Anasayfa » Taksim Kurye

Taksim Kurye

Taksim kurye diyor ki gençler için burası bir özenti oldu.Her akşam günlük hayatta insanların sürekli uğradıkları bir yer olmuştur. İşte bunun için ulaşım konusunda ilerleme kaydedilmiştir. İlk olarak öncelikle metro ile ulaşmak isteyen kişiler vardır. Tam meydanda durak vardır.

Taksim kurye ile binenler aktarma yapmadan on beş dakikada buraya geliyor. Taksim durağında inebilirler. Bu metro hattını Sarıyer ya da Yenikapı tarafından gelecek kişiler de kullanabilirler. Bunun dışında bu bölgede bir çok ilçeden otobüs seferleri vardır.

TAKSİM MOTORLU KURYE HER TÜRLÜ PAKETİNİZİ TAŞIYOR

Burada büyük bir garajı vardır. Bir çok ilçeden buraya direk otobüs seferleri yapılmaktadır. Mecidiyeköy, Şişli, Yenikapı gibi bir çok İstasyonunda buraya gelinir. Birde özellikle çok eski tarihi bir yer Karaköy’de Tünel’e binerek de İstiklal caddesine çıkmanız mümkündür.

Taksim kurye semtinde ulaşım nasıl gerçekleştirilir. Birde buraya Bostancı Taksim dolmuş hattı vardır. İşte bu ilçeleri saymaya gerek duymadık bilen bilir. Böyle yerlere gidince çok dikkat etmelisiniz. Maalesef burada motorumu almışlar ve çalmışlardı zamanında.

TAKSİM KURYE GÜVENİLİR VE DÜRÜST ÇALIŞAN BİR SİSTEM

İstiklal caddesi kurye ile dışarı çıkmayın sizin yerinize bir gidelim. Biz motorcular da bir çok caddesine motosiklet parkı yasak olduğu için ara sokaklara park ederdik. İşte Zambak sokağa kenara park ederdik. Hatta o zaman gittiğimde çalışma halinde olduğu ve trafiğe kapalı olduğunu görmüştüm. 

Elmadağ İlaç Kurye başımızdan geçen olaylar canımızı sıkıyor. Beyoğlu ilçesinde başımdan bazı olaylar geçti. Bende kendi kendime daha iyi oldu dedim. Motorumu park eder gider yemeğimi, çayımı içer tekrar gelirim ve motoruma dokunan olmaz demiştim. Daha sonra dediğim gibi yaptım ve motorumu park etmiştim. 

TAKSİM MOTO KURYE İLE İNDİRİM FIRSATLARINI KAÇIRMAYIN

Taksim moto kurye bazen insanlarla uğraşan bu otobüs ekipleri Kabataş Taksim arasında Finiküler hattı da koydular. Bu finiküler hattı ile karşıdan gelenler için vapur yolunu kullanarak buraya yani Kabataş’a oradan da Taksime gelebilirsiniz. 

Taksim kurye semt içindeki hizmetlerimiz de çok fazla gelişmiştir. Hacıosman Yenikapı metrosu açıldı. Birde bunların yanı sıra ilçe içi ulaşım da nostaljik tramvay vardır. İnsanların ulaşımı konusunda her türlü kolaylığı sağlamaktadır.