Anasayfa » Tarabya Kurye

Tarabya Kurye

Tarabya kurye sağlam ve emin bir hizmet arıyorsanız tam yerindesiniz. Bu semte aşinayız. Fakat kapladığı alan değil insanlara sunduğu etki daha büyüktür. Türkiye’nin merkezi burasıdır. Bir çok alanda konunun uzmanı arkadaşlarla otururken yakınıyorlar piyasan, işten. 

Tarabya motorlu kurye çok güçlü hizmeti ile güçlü rakiplerle savaşıyor. Anladım bu işi alınca o taraftan başka iş çıktığında ne yazık ki gene o aynı kişiye aldırıyorlar. Buralarda acil istediğiniz şekilde hizmetimiz vardır. Bu yolda mücadele ediyoruz kimse bizi yıldırmaz. 

TARABYA MOTO KURYE GÜVENLİ VE DÜRÜST OLARAK ÇALIŞIR

Tarabya acil ilaç kurye olarak hizmet bizim işimiz. Bu iş kelimesinin benimsenmiş halidir. Yani firma kendine çalıştığı firmayı benimsemesi. Benim işim veya elemanım diyerek övünmesidir. Gittiğimiz mesela bazı firmalara gittiğimizde bazı müşterilerimiz vardır. 

Tarabya kurye sakince onlara kendi firmamızı tavsiye ettiğimiz zaman hemen bize benim çalıştığımız bir firma  var kusura bakmayın. Birde bize biz onlardan memnunuz derler. Buradaki çıkan diğer tüm işleri de alıp gene diğer başka  ilçelere getirebiliyoruz. 

TARABYA HIZLI KURYE SARIYER İLÇESİNDE ACİL ÇALIŞIYOR

Tarabya kurye bir bizim sektöre bulunan bir  firmayı ziyaret ettiğimde, işleri çalışan kişilere yani elemanlarına  aktaran operatör olan masa başındaki arkadaş telefonda konuşuyordu. Neymiş neden evrağı geç teslim etmiş. Çünkü sen öyle dedin de ondan. 

Tarabya kurye yalansız dolansız bir çalışma sistemi sunuyor. Bazı firmalar iki saatte teslim olacak işleri müşterinin verdiği olan bir işi dört saat olmuş hala teslim edememiş. Kendi çalıştığı firmayı o kadar çok ilginç şekilde özümsemiştir bizde buna hayran kalırız. 

TARABYA MOTORLU KURYE BIKMADAN, ÜŞENMEDEN ÇALIŞIYOR

Tarabya üstü kurye bunun içinde aldıkları diğer evraklar ve paketler, işler doğal olarak geç kalıyor tabi. Onlara şunu dedim ki o kadar bu iş için ücret alıyorsunuz ama gereken zamanda vermiyorsunuz ve işiniz gecikiyor. İşte bu haram değil mi günah değil mi, yazık değil mi? Deyince susup kalmıştı.

Yani gerçekten haram değimi yani kardeşim?  Rakipleri hem ucuz fiyata hemde acil bir paket taşınmasından bahsediyorlar.  Fakat kendi bünyelerinin içindeki bir firma gibi sahiplenirler. Sunduğumuz hizmet ile tüm bu bölgeye yarar vermekten kendimizle gurur duyuyoruz. İşler bu haddeye kadar geldi.