MOTOR KURYE, https://motorkurye.org

MOTOR KURYE HİZMETİ

Uzun zamandan sonra tekrar hizmete başlamanın gururu içersende sizlere merhaba diyorum. Bugün burada size motor kurye hizmetinin iç yanlarını anlatmaya çalışacağım. Motor Kurye Hizmetleri alan müşteriler nelere dikkat etmelidirler? Bir motor kurye firması nasıl anlaşılır? Motor Kurye firmalarının hizmet anlayışlarını nasıl takip edebiliriz ? gibi sorulara karşı cevap. İlk olarak dikkat edilecek husus müşteriye karşı davranışları, daha sonra hizmet süresinin aralıklarıdır. Yani aldığı malzemeyi ne kadar sürede teslim alıyor ve ne kadar sürede teslim ediyor. Bunlar çok önemlidir.

Çeşitli zamanlarda aldığı gönderileri verdiği zaman aralıklarına baktığınız zaman yaklaşık olarak alış ve veriş saatleri arasındaki oranlar aynıysa sorun tok demektir. Bu firma ile kolaylıkla çalışabilirsiniz. Birde sizinle konuşuyorlarken verdikleri sözlerind duruyorlarmı, size yalan konuşuyorlarmı ? Bunlarda çok önemli konulardır. Moto Kurye firmaları genelde çok yalan atarlar.

MOTOR KURYE SERVİSİ

Müşteri olarak baktığınız zaman her yerden mantar gibi türeyen bu moto kurye firmalarının çoğunun faaliyet içersinde olup olmadığı belli değildir. Önceden çoğu motosiklet sürücüleri yaklaşık yüzde doksanı ehliyetsiz olarak çalışıyorlardı. Onlarda mantar gibiydiler. Hoş şimdi bu zamandada binlerce ehliyetsiz motosikletli elemanlar var.  Müşteri olarak sizin ilk yapacağınız şey şudurki çalıştığınız firmadaki moto kuryelerin ehliyetleri varmıdır? Allah korusun bir kaza esnasında hem sizin gönderinizi kaybedebilir hemde zarar verebilirler. İlk önce tüm kurye firmalarında tüm kuryelerin ehliyeti olması gerekmektedir.

MOTO KURYE ÇALIŞMASI

Motor Kurye, sürücülerinin daha sonra tecrübeli ve deneyimli olması gerekmektedir. Bilgili ve her zaman sakin olmaları lazımdır. Daha sonra güzel yeni bir motosiklete ve ekipmanlara gerek vardır. İşte bu. Daha sonra güzel bir eğitimden sonra herhangi bir yerde güzel bir şekilde işe başlayabilir ve çalışırlar.

MOTOR KURYE, https://motorkurye.org

MOTOR KURYE, https://motorkurye.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir