Anasayfa » Blog » Şaşkınbakkal Kurye

Şaşkınbakkal Kurye

Şaşkınbakkal kurye sistemimiz olarak bu semti çerçevesinde çalışmalar başladı. Çok acil ve seri hizmet vermekteyiz. Biz gece ve gündüz hizmet veriyoruz. Şaşkınbakkal, Kadıköy ilçesinin nadide semtlerinden biridir. Burada trafik ve insanların ve otobüslerin gerçek olan yoğunluğu vardır.

Tüm eski kurulmuş sektörün öncü firmalarının ilk kurulduğu bölgedir. Kuryecilik tarihi burada doğmuş ve burada kurulmuştur. Bunlarla beraber normal bir paket göndermek isteyen kişilerin evlerinden göndermek istedikleri paketi alırız.  Bu yüzden müşterilerimiz tarafından gerçekten de seviliriz.

İstanbul için önemli olup şu sıralar hizmetleri ile her yer ile iletişim kuracak seviyededir. Kısacası sizler hayatın koşuşturması ile mücadele ederken buradayız. Güçlü olarak daha hızlı olan bu taşıtlarla ulaşım sağlamak pek mümkün değildir. Çünkü sektörün bağlı olduğu belirli kurallar ve yönetmelikler vardır.

Bu da ilçenin diğer ilçelerle olan ulaşımının sorunlara sebep olmasına neden olmaktadır. Tüm insanların sorunlarına çözüm olmaktan memnuniyet duyan şirketimiz, her geçen gün daha da büyümektedir. İstanbul’ un en gözde yerleşim merkezi ve ticaret bölgesi olma özelliğini halen bura korumaktadır.

Şaşkınbakkal moto kurye ile bu kurallara bağlı olarak kurye hizmetleri sırasında taşınabilecek ürünler; evrak, ilaç, hediye paketi, sipariş, zarf ve küçük boyutlu paketler olabilmektedir. Yasal çerçevede hizmet vermekteyiz Hızlı olup kullanılan araçlarımız belirli ölçülere sahip olduğundan sorun olmuyor.

Şaşkınbakkal kurye gene de bu bölgede durmadan saçma sapan bitmeyen çalışmalar artık insanı çıldırtacak seviyeye gelmiştir. İşte burası bizim çalışma alanımız içinde müthiş bir yer tutmaktadır. Bütün bu sektörde çalışan ve işe başlayan yeni olan diğer arkadaşlar çok vardır.. 

Bölgeye yakın olan Erenköy konakları sebebiyle birçok ünlünün, iş adamlarının uğrak yeri haline gelmiş tir. Bu bölge zaten yoğun olan ticaret hacmi dahada artmış bulunmaktadır. Artık hızlı ve güvenilir bir firma sizlerin hizmetinizdedir. Bu semtte trafik çok yoğun hale gelmiştir.

Bu kadar iş hacmi sebebiyle daha fazla kalabalık oluyor. Buraya gelen insan kalabalığının yoğunluğu sebebiyle özellikle servis özel araçları ile geliyor. Çünkü buralar  özel yerlerdir onlar için. İnsanların kendi özel arabaları ile bu trafiği dahada çekilmez bir dereceye yükseltmişlerdir.

Bunun yanında İnsanların karşı tarafa saygı duymaması nedeniyle, düzensiz olarak trafikte seyretmeleri buna dahada etken olmaktadır. Otopark sorunu ve düzensiz park etme sorunu var. Sizler için servise başladık. Evet burası İstanbul Anadolu yakasının Bostancı çıkışına çok yakındır.

Şaşkınbakkal moto kurye mücadeleyi asla bırakmaz. Evet bizimle lütfen dalga geçmeyin. Çünkü gece saati bizi bir yere sipariş verip çağırıyorsanız. Bizi boş adrese yollayıp ta dalga geçmeyin. Ayıp gece gece lütfen rica ediyoruz. Bizde insanız. Çok acil gönderiler varsa arayın lütfen.

Şaşkınbakkal kurye indirimli fırsatları başladı, halen devam ediyor. Bu hizmetleri ile göndermek istedikleri ya da kendilerine ulaştırılmasını bekledikleri paketleri çok kolay alabiliyorlar. Firma olarak bu iş yerlerine ürün gönderme ve teslim alma işlemlerinde yardımcı olarak onların bir çalışma ortağı oluyoruz. 

Böylece teslimatlarının hızlı olmasını sağlayan kişiler zamanda tasarruf yaparlar. Her istedikleri teslimatların ivedilikle gerçekleşmesini sağlarlar. Zamanında da deniz ticareti için önemli yere sahip olan ilçe Kadıköy ilçesidir. Döneminde de şehrin Anadolu Yakasının önemli yerleşim yerlerinden olduğu biliniyor.

Bölgelerinde bulunan büyük çaptaki firmaların ya depoları yada büyük mağaza ve dükkanları buralarda yerleşmiş bulunmaktadır. Bu semti gerçekten de çok seviyoruz. Neden olduğu konusunda sadece bir şey söylemek istiyorum oda Bağdat caddesi ile iç içe olduğu için olabilir. Evet böyle iç içe olmak çok güzeldir.

Bu bakımdan ilçenin bizim için taşıma imkanları çok iyidir. Yol istikametinden girerek Suadiye sapağından sağa saparak hemen semtin girişine geliniyor. Ayrıca gene sahil yolu üzerinden sol tarafa girildiği zaman oraya varılmaktadır. Bunun için bu ve çevre ilçelere çok hızlı ve sağlam olan teslimatlar yaparız. 

Şaşkınbakkal motorlu kurye ile birlikte insanlar mutlu oluyor Bu sürecin gerçekleşmesi esnasında taşıma hizmeti veren firma, size sürekli bilgi desteği ve hizmeti mutlaka sağlamaktadır. Dürüstlük ve güven ilk önce gelir. Kurumumuz taşımacılık alanında bilinen ve nitelikli olarak tanımlanan bir kurumdur.