanan başı ağrımaz. Fakat aynı firma ve bunların arasında yaşamak isteyen. Bu insanoğlunun yaşamak uğruna binlerce işi  katletmeleri de mantığa hiç uymamaktadır. Servisi olarak size en kısa sürede yönlendiriyoruz ve kendisi sizden belgeyi teslim alır. Ulaşması gereken yere en kısa vakit zamanda güvenli bir şekilde ulaştırıyor. Bir şekilde hareket edilmesi açısından avantaj sağladığı söylenebilir. 

Moto kurye taşıma hizmeti veren şehrin kahramanları bizleriz. Son yıllarda evrak paket taşıma ve kargo taşımacılığı en sık ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri haline gelmiştir. Böyle olunca birçok iş yeri ve kurum kargo şirketleri ile iş yapmaya çalışmaya başlamışlardır. Bunun dışında bir taşımacılık firması ile sürekli çalışmak istemeyen bizimle başlasın. Şehir dışı gönderileri de böylece bizle aynı gün içi teslim oluyor.

İster bireysel gönderim yapın dilerseniz kurumsal. Yani teslimat İstanbul içerisinde tüm paketleri arzu ettiğiniz an arzu ettiğiniz yere iletmeniz mümkün. İhtiyacınız olan her an hızlı moto kurye hizmeti almak için Moto kurye’yi tercih edebilirsiniz. Hizmet almak isteyen şirketleri ve bireysel kullanıcılar uzman motorlu kuryeler ile buluşturan bir platformdur. Platform, İstanbul içinde acil teslimat yapması lüzumlu olan kişilerin.

MOTO KURYE KULLANMANIN YARARLARI SAYMAK İLE BİTMİYOR

 • Moto kurye hizmetinin yararları gerçekten de sayılmayacak kadar fazladır.
 • Yani kurye hizmeti, işletme sahiplerinin standart kargo prosedürlerinden kurtularak uygun fiyatlar
 • Elastik teslimat yapmalarına olanak tanır. Teslimatlarınız için moto kurye hizmetini tercih ettiğinizde:
 • Aynı şehirdeki müşterilerinize ürünlerini kısa süre içerisinde teslim edebilirsiniz
 • Yiyecek içecek firmasıysanız ürettiğiniz gıdaları deformasyona uğramış endişesi duymadan müşterilerinize yollayın
 • Kendi motoruyla kurye hizmeti sağlayacak kişiler ile çalışacağınız için şirketiniz
 • Bünyesinde sürücü ve araç bulundurmanıza lüzum kalmaz, bu sayede tasarruf edersiniz
 • Moto kurye fiyatları adres detayları, bağlantı numaraları ve teslimat saatleri olacak halde doldurmak.
 • Adresleri girdiğinizde kilometre bazlı hesaplanan gönderi fiyatını anında görebilirsiniz.

MOTO KURYE MOTORLARI HANGİLERİDİR, EN İYİLERİ NELER?

Moto kurye bu çeşit hizmetler sayesinde bu kurumlar hem teslimat işlerini kısa sürede yaptırmakta hem de yeni bir istihdamın getirdiği sorumluluklardan muaf olmaktadırlar. Ayrıca günlük çalışan, bunları kullanan kurumlara zaman kazandırmaktadır çünkü diğer kargo şirketlerinin aksine bu motorlu kahramanlar her an çalışmak için hazır olmaktadırlar. Alternatif olarak motorlu kurye kullanmayı seçmektedir.

Moto kurye özellikle büyük şehirlerde çok tercih edilen motorlu iş servisleri artık İstanbul’da dışında da hizmetinizdedir. Kurumumuzun sunduğu İstanbul içinde teslimat işlerinizi bir kaç saat gibi kısa bir sürede güvenli bir şekilde yapıyoruz. Bu ihtiyaçları karşılayabilmek için elemanları hizmetini sunuyoruz. Moto kuryeler ile artık her şey daha rahat oluyor. Lüzumlu olan hızlı teslimat için klasik kargo hizmetleridir.

Moto kurye, 15 kilogram ağırlığa kadar olan paketleri taşımak için tercih edilebilir. Bundan daha ağır teslimatlarınızda hem paketinizin aynı zamanda kuryenin güvenliği için değişik bir araç alternatifi seçmeniz yararlı olacaktır. Yani haftanın her günü 24 saat boyunca en nitelikli kuryelerden hizmet almalarına imkan tanır. Satın alınan bir ürünü veya gereksinim duyulan bir belgeyi en kısa bir sürede teslim eder.

