Anasayfa » Yeşilköy Motorlu Kurye

Yeşilköy Motorlu Kurye

Yeşilköy kurye gibi hız ve kalite ile adresine ulaştırılırken, ödeme noktasında sağlanmış olan avantajlar ile birlikte faturalı gönderiler sağlayabilir. Peki, ya fiyatlar üzerinde etkili olan diğer ölçütler? Çalışan arkadaşlar ile itilenlerden bir topluluk olduk.

Benzin fiyatlarının artışı, ssk primi artışları, personel maaşları, otoyol ücretleri, vergiler, koruyucu ekipmanlar ve dahası birçok ölçütten bu noktada söz edilebilir. Bahsi geçen ölçütler birçok firmanın uçuk fiyatlarla hizmet verdiği gerçeğini gözler önüne serer.

Yeşilköy moto kurye ömrümüzün çoğu yollarda geçmiş bir insan topluluğuyuz. Eski Türklerin göçebe toplumları gibi bizde motorumuzla göçebe hayatı yaşayan bir garip insanlarız. Hayatımız memleketin illerini ve özellikle İstanbul şehri içinde dolaşarak geçmiştir.

Zira hizmetlerimizin müşteri memnuniyetini bir bütün olarak karşılaması temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır İnsanlar tarih boyunca kendi dinlerinden olmayan insanları hep reddetmiş ve kendi dinlerine çağırmışlardır. Artık bir çok durumu aşıp buralara geldik.

Yeşilköy motorlu kurye artık burada. Bundan sonrası tehlikeli. Bu ağırlığın üzerinde yapılacak taşıma işlemleri sorun oluşturabileceği için özel önlemler alınıyor. Yani bu konuda önlem alınıp teslimat gerçekleştirilemeyecektir. Dikkatli olmak önemlidir.

Yeşilköy motorlu kurye 60 dakikada adresinize ulaşıyor

Yeşilköy kurye gece demeden gündüz demeden çalışıyor. Değerli arkadaşlar, çok şükürler olsun bu sene de bir Ramazan ayı içinde Allah bizi bu günlere kavuşturdu. Belki de göremeyenler olacak. Daha ileri zamanlardaki bayramlara da kavuşamayanlar olacak.

Yeşilköy acil kurye her ne kadar motosikletlerin taşıma kapasitesi sınırlı olsa bile taşınacak küçük şeyler için ideal taşıma aracıdır. Hızlı ve pratik olması sayesinde ulaşım amacı ile sorunsuzdur. Fakat Allah’a çok şükür bu bayramı da bir daha görüyoruz.

Çalışma sürecinde son derece bu amaçla motosikletleri kullanarak sorunsuz taşıma gerçekleştirebilmektedir. İster belli bir saatte isterseniz de hemen teslim edilmesini istediğiniz şeyler için taşıma yapılmaktadır. Bundan sonra işler çorap söküğü gibi gelir.

Yeşilköy kurye uygulamalarımız gece kurye servisi yanında başka uygulamalar ile de devam etmektedir. Zengin seçenek yelpazemiz sizler haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmet alabilme imkanı vermektedir. Böylece bir çok sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Bu uygulamalarımızdan bir tanesi de ilaç kurye servisi adını taşıyor. Acil kurye ile evinden çıkamayan kişilerin, acil ihtiyacı olan taleplerine karşılık veriyoruz. Hacim olarak da motosikletin taşıyamayacağı kadar büyük olan şeylerin taşınması mümkün değildir.

  • Yeşilyurt motorlu kurye ömrümüzün çoğu yollarda geçmiş bir firmadır.
  • Yeşilköy motorlu kurye bir gün içindeki zamanı çok iyi değerlendiriyor