İçeriğe geç

Bağcılar Kurye

Bağcılar Kurye
Bağcılar Kurye

İstanbul’un nüfus bakımından en kalabalık ilçelerinin başında gelen Bağcılar, geniş toplu taşıma ağı, ulaşım kolaylığı, merkezi yapısı ve sosyal alanlarda verilen donanımlı hizmetleri sebebiyle, yerli ve yabancı birçok kişinin yoğun olarak ikamet ettiği bir konumda bulunmaktadır. Metro istasyonları, sosyal etkinlik alanları, hastaneler ve eğlence hayatı sebebiyle Bağcılar, şehrin adeta bir çekim merkezidir. Özellikle yakın bir tarihte araç trafiğine kapatılan meydanı ile şehrin kalbinin attığı kent meydanlarından birini içinde barındıran Bağcılar, kalabalık nüfusu sebebiyle oldukça fazla trafiğin olduğu bir ilçedir. Dört tekerlekli araçların kısıtlı manevra kabiliyetleri nedeniyle, özellikle iş giriş ve çıkış saatlerinde istedikleri yere gitmekte zorlandıkları ilçede, teslimat işlemleri de aksamaktadır. Tüm bu zorlu trafik koşulları ve sürekli durma noktasına gelen teslimat işlemleri sebebiyle, Bağcılar kurye sektörü çeşitli sıkıntılar yaşamaktadır.

 • Güler yüzlü hizmet anlayışı
 • Güvenli taşımacılık için doğru adresi
 • 7 gün 24 saat çağrı merkezi hizmetleri

Trafik açısından oldukça zorlu ve karmaşık olan ilçenin, dar sokakları ve ters yön sorunlarına kalıcı çözümler sunan firmamız, çekirdekten yetişen deneyimli ekibiyle Bağcılar kurye işlerinizi gerçekleştirmektedir. Trafikte kolay ve pratik manevra kabiliyetleri sayesinde hızlı bir hizmet sunan firmamız, teslimat işlerinizi daha ekonomik yöntemlerle gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Bağcılar Kurye Hizmeti

Bağcılar ilçesinin her noktasına hâkim olan deneyimli kurye ekiplerimiz, zamandan kazanacağınız hızlı gönderi alımı ile teslimatları kabul ediyor ve en üst düzey taşıma anlayışıyla, güvenle adreslerine teslim ediyor. Planlı ve programlı teslimat anlayışı ile sektörün belirleyicisi konumunda olan firmamız, şeffaf fiyat politikası sayesinde sizlere sürpriz durumlar yaşatmamaya gayret ediyor. En doğru hizmet, en uygun fiyat ve teslimat alımı konusunda güvence sunan firmamız, Bağcılar kurye alanında kalıcı çözümleri sizlerle buluşturuyor.

 • Toplu dağıtım seçeneği
 • Gün içi acil taşıma hizmeti
 • Şehir içi ve şehir dışı kurye seçeneği

Asla vazgeçemeyeceğiniz bir teslimat deneyimini sizlerle buluşturan firmamız, sunduğu ekspres kurye dağıtım hizmetleri ile tebrik kartı, iş tanıtım bülteni, dergi, gazete ve fatura gibi evrak ve belgelerinizi hızlı bir şekilde adreslerine ulaştırıyor. Her alanda Bağcılar kurye farkını ortaya koyan firmamız, toplu dağıtım seçeneği kapsamında, düğün, sünnet, açılış, konser, nikâh, kokteyl, tanıtım, parti ve benzeri organizasyonlarınızın davetiyelerini sizin adınıza dağıtarak, hem zamandan, hem de bütçenizden kazanmanızı sağlıyor. Üstün navigasyon ağı, mesleki yeterlilik sahibi kurye personelleri, çözüm odaklı yaklaşımı ile güvenli ve kalıcı çözümleri sizlerle buluşturan firmamız, üst düzey kurye güvenliği ile müşteri memnuniyetini sürekli hale getiriyor. Seçkin referansları, güçlü pazarlama ağı ve kurumsal kimliği ile sıradanlığa geçit vermeyen firmamız, acil teslimat seçenekleri ile 7 gün 24 saat aralıksız hizmetler veriyor.

 • %100 müşteri memnuniyeti
 • Ekspres kurye hizmeti
 • Gece kurye hizmeti

Sizlere en iyi deneyimi yaşatmak konusunda tecrübeli firmamız, Motor Kurye teslimatınız sırasında yaşanabilecek her türlü sıkıntı konusunda hazırlıklı ve deneyimli ekibini devreye sokarak, yedek kuryeleri ile işinizin halledilmesini sağlamaktadır. Müşteri çağrı merkezimizin uzman personelleri sizlere aklınıza takılan tüm konularda teknik destek sağlamaktadır.

Bağcılar kurye hizmetlerimiz konusunda aklınıza takılan ve sormak istediğiniz her alanda ekibimiz cevaplamalarda bulunmaktadır. Teknik açıdan eksiksiz altyapısı ile personel güvenliğine önem veren firmamız, yaya güvenliği, taşıt güvenliği ve paket güvenliği gibi konularda sektör bazlı eğitimler vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz her an güvenli taşımacılığın doğru tercihi olan firmamızı arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

 • VIP taşımacılık
 • Kaliteli ve profesyonel taşımacılık hizmeti
 • Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet
Motor Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargoyu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp