Sarıyer Motorlu Kurye-Sarıyer Motor Kurye, https://motorkurye.org

 Sarıyer Motorlu Kurye

Sarıyer ilçesinde hizmet vermekte olan motorlu kurye hizmetine Sarıyer Moto Kurye denir. Çalışmalarda aksaklıklar olmasına rağmen düzenlemeler yapılmaktadır. Küçüklüğümüzden beridir Sarıyer ilçesine gider buralarda takılır, ormanlarında piknikler yapardık. Çocukluğumuz buralarda geçmesine rağmen buradaki hevesimiz hala geçmemiştir. Sarıyer ormenları İstanbul un en temiz ormanları arasındadır. Küçükken onbeşli yirmili yaşlarımızda buralarda mobilet sürerdik. İmkanlarımız dahilinde küçük 50cc lik mobiletlerimiz vardı. Bazımısınki Beldesan mobilet, bazımısınkkide pejout yani pejo mobiletlerdi. Bunlara binerek Sarıyer ormanlarına gider buralarda güya kros veya aramızda yarışlar yapardık. Kah mobiletimiz bizi taşır kahta biz mobiletlerimizi taşırdık. Güzel ve eğlenceli günlerdi. Keşke hiç bitmeseydi.

Sarıyer Kurye İle İşler Yerinde

İşte taa ozamanlardan mobilet hastalığı içinde olan biz üç beş arkadaş işte şimdilerde moto kuryelik yapmaktayız. Bizimle beraber aynı okullardan zar zor, kopya ile mezun olan arkadaşlarımız okuyup üniversite bitirip bazı yerlere yerleşip bizden daha çok adamda olsalar bizde Allah ımızın taktiri olarak şimdi büyüdükçe moto kurye hizmetleri içersinde gördük kendimizi. Allah ımıza binlerce şükür olsun. Kellemiz koltuğumuzda gezsekte çalışsakta ekmeğimizin peşinde olmaktan helal para kazanmaktan dolayıda mutluyuz ve sevinçliyiz. Beraber işe moto kurye işine başladığımız bir çok arkadaşımız şimdilerde aramızda olmasalarda, hepsi bir kazaya kurban gitsede bizim yapacak başka mesleğimiz olmadığından biz bu işe devam ediyoruz.

Sarıyer İlçesi Çalışmaalrımız

Evet bir Sarıyer bölgesi çocukları olarak büyüdüğümüz bu bölgeye insanlarına, işverenlerine, patronlarına ve bilimum tüm sakinlerine hizmet vermek en başta bizim vazifemiz bildik ve burada çalışmalrımıza daha kaliteli bir hal kazandırarak sürdürmekteyiz. Başarı Allah tan gayret bizdendir. Bu bölgede verdiğimiz hizmetler şöyledir.

1 – Ayazağa Motorlu Kurye, 2- Bahçeköy Motorlu Kurye, 3- Baltalimanı Motorlu Kurye4- Büyükdere Motorlu Kurye, 5- Darüşşafaka Motorlu Kurye , 6- Derbent Motorlu Kurye , 7- Demirciköy Motorlu Kurye , 8- Emirgan Motorlu Kurye , 9- Ferahevler Motorlu Kurye , 10- Garipçe Motorlu Kurye , 11- Kilyos Motorlu Kurye, 12- Kireçburnu Motorlu Kurye, 13- Maden Motorlu Kurye, 14- Maslak Motorlu Kurye, 15- Pınar Mahallesi Motorlu Kurye, 16- Poligon Mahallesi Motorlu Kurye, 17- Reşitpaşa Motorlu Kurye , 18- Rumelifeneri Motorlu Kurye, 19- Rumelihisarı Motorlu Kurye, 20- Rumelikavağı Motorlu Kurye,21- Tarabya Motorlu Kurye , 22- Uskumruköy Motorlu Kurye, 23- Yeniköy Motorlu Kurye, 24- Zekeriyaköy Motorlu Kurye, 25- Çayırbaşı Motorlu Kurye, 26- İstinye Motorlu Kurye

Hizmetlerimizdir. Buradaki hizmetlerimiz kendi öz hizmetlerimizdir.

Sarıyer Motorlu Kurye-Sarıyer Motor Kurye, https://motorkurye.org

Sarıyer Motorlu Kurye-Sarıyer Motor Kurye, https://motorkurye.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir