Anasayfa » Blog » Selamiçeşme Kurye

Selamiçeşme Kurye

Selamiçeşme kurye Göztepe sınırına doğru giderken yolun sol tarafında. Bazen buralara toplu dağıtım olarak tebrik kartları, yılbaşı kartları, bayram kartları veya davetiyeleri zamanında dağıtıyoruz. Maksimum 90 dakika ile sınırlı olmak üzere ve kargo ile kıyaslanamayacak ölçüde kısa bir süre taahhüt ediyor.

Selamiçeşme kurye taşımacılığın önemli olayı kalitesine etki eden ve kontrolümüz dışında gelişen birçok durum söz konusu olabilir.  Bu işe başladığımız günden itibaren bu bölgelere hizmet götürüyoruz. İki adres arasındaki mesafenin nispeten yakın olması ya da mega kentin trafik şartlarının içindeyiz.

Her nedenle kurum olarak acil hizmetini güvenliğe dikkat ederek hızlı bir şekilde sunmak için çalışıyoruz. Çabuk olan hizmetimiz yüzünüzü güldürüyor. Özellikle yükleme yaparken sağa sola atıyorlar ürünleri. İnsanlar bunu bildikleri için bizim size bu sunduğumuz özel hizmetlere yönelmişlerdir.

Birde üstüne haklı çıkmaya sıkılmadan utanmadan çalışıyorsunuz. Kadıköy ilçesinin tüm köylerine zamanında kurye hizmeti sağlanır. Burada bizim yapabileceğimiz ne var anlamıyorum. Göndereceğiniz ve varış noktası olarak da İstanbul’un herhangi bir noktasını belirlediğiniz paketleriniz acil verilir.

Selamiçeşme kurye hizmeti ve sistemi olarak her zaman bazen uçak bileti taşıyoruz. Fakat burası yoğun bir şekilde çalıştığımız bir bölgedir. Sizin ile bile baş başa bir hizmet var. uygun olması halinde gönder çok daha kısa sürelerde de ulaştırılması mümkün olabiliyor.

Aynı yakada olmakla birlikte mesafe olarak çok da yakın olmayan veya doğrudan bir ulaşım aracı ile ulaşılamayan noktalarına erişmek söz konusu olduğunda da benzer sorunlarla karşılaşıyoruz. Firmamızın bu sorunla karşı karşıya olan bireyler için özel hizmeti bulunuyor.

Firmamız korkaklık nedir bilmez. Ancak bu kargo taşıma yöntemlerinde büyük ölçüde gecikmeler yaşanıyor ve bazen de gönderilerde önemli istenmeyen durumlar oluşabiliyor. Bazen insanları mutlu etmek için müşterilere çiçek getiriyoruz. Bazende çikolata veriyoruz.

Selamiçeşme motorlu kurye firmamızın merkezinin olduğu ilçedir. Bizim bulunduğumuz semtin adıdır. Aslında uzun soluklu olarak başladığımız bu serüvene yenilenerek daha kaliteli devam ediyoruz. Bu hizmet ve yöntemi kullanarak diğer seçeneklere de göz atın.

Selamiçeşme kurye işlerinizi zamanında başarıyor. Acaba diğer firmalarda hiç olduğu halde bizde olmayan şeyler nelerdir dedik ve çalışmalarımıza buradan başladık. Hatta bizde olduğu halde onlarda olmayan özellikleri aradık ve bulduk. Bu sayede bilgi iletişimindeki hız yakalanmaya çalışılmaktadır.

Bu uygulama sayesinde artık mesai saatleri dışında da teslimat yapılabilecek hale gelmiştir. Bu uygulamamız ile birlikte artık acil ihtiyacı günün her saatinde karşılanabilecek hale gelmiştir. Ben her buradan geçince kendi eski hallerimi hatırlıyorum. Bazen işim olmasa da buralara gidiyorum. Nefes almak için.

Çünkü buraların her sokağında eski hatıralar gözümde canlanıyor. Artık yavaş yavaş baharın sıcağını hissetmeye başladığımız şu günlerdeyiz diyebiliriz. Bu açıdan üstümüze daha da dikkat etmemiz gerekiyor. Daha ilerleyen yıllarda belki de daha çok azalacak. Burası Kadıköy ilçesinin bir semtidir.

Günümüzde son zamanlarda gelişme gösteren ve ulaştırma kapasitesini maksimuma çıkaran yeni yöntemlerden biriyse motor kuryelerdir. Servisimiz halen devam ediyor. Buna göre her şeyi çok daha hızlı ulaştırmak mümkündür. Bu açıdan burada bulunmanızın büyük bir şans olduğunu söyleyebiliriz.