MOTO KURYE İSTANBUL SERVİSİ NELER YAPAR, NASIL ÇALIŞIR?

İstanbul moto kurye olarak diğer araçların arasında geçerek yoluna sorunsuz şekilde devam edebilmesi sayesinde gecikme yaşanmamasını sağlar. Özellikle zamanında ulaşması önemli olarak görülen şeyler için motorlu işlemleri en ideal çözüm olarak görülmektedir. İstenilen saatte belirlenen adrese ulaşması sayesinde motosikletler taşımacılık işlemlerini avantajlı hale getirmiştir.

Bundan dolayı da büyük metropol şehirde ayrı düşmüşlerdir. Böylece çok zor ve zaten trafik olan iki yer arası ihtiyaç olan paket ve kargo elemanlarına dahada ihtiyaç duyulmaya çoktan başlanmıştır. Koca şehrin trafiğinden sıyrılıp seri bir şekilde görevimizi yapıyoruz. İstanbul içinden başka bir şehre acil olarak aynı gün içi bir şey yollamak isterseniz bizler işimizde hep hazırız. 

Maliyetleri teslimat yapılacak adreslere ve taşınacak paketlerin ağırlığına göre değişkenlik izah edebilir. Bu sebeple kurye hizmeti almadan öncesinden hizmet sağlayıcınıza görüşün. Yani teslimat ile alakalı tüm bilgileri eksiksiz bir halde vererek fiyat bilgisi almanız yararlı olacaktır. Üstünden kurye çağırmak isterseniz tek yapmanız lüzumlu formunu doldurun.

Motorlu kurye ile 60 dakikada servis

MOTO KURYE KİMDİR, NEDİR, NASIL MOTO KURYE OLUNUR?

Moto kurye kimdir? bir adresten başka bir adrese her hangi bir eşya taşıyan motosikletli elemanlardır. Özellikle Kalabalık şehirlerde hayat kurtaran işlere imza atarlar. Türkiye içinde başta İstanbul olmak üzere İzmir, Ankara, Bursa, İzmit illerinde daha yaygın kullanılan bir sistemdir. İstanbul trafiğinde kullanılacak tek yöntemdir. Elamanları son derece güvenilir ve iyi insanlardır

Firmalar veya kişisel tarafından bir adresten başka bir adrese yollanan malzemeleri taşır. Özellikle her türlü eşya, numune, evrak, pasaport, gümrük, tekstil gibi dallarda başta olmak üzere. Bir çok alanda hizmet veren kahraman emekli çalışan kardeşlerimizdir. Artık her sektör içinde çalışmaya başlamışlardır. Başta her türlü gıda sektörünün vazgeçilmez olan güzide bir çalışanlarıdır. 

Peki moto kurye nedir? Yani bu hizmeti, acil dokümanları ve paketlerinizi bulunduğunuz şehrin her köşesine hızla teslim etmenizi sağlamakta olan bir teslimat hizmetidir. Klasik kargo metotları ile kıyaslandığında kuryeler paket gönderen şirketlerin operasyonlarını daha etkili yönetmelerine destek sunar. Bununla beraber motor sürücülerinin yoğun trafik anlarında.

MOTO KURYE İLE EN HIZLI TESLİMAT BİZDE

Moto kurye hızla gelişerek tüketici davranışlarını derinden etkileyen teknoloji zamanındayız. Yani çağımızda web üzerinden alışveriş yapmayı rutin yani normal  alışkanlıklarımızdan biri haline getirmiş durumda. Artık çoğu birey yiyecekten giysiye bir çok ihtiyacı için hızlı ve parasız dağıttığı teslimat seçeneği sunan online alışveriş platformlarını tercih etmektedir. Yani 90 dakika içinde teslimat adresine ulaştırır.

Paketim kurye ile gönderim için uygun mu? İstanbul içinde teslim alabilmek ise daha da elzem hale gelmiştir. Hâl böyle olunca sipariş alan şirket sahipleri, aynı gün içinde göndermeleri yapar. Kalabalık trafikte bile hızla hareket edebilmesinin sağlamış olduğu avantaj ile motorlu kurye İstanbul benzer biçimde büyük şehirlerde hem iş bölgeleri bununla beraber tüketiciler için popüler bir hizmet haline gelmiştir.

Kuryenin en kaliteli hizmeti yapabilmesi dikkatli olmasına bağlıdır. Bu şekilde hızlı kurye ve ekspres kurye hizmetlerini yapabilir. Her vakit moto kuryelerden şikayetler alırız. Trafikte yaşanan olumsuzluklardan sitem eder, şikayette bulunurlar. Sadece hızlı hareket etmek durumundadırlar. Zira taşıdıkları gönderiler muhakkak bir yerlere yetişmek zorundadır. Ancak hızlı kurye doğrusu ekspres kurye hızlıdır.

NEDEN MOTO KURYE?

 • Gönderici ve alıcı adres bilgilerinizi sisteme girerek yapacağınız gönderi için fiyat bilgisini anında görüntüleyebilirsiniz.
 • Kurye talebinizi internet erişiminizin olduğu her yerden web sitesi yada mobil uygulama oluşturabilirsiniz
 • Talebinizi oluşturmanızın arkasından 30 dakika içerisinde en yakın kurye size ulaşır ve paketinizi teslim alır 
 • Paketinizin teslimat durumunu sistem içindeki destek bölümünden her zaman üstünden takip edebilirsiniz
 • Sistemin size ve alıcınıza göndereceği sms’ler ile kuryeniz hakkında düzenli informasyon alabilirsiniz
 • Kendi internet siteniz üstünde yaptığınız satışlarda müşterilerinize aynı günde teslimat hizmeti vermek için işlem gerçekleştirebilirsiniz
 • Çoklu gönderileriniz için kurye üstünden toplu gönderi oluşturarak teslimat maliyetlerinizi düşürebilirsiniz
 • Üstelik  kurye’nin kurumsal müşterisi olduğunuzda farklı ödeme alternatifleri ve dönemsel kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.
 • Hizmet verebilmesi için süratli gitmesine ihtiyaç yoktur. Doğru planlama ile seri hareket etmesi gerekiyor.

MOTO KURYE YÜZ YILIN MESLEĞİ HALİNE GELDİ

Moto kurye taşıma hizmeti veren şehrin kahramanları bizleriz.  Son yıllarda evrak paket taşıma ve kargo taşımacılığı en sık ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri haline gelmiştir. Böyle olunca birçok iş yeri ve kurum kargo şirketleri ile iş yapmaya çalışmaya başlamışlardır. Bunun dışında bir taşımacılık firması ile sürekli çalışmak istemeyen bizimle başlasın.  Bu özellikle büyük şehirlerde çok tercih edilen motorlu iş servisleri artık İstanbul’da dışında da hizmetinizdedir.

Moto kurye bu çeşit hizmetler sayesinde bu kurumlar hem teslimat işlerini kısa sürede yaptırmakta hem de yeni bir istihdamın getirdiği sorumluluklardan muaf olmaktadırlar. Ayrıca günlük çalışan, bunları kullanan kurumlara zaman kazandırmaktadır çünkü diğer kargo şirketlerinin aksine bu motorlu kahramanlar her an çalışmak için hazır olmaktadırlar. İstanbul içinde teslimat işlerinizi bir kaç saat gibi kısa bir sürede güvenli bir şekilde yapıyoruz. 

İstanbul moto kurye olarak diğer araçların arasında geçerek yoluna sorunsuz şekilde devam edebilmesi sayesinde gecikme yaşanmamasını sağlar. Özellikle zamanında ulaşması önemli olarak görülen şeyler için motorlu işlemleri en ideal çözüm olarak görülmektedir. İstenilen saatte belirlenen adrese ulaşması sayesinde motosikletler taşımacılık işlemlerini avantajlı hale getirmiştir. Bu ihtiyaçları karşılayabilmek için elemanları hizmetini sunuyoruz. 

MOTORLU KURYE İSTANBUL İÇİNDE ÖNEMLİ İŞLER

Moto kurye bundan dolayı da büyük metropol şehirde ayrı düşmüşlerdir. Böylece çok zor ve zaten trafik olan iki yer arası ihtiyaç olan paket ve kargo elemanlarına dahada ihtiyaç duyulmaya çoktan başlanmıştır. Koca şehrin trafiğinden sıyrılıp seri bir şekilde görevimizi yapıyoruz. Bursa içinden başka bir şehre acil gün içi bir şey yollamak isterseniz bizler hazırız.  Bu firmalar veya kişisel bir adresten başka bir adrese yollanan malzemeleri taşır.

