İçeriğe geç

İkitelli Kurye

İkitelli Kurye
İkitelli Kurye

İkitelli bütün İstanbul gibi değişen ve gelişen yaşam standartlarından yeterince etkilenmiştir. Bu nedenle semtimizde farklı ihtiyaçlar ortaya çıkmış, çağın yoğun temposu içinde geleneksel kargo uygulamaları yetersiz kalmıştır. İkitelli kurye uygulamamız tam da bu noktada uzun süredir yoğun biçimde tercih edilmektedir.

İkitelli kurye ile dilerseniz İkitelliiçerisinde diğerseniz de İstanbul’un bütün noktaları arasında paket gönderimi yapabilirsiniz. Firma olarak bu alanda benzersiz çözümler üretiyor, önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle ihtiyaçlarınıza yüzde 100 karşılık veriyoruz.

Her biri Motor Kurye alanında deneyim sahibi, teknolojiyi yakından takip eden, sürekli kendini geliştiren, ilk kez gidecekleri yerlerde dahi zorlanmayan, güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz genç, bakımlı ve kaliteli araçlarla yollardadır. Teknolojinin en son olanakları uygulamalarımıza entegre edilmiş durumdadır. Böylece dünya standartlarında kurye hizmeti sizleri beklemektedir.

İkitelli kurye uygulamalarımız birçok avantajı bir arada sunmaktadır. Öncelikle bütün İstanbullular gibi İkitellililer için de zamanen büyük gereksinimlerden birisidir. Kuryelerimiz yoğun İstanbul trafiğinde olabildiğince hızlı hareket etmekte, dakikalar içinde en uzak noktalar arasında dahi ulaşım sağlamaktadırlar. Böylece en acil ihtiyaçlarınız dahi dakikalar içinde karşılanmakta, zamanı en verimli biçimde kullanmanız mümkün olmaktadır.

Hizmetlerimiz aynı zamanda güvenlidir. Paketlerinizi başarıyla ambalajladığınız taktirde tarafımızda herhangi bir hasar, ezilme, kırılma, kaybolma, karışma gibi riskler söz konusu değildir. Koşullar ne olursa olsun güvenli biçimde gönderileriniz teslimat adresine ulaştırılır.

İkitelli kuryehizmetlerimiz aynı zamanda ekonomiktir. Diğer taşıma uygulamalarına nazaran gönderileriniz çok daha uygun fiyatlarla taşınır ve daha kaliteli bir hizmet alırsınız. Devamlı müşterilerimize sunduğumuz çeşitli indirimler sayesinde lojistik giderlerinizi asgari seviyeye indirebilirsiniz.

İkitelli Kurye Hizmeti

İkitelli kurye alanında çalışmalar tamamen ihtiyaca göre uyarlanabilmektedir. Paketlerinizi, hediyelerinizi, evraklarınızı, dosyalarınızı, yedek parçalarınızı ve diğer bütün gönderilerinizi taşıyabiliyoruz.

Her ihtiyaca karşılık verebilmek adına birbirinden farklı kurye modelleri geliştirmiş bulunuyoruz. İkitelli kurye modellerimizden ilki normal kuryedir. Aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz gönderileriniz için normal kuryemizi seçebilir ve paketinizin en geç üç sat içinde İstanbul’un her yerine teslim edilmesi sağlayabilirsiniz.

İkitelli ekspres kurye modelimizle teslimat sürelerimizi daha da kısaltıyor, bölgelere göre değişmekle birlikte 60 ila 90 dakika arasında İstanbul’un her yerine teslimat yapabiliyoruz. Daha da hızlı bir kuryeye ihtiyacınızı varsa İkitelli VİP kurye modelimizle karşınıza çıkıyor, bölgelere göre değişmekle birlikte 45 ila 60 dakika arasında istenen adresler arasında teslimat yapabiliyoruz. Mesai saatleri dışındaki gönderi ihtiyaçlarınız içinse İkitelligece kurye ile hizmet veriyoruz. Böylece uygulamalarımızdan 7 gün, 24 saat yararlanabilmenizi sağlıyoruz.

İkitelli kuryeuygulamalarından yararlanmak isteyenlerin en fazla merak ettikleri konulardan birisi fiyatlar olmaktadır. Uygulamalarımızda sabit bir fiyat üzerinden hizmet vermek imkansızdır. Bunun yerine operasyona göre fiyat belirlenmekte, belli etkenler İkitelli kurye fiyatları konusunda belirleyici olmaktadır.

Mesafe fiyat konusunda en temel belirleyicidir. Gönderinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net mesafe fiyatlandırmada esas alınır. İkinci olaraksa kurye modeli öne çıkmaktadır. Kurye modellerinde vaat edilen süre kısaldıkça İkitellikurye fiyatları da artmaktadır. Bir diğer etken ise gönderinizin ağırlığı, ölçüleri vs. olmaktadır. Çağrı merkezimize dilediğiniz zaman ulaşabilir, istenen detayları vererek tahmini fiyat bilgisi alabilirsiniz. İkitelli Kurye olarak her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya çalıştığımız için bütçe dostu teklifler alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp