Anasayfa » Blog » Sefaköy Kurye

Sefaköy Kurye

Sefaköy kurye ile İstanbul şehir içinde teslimatı yapılması gereken belgeleri yerine ulaştırma hizmeti veren kuruluşlardır. Özellikle yoğun iş temposu arasında birçok kişi ve kurumun işlerine yardımcı olurlar. İlçede büyük bir yapı olmaması ulaşım konusunda gelişmenin olmamasına neden olmaktadır.

Sefaköy kurye hizmetimiz ile size daha hızlı servisi veren kuruluş olarak destek sağlıyoruz. Önceden firmalar biz olmadan kişi ve kuruluşlar belge teslimi için kargo şirketlerinden yararlanıyorlardı. İstanbul içindeki tüm ilçe, semt ve her mahalledeki uzak yakın bölgesinde özel hizmet vermekteyiz.

Bizim ile hızın yanında teslimatın güvenli bir şekilde yapılması nasıl olur göreceksiniz. Taşınılan eşyalara zarar gelmemesi de dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Daha kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden bir yapımız var. Disiplinli ama kırmadan dökmeden çalışan bir anlayışa var mısınız?

Firmamız üzerinden acil ve hızlı bir şekilde gönderi sağlayarak çözüm elde etmek istiyorsanız hemen arayın. Talep ettiğiniz anda 15 dakikada kapıda oluyoruz. Tam bu noktada firmamız acil hizmetleri ile birlikte istenilen tüm gönderileri zamanından önce adresine veriyor. Böylece her kes memnun olur.

Sefaköy moto kurye servisi ile çalışan kazanır

Sefaköy kurye ile ancak bu kargo şirketleri teslimatları genellikle en erken bir gün sonra yapıyordu. Acil olarak teslim edilmesi gereken belge ya da paketler olduğunda kişi ya kendisi teslim ediyoruz. Belirli kurallara bağlı olarak en hızlı şekilde yollanan her şey adresine acil ulaştırmaktadır.

Sefaköy kurye durumunda kalıyordu ya da kargo şirketlerini kullanarak daha geç teslim ediliyordu. Günümüzde Posta hizmetlerinin yaygınlaşması ile birlikte teslimatlar hızlanmıştır. En güvenli bir şekilde adresine teslim ediyoruz. Çünkü hızlı olarak her türlü belge ve paket teslimi yapıyoruz.

Özellikle, dergileri, davetiyeleri, doğum günü kartları, yollayacağınız özel hediyelerinizi, çiçeklerinizi ve bir çok toplu dağıtım materyallerinizi en uygun fiyata dağıtıyoruz. Özel yaya servisi ile her türlü özel ve resmi toplu dağıtımları bir kaç gün içinde bitiriyoruz. Makul fiyat ile ürün dağıtıyoruz.

Kurumumuzda bulunan deneyimli motor ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Acil ulaştırılması gereken paketi bulunduğunuz yerden alıp saatler içerisinde teslim edilmesi gereken yere götürüyoruz. Artık müşterilerimizin geç teslimat yapan kargo şirketlerini bağımlı ve beklemelerine gerek kalmıyor.

Sefaköy motorlu kurye kazanç olarak ne sağlar?

Sefaköy hızlı kurye servisi işlerinizde hayat kurtarıyor. Çünkü sıkışık trafikte ya da İstanbul trafiği gibi araç yoğunluğunun olduğu durumlarda varız.  Firmamız zor zamanlarınızda ve bütün kurye ve kargo işlerinizde en hızlı ve en seri olarak her zaman sizin yanınızdadır.

İstanbul ve çevre bölgeleri içinden İstanbul ve diğer şehirlere araç ile bir şey yollamak istediğinizde devreye giriyoruz. Özel araçlarımız ile büyük ve ağır koli ve paketleri araçlı servisimiz ile adresinizden alıyoruz. Aynı gün içinde vereceğiniz adrese özen ve itina ile taşıyoruz. 

Biz sadece motorlu çalışan özel şirketiz. Bu işi sadece evrak ve belge vs. gibi şeyler taşıması için yapmaktayız. Bizde yasal olmayan ürün taşımak asla yoktur. Yani kötü ve yasal olamayan ilaçları, uyuşturucu madde, alkol gibi maddeler taşınmaz. Burası danışmanlık şirketi değildir.

Sadece acil duruma düşmüş vatandaşlarımızın bize başvurması sonucu istedikleri ilaçları temin edip evlerine teslim ediyoruz. Servis taşıma ücreti olarak mesafeye göre hesaplayıp alıyoruz. Dağıtım kurye hizmeti ile çoklu ve daha fazla gönderileri imzalı bir şekilde teslim ediyoruz.