Özel servislerimiz  hizmetleriyle avantajlı çıkmanın tam vakti geldi. Hizmetlerimize bakıldığında üyelik sisteminde yerini alan müşterilerimiz için adres bilgisinin detaya ulaşıp serviste daha hızlı bir şekilde hareket edilmesi açısından avantaj sağladığı söylenebilir. Bizim ile şehir dışı gönderileri de aynı gün içi teslim oluyor. Artık her sektör içinde çalışmaya başlamışlardır. Başta her türlü gıda sektörünün vazgeçilmez çalışanlarıdır. 

Moto kurye kimdir? bir adresten başka bir adrese her hangi bir eşya taşıyan motosikletli elemanlardır. Özellikle Kalabalık şehirlerde hayat kurtaran işlere imza atarlar. Türkiye içinde başta İstanbul olmak üzere. Ankara, Bursa, İzmit illerinde daha yaygın kullanılan bir sistemdir. İstanbul trafiğinde kullanılacak tek yöntemdir. Elemanları son derece güvenilir ve iyi insanlardır. Bir çok alanda hizmet veren kahraman emekli çalışan kardeşlerimizdir. 

MOTO KURYE NE YAPAR, NASIL YAPAR, NELER GETİRİR?

Moto kurye nasıl ve ne gibi çalışır? Biz dışarıya veya dışarıdan içeriye getirecek bir hizmeti sunuyoruz. Bura dışında buraya acil bir şey her hangi bir malzeme ne olursa olsun lazım olduğunda işte biz devreye giriyoruz. Bizi arıyorlar bizde her şeyi onlara getiriyoruz. Daha çok sahil kısmındaki ana yolda ana caddesi üzerinde azda olsa hareketlilik olmaktadır. Özellikle her türlü eşya, numune, evrak, pasaport, gümrük, tekstil gibi dallarda başta olmak üzere. 

Kurye olmak için neler gerekiyor? Burası gene İstanbul Belediyesi sınırları içinde kalan yerlerden ve muhitlerden biridir. Tabi ki dükkan onların her kes istediği şeyi yapıyor. Bizler bu arama motorunda çıkmasak ta diğer arama motorlarında çıkıyoruz. Motor Kurye ile bu işlem için alınan ücret ise paketin alındığı yere göre değişiklik farklılık göstermektedir. Tecrübeli olmak istiyorum ne yapmam lazım? Motor kurye işte bu işlem ise biraz daha fazla ödeme istemektedir. 

Hangi en çok motosikletleri kullanır? Motor Kurye tabi ki bu tüm şehirleri kapsamaz. Ama bunla beraber yaklaşık 50 şehirde gerçekleşmektedir. Motor kurye evet şimdilik işte bu sistemi daha İstanbul da bilmeyen nice firmalar bulunmaktadır. Yada Hava alanına gidipte uğraşmak istemez insanlar. Motor Kurye ile bizler emin ve güvenli olduğu için sadece Thy ile çalışmaktayız. Bu sitemizde bir çok makale yazarak sizlere kendimizi tanıtmaya çalıştık. 

MOTO KURYE OLMANIN ŞARTLARI NEDİR, NASIL OLUNUR?

Moto kurye olmanın şartları ve kuralları nelerdir? Başka firmaların da kargo bölümleri olabilir lakin biz onlarla çalışmıyoruz. En sağlam devlet firması bu firmadır. Bunun için bizlere rahatça çalışmak, danışmak için baş vurabilirsiniz.  Yani sizin hava alanına dahi gitmenize gerek kalmadan kapınıza kadar getirebiliyoruz. Bu adamların yaptırdıkları hizmetleri, yaşadığımız zamanda çalışan elemanları yapmaktadır.

Bizler bu elbiseleri kıyafet ve aksesuarları nelerdir? En kaliteli korumalı montlardır. Bizim ile güzel bir benzetme ile sizlere anlatmak istiyorum. Eskilerin atlı süvarileri, yani atla iş yapan sağa sola giden insanları atlı hizmetleri günümüzün motorcular. Her türlü işi taşımaktadır. Yani insanlar yıllar öncesinden atlar ile eşekler ile katırlarla ile ki hepsi aynı hizmet içinde sayılmaktadır. 

Bu işte kullanılan çok özel motorcu eldivenleri ve çizmeleri nelerdir? Evet dediğimiz gibi eskiden insanların tüm yükünü çeken yukarıda saydığımız hayvanlar varken, günümüzün yüklerini de şimdilik demirden atlılar olarak bizler çekmektedir. Arkadaşlar ne kadar teşekkür edilse de gene de az gelir.  Bizim ile ilgili daha detaylı bilgiler için hakkımızda ve hizmetlerimiz sayfalarına bakınız.