Şişli Motorlu Kurye-Şişli Moto Kurye-Kurye, https://motorkurye.org

Şişli Motorlu Kurye

Hareketli ve yoğun ilçelerden bir taneside Şişli İlçesidir. Beşiktaş, Beyoğlu, Sarıyer gibi merkezi kesimde bulunan ilçemiz genel olarak bu üç şehir gibi merkezi durumda olan ilçelerdendir. Zaten bu bölgeler bir birlerine çok yakın ve trafik olarakta bir birlerine bağlantılı yerlerdir. Bu ilçelerden birine giren diğer ilçeleride az çok uğramış olur. Şişli Kurye çalışmalarımız önceden Şişli ilçesine bağlı olduğu zamanlar da ki sonradan Sarıyer ilçesine bağlandı, merkezimiz Ayazağa Mahallesindeydi. Şişli Moto Kurye ile işlere devam.

Daha sonra Ayazağa Sarıyer’ e bağlandıktan sonra bizde Mecidiyeköy semtine taşındık. Mecidiyeköy bölgesi Şişli ilçesinin en bilinen semtidir. Hatta Mecidiyeköy’ mü, Şişli’ mi deseniz çoğu Mecidiyeköy diyebilir. Çünkü daha çok biliniyor. Bu bölge İstanbul’ da moto kurye firmalarının en çok olduğu bölgedir. Çoğu büyük firma buradan hizmet vermeye devam etmektedir. İlk üç sıradaki firmalar gene bu bölgede merkezleri vardır. Dahada açarsak Şişli ilçesi sınırları içersinde olmak üzere onlarca şirket hizmet vermektedir.

Neden Şişli İlçesi.?

Evet neden burası? Çünkü burası Beşiktaş, Beyoğlu ve Sarıyer ilçelerinden daha merkezi bir yerde bulunmaktadır. Özellikle Mecidiyeköy semtinden geçen Çevre yolu hem Anadolu yakasına, hemde Avrupa yakasına gidiş yolları mevcuttur. Tam güzergah üstünde merkezi lilit noktada bir yerdir Şişli ve Mecidiyeköy. Hemen Çevre yolundan Topkapı istikametine gidebildiğiniz gibi, iki dakikada ise Çevre yolundan Boğaziçi köprüne bağlanılabiliniyor. Hatta yol açıksa Levent üzerinden gene ikinci köprüye bağlanılıyor. Ayrıca, Beşiktaş, Beyoğlu, Okmeydanı, Maslak, Levent bölgelerinede çok kısa zmanda bğlanılabilen bir konumda bulunmaktadır Şişli İlçemiz. Bu stratejik nedenlerden dolayı moto kurye firmaları burayı seçmişlerdir. Bizde bu nedenden ve bikaç sebebden dolayı Şişli Kurye merkezimizi buraya taşımış bulunmaktayız.

Şişli Motorlu Kurye-Şişli Moto Kurye-Kurye, https://motorkurye.org

Şişli Motorlu Kurye-Şişli Moto Kurye-Kurye, https://motorkurye.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir