Anasayfa » Blog » Zekeriyaköy Kurye

Zekeriyaköy Kurye

Zekeriyaköy kurye bir çok kişi aynalarını kırarak yada araçlarını çizerek geçtiğini söylüyorlar. Fakat her defasında başarıyoruz. Biraz geliştirmek gerekmiyor mu acaba? İşte bunlara üzülüyoruz ne yapalım?  Baktığımızda zengin zevat mı diyelim yoksa kötü insanlar mı diyelim anlayamadık. Firma  olarak bizimle ne kadar daha fazla kar edin. Sizde kazanın bizde kazanalım. Kimseleri üzmeden çalışalım.

Zekeriyaköy moto kurye özellikle trafikte ve diğer bir çok alanda çok cahiller var. Çoğu kural falan bilmiyor.Ama şimdilerde özellikle hafta sonları çok kalabalık oluyor. Hafta sonları yer olmuyor. Burası ilçe açısından gerçek olarak yüksek derecede önemli bir yere sahiptir. Çünkü bir çok varlıklı aile buralarda ikamet etmekte ve bölgenin ticari olarak açığını kapatmaktadır. Fakat her şeyin bir sonu var tabi.

ZEKERİYAKÖY KURYE SİSTEMİ ZAMANINDA HİZMET 

Zekeriyaköy kurye ile başarıya odaklanın. Anlatmak istediğimiz yer burası konum alarak Sarıyer ilçesi içinde kalan bir bölgenin adıdır. Tamamen orman içinde kalmaktadır. Merkez bölgesinden yukarı ya doğru yani Kilyos kurye olarak bu yolu istikametinden Uskumruköy ve Orman ada denilen bölgeden sola girilerek varılan bir yer olmakla beraber başka gidiş yolu da vardır. Çünkü içeride bir çok market, taksi, veteriner gibi bir çok merkez vardır. 

Gece gündüz yardıma devam ediyor sizleri bekleriz. Birde kestirme bir yol daha vardır. Bu yol daha kısa olabilir. Oda Maslak Hacıosman ile bu yolu sapağından Bahçeköy içinden beş km daha gidince buraya varılır.  Genelde araçlar bu istikamet üzerinde giderler. Ayrıca gene Kemerburgaz, Göktürk tarafında olanlar için burada bulunan orman yolundan. Onları yalnız bırakmıyoruz. En önemli mesele ise paket, evrak, numune gibi gönderileri içeriden getiriyoruz. 

ZEKERİYAKÖY ACİL KURYE İLE 30 DAKİKADA GELİRİZ

Zekeriyaköy kurye çalışmalarımız her an acil işleriniz için hazır bir şekilde girilerek on km ilerleyince gene Bahçeköy merkez bölgesine varılacaktır. Her zaman göreve hazır durumdadır. Sarıyer ilçesinde bir çok  ormanın içindeki köylerden sadece bir tanesidir. Fakat burası biraz daha yüksek gelirli ve zengin kesim olarak bilinir. İki semt de ortak yönleri bir birlerine çok yakın olmalarıdır. İşte burası orman içinde kaldığı için genel olarak yerleşim merkezlerine uzaktır.

Arkadaşlar biz bunları buraya yazıyoruz amacımız ilk başta sizi bilgilendirmektir. Daha sonra işimizde ile bu yerde üste çıkmaktır. Her kese hayırlı işler diliyorum. Sistemimiz ile Sarıyer ilçesi dahil hizmetlerimiz sürüyor. Yaşam olarak insanlarımız bu konularda çok cahil. Sarıyer kurye söylüyor insanlar bu dünyayı hiç bitmeyecek sanıyor. Mutlaka dışarıdan destek olunması gerekmektedir. Zekeriyaköy köyü diyelim. Burası merkeze uzak düştüğü için yalnız kalıyor.

USKUMRUKÖY KURYE DAHA ÖNCEDEN ÇALIŞMASINDAN 

Uskumruköy Kurye asla kimseyi yolda bırakmıyor. Hatta son yağan yağmurlarda burası dolup taşmış ve kapanmıştır. İşte burası anlattığımız bölgenin alt tarafında kalan yerlerdir. Hemen üst kısmı zaten bura anlattığımız yerdir. Yeni yapılan Arıköy sitesi ve Ormanada ile beraber popüler olmuştur. Buradaki çalışmalarımız 2000 yıllarda başlamış ve aynen burası gibi gelişerek büyümüştür. Varlık gösterdiğimiz yerlerin en başında gelen iki yer burasıdır.

Uskumruköy moto kurye ile zaman geçmiyor. Bu bölgede yüksek gelirli ve zengin diyebileceğimiz bir çok varlıklı vatandaşlar oturuyor. Ayrıca iş için  potansiyeli de bir o kadar yüksek derecede olduğu için yoğunluk vardır. Fakat maalesef zengin insanların dahada cimri olduğunu gördük tabi. Ama biz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sarıyer ilçesinin her tarafına çok acil ve hızlı servis. Birincisi uzun zaman önce karar verip de yeni hizmete başladık.

ZEKERİYAKÖY MOTO KURYE SERVİSİ SİZİN İÇİN AÇILDI

Zekeriyaköy acil kurye hizmetlerimiz adından da anlaşılacağı üzere evrakları yahut paketleri acil istediğiniz adreslere iletilmesini esas almaktadır. Bu noktada müşterilerimizi mağdur etmemekte aksine müşterilerimizin beklentilerine hızlı bir şekilde karşılarız. Fakat hepsini karşılayacak şeyler yoktur.  Mesela en önemlisi bizim yaptığımız iş sektörüdür. Dışarıdan lazım olan her şeyi acil ve hızlı olarak getiriyoruz onlara. 

Uskumruköy kurye hizmeti neler getiriyor, ne getirmiyor? Size hitap etmeye özen göstermekteyiz. Kuryede normal hizmetlere kıyasla çok daha hızlı bir şekilde hızlıca iletin. hizmetlerimizin arasında farklı istekleri olan müşterilerimiz için de çeşitli hizmetler sunabiliyoruz. Genellikle ilk sırada motosikletli kuryeler tercih edilmektedir. Hızlı kurye yani bütün ihtiyaçlarını kendi bünyelerinde karşılama olanağı olmayan bir bölge.