İçeriğe geç

Esenler Otogar Kargo

Esenler Otogar Kargo
Esenler Otogar Kargo

Firmamız kurye hizmetlerinin tecrübeli ismi olarak günün her saati verilen hizmetleriyle tercih edilmektedir. Hizmet verdiğimiz bölge itibariyle şehir dışından gelen insanların gidecekleri lokasyonlara ulaşmaları aşamasında bir geçiş noktasında bulunmaktayız. Kalabalık insan ve araç trafiğiyle baş edebilmek ve önemli iş faaliyetlerimizi gerçekleştirebilmek için çoğu zaman hızlı hizmet sunan firmalara ihtiyaç duymaktayız.

Esenler otogar kargo ekibimiz özellikle şehir dışına gönderim yapmak istediğinizde ve bu gönderilerin otobüs teslim saatlerine yetiştirilmesi gerektiğinde hızlı hizmetlerini size sunmaktadır. Aynı biçimde paketlerinizin otogar noktalarından alınarak çok kısa sürelerde sizlere ulaştırılmasını sağlamaktayız. Deneyimli ekibimiz kargo işlemlerindeki bilgileri ve iş bitiricilikleri ile belirlenen saatlerde paketinizin teslimatı için hazır bulunmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı vermiş olduğumuz kurye hizmetlerimiz ile kaliteyi ve hızı siz değerli müşterilerimiz için bir araya getiriyor ve işlemlerinizi ihtiyaçlarınıza uygun olarak tamamlıyoruz.

Tecrübeli çalışanlarımız, donanımlı ve işinin uzmanı yönetim ekibimiz ile kurye işlemlerinizde sizlerin memnuniyeti için özveri ile çalışmaktayız. Esenler otogar kargo zaman ve mekân sınırlaması olmaksızın haftanın her günü 24 saat hizmet vermektedir. Gece kurye hizmetlerimiz sayesinde kargolarınızın otogara ulaşmasının ardından, çok kısa sürelerde teslim alabilmektesiniz. Paketlerinizin taşıma esnasındaki sorumluluğu firmamızın hizmet kapsamında yer almaktadır. Kuryelerimizin can ve mal güvenliğine göstermiş oldukları özen sayesinde işlemleriniz en doğru biçimde gerçekleştirilmektedir.

Esenler otogar kargo şirket politikası ve müşteri isteklerini önemseyen anlayışıyla İstanbul’un her noktasına teslimat yapmaktadır. Günlük yaşantınızda ya da kurumsal firma ihtiyaçlarınızda en pratik çözümleri sizlere sunmakta, VİP hizmetlerimizle kıymetli evrak ve paketlerinizi hızlı bir şekilde yerine ulaştırmaktayız. Firmamızda taşınacak her ürün için verilmekte olan ehemmiyetle tüm gönderilerinizin VİP hizmet statüsünde yer aldığını söylemek isteriz.

Esenler Otogar Kargo Hizmeti

Esenler otogar kargo hızlı kurye hizmetleri sayesinde otogar kargo, havayolu kargo ve şehir içi kurye başta olmak üzere çeşitli kurye ihtiyaçlarınızı en kısa sürelerde karşılıyor, trafik karmaşası sebebiyle işlemlerinizin gecikmesine izin vermiyoruz. Kurye hizmetleri artık trafik ve insan kalabalıkları nedeniyle son dönemlerin en trend uygulamaları arasında yer almaktadır. Belirlenen güzergâh ve ürün özelliklerine göre belirlenecek olan fiyatların tamamının bütçe dostu olması, hizmetlerimizin uzun dönem geçerliliğini koruyacağını göstermektedir.

Esenler otogar kargo ile ülkemizin dört bir yanına gidecek araçlara tam vaktinde teslim edilecek gönderiler yine tam zamanında ilgili kişilere teslim edilecektir. Bununla birlikte farklı bir şehirden beklediğiniz özel eşya ve paketleriniz trafik nedeniyle zaman kayıpları yaşamadan size teslim edilecektir. Kurumsal nitelikli çoklu gönderimleriniz için de hizmet vermekteyiz. Uzun süreli çalışmalarımız için size özel fiyat planlaması gerçekleştirmekteyiz.

Esenler otogar kargo avantajlı fırsatları sizleri beklemektedir. Sürekli olarak güncellenen kampanyalarımız ve nitelikli uygulamalarımız ile siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktayız. Bizler ile çalışarak kazanacağınız bazı avantajlar;

  • 7/24 kurye hizmeti
  • Otogar kargo hizmeti
  • Kurye işlemleri için müşteri destek hattı
  • Uygun fiyatlar
  • Deneyimli personel hizmetleri
  • Şehir içi ve şehirlerarası gönderi imkânları
  • Gece kurye hizmeti
  • VİP gönderim imkânı
  • Hızlı ve kaliteli hizmet
  • Çözüm odaklı hizmet anlayışıdır.

Sizlerde avantajlı fiyatlar ile hızlı ve güvenilir hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Gönderi ve teslimatlar hakkında detaylı bilgi alabilir ve kurye çağırabilirsiniz. İsteklerinizi en uygun koşullarda yerine getirebilmek ve paketlerinizi hatasız bir şekilde yerine teslim etmek öncelikli isteğimizdir.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp