İçeriğe geç

Acarkent Kurye

Acarkent Kurye
Acarkent Kurye

Günümüzde sıklıkla kullanılmaya başlayan motor kurye hizmetleri, sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde kalmayıp, uzak doğudan, Afrika’ya, Kafkasya’dan, Avrupa’ya ve Kıta Amerika’sına kadar birçok coğrafyada yaygın bir şekilde kendine yer bulmaktadır. Özellikle artan dünya nüfusu sebebiyle kalabalık şehirler ortaya çıkmış ve yoğun insan popülasyonunun etkisi ile araç trafiği hatta insan trafiği kaçınılmaz olmuştur. Bu yeni kaçınılmaz durum iş gücünce çeşitli olumsuzlukları beraberinde getirmiş ve özelliklere teslimat sektörünü derinden etkilemiştir. Önceleri dört tekerlekli araçlara sahip kişi ve firmalar tarafından gerçekleştirilen bu hizmetler dört tekerli araçların kısıtlı manevra kabiliyetleri sebebiyle trafikte sıkışıp kalmalarına ve işlemlerin aksamasına yol açmıştır. Acarkent kurye hizmetleri veren firmamız tüm bu olumsuzluklara son vermek adına sizlere çok özel hizmetler vermektedir. Motor kuryelerimizin hızlı ve güvenli hizmetleri sayesinde teslimat işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yeniliğin adresi olan firmamız, taşımacılığın bilinen tüm kalıplarını değiştirerek müşterilerine hızlı ve pratik çözümler sunmaktadır.  İstanbul’un hane ve işyeri sayısı bakımından yoğunlaşan ilçeleri arasında olan Beykoz ilçesinin en büyük mahallelerinden olan Acarkent bölgesi, özellikle iş giriş ve çıkış saatlerinde yoğun bir trafiğe sahiptir. Moto kurye hizmetimiz üstün manevra kabiliyetleri ve dar alanlarda trafikten kolayca kurtulabilmeleri nedeni ile bölge halkı tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Ambulans, itfaiye araçları ve kolluk kuvvetlerine ait geçiş üstünlüğü sahibi olan araçların bile zaman zaman yol almakta zorlandığı saatlerde çeşitli aksamalar kaçınılmaz olmaktadır. Acarkent kurye hizmetimiz sayesinde tüm trafik aksaklıklarına karşı hem zamandan hem de ekonominizden kazanmış oluyorsunuz. Firmamız tamamen güvenli, hızlı, profesyonel, özgün ve kaliteli deneyimleri sizlerle buluşturarak günümüz taşımacılığının tüm avantajlarını sizlere sunmaktadır. Özenle seçilen kurye personellerimiz ile birlikte sizleri avantajlı fırsatlarla buluşturuyoruz.

Acarkent Kurye Hizmeti

Acarkent kurye hizmeti sayesinde bütçenizi aşmayacak ekonomik çözümlere kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Tasarruflu bir hizmet seçeneği olarak karşımıza çıkan moto kuryeler konusunda bölgesel deneyimimiz ve kaliteli personel ağımızla sizlere yardımcı oluyoruz. En kaliteli kurye hizmetlerini bütçe dostu uygun fiyatlara sizlere sunuyor ve şeffaf fiyat politikalarımız sayesinde herhangi bir süprizle karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

Günlük, haftalık, aylık olarak çıkardığınız dergilerinizin ve resmi gazetelerinizin dağıtımını sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Kurye piyasasının en hızlı dağıtımı ile sizlerin yanında olan firmamız öncü hizmetleri ile hızlı bir çözüm üretmektedir. Acarkent kurye özelinde hızlı bir şekilde ulaşması gereken evraklarınızı, fatura ve kaşelerinizi acil taşıma seçeneğimizle ekspres bir şekilde adreslerine ulaştırıyoruz. Deneyimli moto kurye ekiplerimiz 7 gün 24 saat özelinde tarafınızdan gelen paketlerin teslimatlarını gerçekleştirmektedir.

Acarkent kurye hizmetlerinde güven ve kalitenin adresi olan firmamız, teslimatlar sırasında olabilecek sıkıntılara karşı her an hazırlıklı bir operasyon anlayışı içerisindedir. Müşteri memnuniyetini önceleyerek hizmet kalitesini her geçen gün artırmaktayız. Bu kapsamda teslimat sırasında yaşanabilecek sorunlara karşı yedek personellerimizi devreye sokuyor ve oluşabilecek sorunlardan müşterilerin mağduriyet yaşamamasını sağlıyoruz.

Toplu dağıtım seçeneklerimizle birlikte söz, kına, nişan, düğün, nikâh, açılış, kına, baby shower, doğum günü partisi ve tanıtım gecesi gibi tüm organizasyonlarınızın davetiyelerini adreslerine sizin adınıza ulaştırıyoruz. Acarkent kurye hizmetlerimiz kapsamında gece taşımacılığı, acil, ekspres ve VİP taşıma seçenekleri gibi birçok kişiye özel taşıma seçenekleri sunuyoruz. Sizde müşteri çağrı merkezimizi arayarak aklınıza takılan tüm kurye işlemleri ile ilgili en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp