Anasayfa » Blog » Vadi İstanbul Motorlu Kurye

Vadi İstanbul Motorlu Kurye

Vadi İstanbul kurye faydaları saymakla bitmez. Ayrıca fiyatlarımız en uygun, en ucuz, en ekonomik olarak devam ediyor. Son yıllarda motorlu sektörü çok büyümüştür. Bilindiği üzere ülkemizde son yıllarda motosiklet piyasası satışlarında gerçekten çok müthiş bir artış olmuştur.

Motosiklet artık her yerde gözüküyor. Çalışmaya başlayan bir firma işlerinde kazanır. Yollar büyümüyor kocaman arazileri bedava çekenler kaça çekiyor acaba merek ediyoruz. Her zaman size doğruyu söyler.  Size kazanç olarak neler sağlamaktadır? Hızlı çalışmamız hayat kurtarıyor.

Çünkü sıkışık trafikte ya da İstanbul trafiği gibi araç yoğunluğunun olduğu durumlarda varız. İstanbul içindeki tüm ilçe, semt ve her bölgesinde hizmet vermekteyiz. Firmamız zor zamanlarınızda ve bütün kurye ve kargo işlerinizde en hızlı ve en seri olarak her zaman sizin yanınızdadır.

Vadi İstanbul kurye İstanbul ve çevre bölgeleri içinden İstanbul ve diğer şehirlere araç ile bir şey yollamak istediğinizde devreye giriyoruz. Ne yapacaksınız acaba merak etmiyor değilim. İşte Ayazağa işte Cendere. Çarpık kentleşmenin olduğu bir yer. İnsanlar ilerisi için ne olacak bilmiyorlar.

Vadi İstanbul kurye artık bu yaraya parmak basıyor.  Hatta bunun için dernekler bile kuruldu. İşite böylece insanlar bu paraları ödemek zorunda kaldılar.  Bunları Allah bilmiyor mu? Bence Allah tan korkar gibi görünenler, elleri abdestli olanlar oldu. 

Özel araçlarımız ile büyük ve ağır koli ve paketleri Sarıyer araçlı servisimiz ile adresinizden alıyoruz. Zaten mahallenin yüzde doksanı bu halde olduğu için insanlar mecbur kaldılar. Çünkü ilk başta korku saldılar. Devlet evlerinize el koyacak diye.

Vadi İstanbul kurye kanayan yaraya parmak basıyor. Buradaki  müteahhitler geri dönüşüm altında ucuza evleri mecbur alacaktı. İnsanlar evlerinin ellerinden gitmesi korkusu ile tabi bu paraları mecbur ödüyorlar. Her kes korkuyor.

Vaziyet karışık yapacak bir şey kalmadı. Daha fazla masraf çıkarıyorlar belediyeler ceplerini her zaman dolduruyorlar. Fakat bir daire için milyarlarca para ödeyen bu insanlar şöyle dursun. Artık bunlara çözüm olacak kimse göremiyoruz.