Anasayfa » Blog » Şerifali Kurye

Şerifali Kurye

Şerifali kurye hasar için normal sorumluluk kanunla sınırlı olduğundan biraz daha dikkat ederiz Lakin size yüksek kaliteli malları yasal teminatın ötesinde sigorta etme seçeneği sunuyoruz. İstenildiği taktirde önemli ürünleri sigorta yapabiliyoruz.

Bunu yapmak için, malların değeri ve taşınan malların türü hakkında anlamlı bilgilere ihtiyacımız var. Firmamız taşınma ve kuryelik ile ilgili uzun yılların verdiği azim ve kararlılıkla çalışma temposuna hız kesmeden devam etmektedir.

Şerifali moto kurye ile zaman dolmadan teslimat olur. Pek çok müşteriye hizmet sunan firmamız zamanla müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Eşyalarınızın güvenliği için gereken bütün tedbirleri ve bütün önlemleri alırız.

Çalışma standartları ve aynı zamanda hasarsız bir taşımacılık için özen gösterir. Kaybolma ihtimaline karşılık anlaşma belgesi düzenleriz ve bunun sonucunda size bir garanti vermiş olur. Size teslimat belgesi ile beraber imza veriyoruz.

Şerifali motorlu kurye hizmetini alacak kişi dışında, kurye personelinin de dikkat edeceği bazı durumlar vardır. Bunlardan biri buradaki tüm şirketinin kurye personelinin gönderiyi teslim alırken doğru paketlenmiş olmalıdır.

Şerifali kurye olmasından emin olması ve paketi nasıl aldıysa bunu teslimat belgesine not etmesidir. Gönderinin boyutlarını ve ölçülerini alarak gönderiyi aynı ve tam şekilde teslim etmelidir. Çünkü sonradan sorun çıkabilmektedir.

Aynı zamanda gönderiyi alırken içeriğini de sormalı, taşınması yasaklı olan bir ürünü teslim almamaya özen göstermelidir. İstanbul gibi büyük şehirlerde bu teslimatın süresi genellikle en fazla 1 saat olur. Verme süresi ise en fazla 2 saat olmalı.

Şerifali acil kurye hizmetinizde maksimum ağırlık ne olmalıdır? Motorlu kuryelerin belli bir taşıma kapasitesi ve taşıyabilecekleri ürün kilosu bellidir. Yani maksimum 10 kg olmalıdır. Bu ürün 10 kg’dan fazla ise araçlı kuryeleri tercih etmelisiniz.

Bu kapsamda kuryeye taşıması için vereceğiniz her ürün bizim kontrolümüz altındadır. Firmamız, devlet kuruluşları, yakıt ve enerji sorunları ile ilgili çalışmalarda yapar. Uzun soluklu müthiş bir işe imza atmak için bizimle sizde çalışın.

Ayrıca araştırma ve üretim şirketleri, finans kuruluşları ve bankalar, tıbbi ve ilaç işletmeleri ile de çalışır.  İnternet mağazaları ve bireylerle başarılı bir şekilde iş birliği yapmaktadır. Yani internet ticareti paketlerini de taşımaktayız.

Şerifali kurye firmamız, tehlikeli yükleri alır ve tam zamanında yerine teslim eder. Ayrıca yani sıcaklık moduna uyulması gereken kolileri de güven içinde ve sağlam şekilde taşırız. Çünkü bunun için özel çantalarımız mevcuttur.

Özellikle tüm müşterilerin ofislerinde / temsilcilik ofislerinde posta odaları düzenler. Şirketle çalışmanın güvenilirliği en ön plana alıyoruz. Bu sektörün liderleri olan önde gelen yabancı şirketlerle uzun vadeli ortak ilişkileriyle kanıtlanmıştır.

Şerifali kurye hizmeti gerektiğinde her kese sigortalı olarak verilir. Yasal, önemli ve değerli her gönderin kaybolması veya herhangi bir hasar gelmesi durumunda sigorta, maliyetinizi karşılar. Bunun için titizlik içinde çalışıyoruz.

Ayrıca özel kurye hizmetleri, her şirket tarafından doğru ve etkili şekilde planlanır. Bu özel hizmeti verecek olan kurye personelleri çok önemlidir. Çünkü  hangi bölgede hizmet verecekse o bölgeye hâkim olan kişiler tarafından seçilir.

Ayrıca adrese kolayca gidebilecek kuryeler, teslim aldıkları gönderiyi istenilen en kısa sürede alıcısına ulaştırır. Artık bundan sonra bizden özel kurye temin edebilir isteyebilirsiniz. Gıda dışındaki sektörlere hizmet veriyoruz.