Anasayfa » Blog » Şirintepe Kurye

Şirintepe Kurye

Şirintepe kurye hizmetimiz sürüyor. Son zamanlarda kazancımız düştü hatta maliyetleri bile karşılamadı. Malum gerçek olarak biz bu işi yapan firmalar ise akşama kadar motosiklet üzerinde olduğumuz için benzin kullanıyoruz. Acil hizmetimiz kapsamında çalışıyoruz.

Şirintepe kurye Sanayi mahallesi içinde çalışıyor. Jet hızında hizmet sunar. Kağıthane’den İstanbul’un herhangi bir semtine yapılacak teslimatları maksimum 45 dakika gibi bir sürede yapılabilmektedir. Avrupa yakasında Kağıthane ilçesi bir mahallesi ve bir semtidir.

Bu yüzden hem nüfus yoğunluğu hem de hareketliliği en üst seviyededir. Bu nedenle kurye personellerimizin bu bölgede trafik ve kaza sıkıntılarını atlatabilmesi adına titiz olur. Artık hassasiyet gösterilmesi için gerekli eğitimler verilmekte ve tecrübeli şoförler kullanılmakta.

Benzin fiyatları dünyada en yüksek olan fiyat olarak bizim ülkede birinci sıraya çıktığı için bizi çok etkiledi. Yani akşama kadar 200 km ve daha fazla yol yapan bizlerin yaktığı benzin iki katına çıktı. Şirketimiz sayesinde bir çok firmanın yüzü güldü. Çözüm aramaya artık son çünkü tüm sulara cevap bizdedir.

Şirintepe moto kurye olarak en çabuk ve hemen kurye hizmeti sunuyoruz. Ayrıca size ilaç kurye hizmeti sunuyoruz. Bu küçük mahallede yardımcı olmak için insanlara çalışırız. Çünkü yedek parça sektörü iki katına çıktığı için zarar görüyoruz. Zaman odaklı hizmetlerin aksamasını engelliyoruz.

Kağıthane kurye hizmetlerinin aynı nitelik ile yürütülmesi için hızlı ve çözüm. Her koşula rağmen istenmeyen bir şekilde trafik kazaları yaşandığında yardıma koşuyoruz. Bu bölgede kaza risklerinin önüne geçebilmesi için gereken önlemler alınmaktadır. Zor anlarınızda İnşallah yanınızda oluruz.

İşte bu yolda hala devam etmeye çabalıyoruz. Çünkü oturmak ile olmuyor. Çalışarak her şey çalışmakla güzel olur. Kimileri de çok kere uyarılmalarına karşın, kaç kez başlarına bir çok musibet gelmesine karşın hala hızlı motor kullananlar vardır. İkaz gönderilmesine karşın hala böyle motor sürüyorlar.

Şirintepe motorlu kurye ile yaşam, yılın her günü kesintisiz devam etmektedir. Özellikle acil hizmetleri çok hızlı bir şekilde yetiştirilmesi için buradayız. Yani bu işte gereken önemli gönderileri için tercih edildiğinde zaman kaybı yaşamazsınız. Bundan dolayı bu gönderilerin en hızlı şekilde gider.

Gidecek adresini ulaştırılması adına firmamız tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. Kağıthane Şirintepe içinde çıkan tüm işleri hallederiz. Yaşam içinde çalışmalarımız yılın her günü kesintisiz devam etmektedir. Bu sayede işlemleri için tereddüt etmeden her gün yüzlerce müşterimiz hizmet talebi sağlamaktadır.