Anasayfa » Blog » Silivri Kurye

Silivri Kurye

Silivri kurye gündüz saatlerinde taşınması acil ve önemli gereken numune ve benzeri eşyaları taşırız. İhtiyaç halinde önemli kuryeler için hızlı şekilde taşıma sağlanmaktadır. Gece gündüz işlerinizi er geç zamanında size taşıyoruz. Son teknolojiler ile birlikte iletişim kurmanız, hizmet siparişi vermeniz çok kolay olacaktır. Tüm gönderi teslimatları yapılması, güvenlik koşullarının oluşturması, hızlı ulaşım sağlanması sağlanıyor.

İstanbul Silivri İstanbul kurye bütün bu yoğunluk, trafik noktasında da devam etmektedir. Özellikle geceleri ve akşamları dahi ulaşım pek kolay olmamaktadır. Firmamız motorlu çalışanları sayesinde siz kıymetli müşterilerinin çözüm ortağı olmaktayız. Yani çeşitli seçenekleriyle birlikte gece servisi ile de hizmet vermektedir. Bu sayede en acil gönderiler sadece gündüz değil gece de ulaşması gereken noktalara çabucak teslim olur.

SİLİVRİ MOTO KURYE HER İHTİYACINIZA GÖRE ÇALIŞIR

Silivri kurye havale olarak kullanabilir ve kablosuz post makineleri sayesinde hızlı bir şekilde kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bizler bir çok yeni sistem kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Bu sayede her geçen gün müşterilerimiz 24 saat boyunca bizimle iletişime geçerek önemli ve acil ihtiyaçlarının adresine ulaştırılması için gece kurye servisi gibi yöntemlerimizden yararlanabiliyor. İhmale gelmez işler arasında önemli iletiler de yer almaktadır.

Bizim ulaştırma görevini yerine getirmek üzere bir ya da daha fazla eleman çalıştırmak gerekiyor. Bu elemanlar için ihtiyaç duydukları araçları temin etmek lazım. Ayrıca çalışanların maaş, vergi, sigorta ve diğer giderlerinin takip ve ödemesini yapmak, gerekir. Araçların bakım ve muayenelerini takip etmek sorun olmaz. Ama sorun olması halinde vakit kaybetmeden yeni bir araç temin etmek bizim işimiz olacaktır. Yoğun iş hayatı içerisinde çalışırız.

SİLİVRİ KURYE İLE İSTANBUL ARASI 2 SAATE TESLİM

Silivri kurye yönteminin gerçekleştirilmesi için ekstra personel çalıştırıyoruz. Bir çok yönden denediğimiz iletişim yöntemi sürekli ve kesintisiz hale getirilmesi gibi birçok ayrıntı bulunuyor. Gün içinde ki normal gönderiler içinde iletişim ilk noktasın web sayfamız, WhatsApp hattımız, cep ve sabit telefon numaramız ve mail adresimiz sürekli iletişime açıktır. Arıza halinde tamir masraflarını takip etmek ve ödemek görevimizdir.

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ve en uç noktasında bulunan semtlerinden biridir. Bununla birlikte günlük hayat son derece hareketli, nüfus yoğunluğu da fazladır. Yüzlerce devlet kurumunun ve özel işletmenin faaliyet gösterdiği semtte hayat hiç durmamakta, gece gündüz haftanın yedi günü devam etmektedir. Size ulaştırılmakta, işlerinizin aksaması engellenmektedir. Bundan sonra en zor olanı kesintisiz sunacağız.